هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

devil god

کاربر سایت
Dec 26, 2008
25
نام
پدرام
من برای اینکه تو resistance بتونم حرف هم بزنم یه هدست بلوتوث میخوام کسی میتونه یه هدست بلوتوث خوب به من معرفی کنه و بگه تو تهران از کجا میتونم گیر بیارم؟ plzzzzz:((

ممنون

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
بهترین هدست خوبی که بخایی بگیری Jabra هست که قیمتش هم خیلی بالا هست . !
اما هدست خوب بخایی به نظر من هدست N95 بگیر خودم دارم ازش استفاده میکنم خیلی راضیم اصلا هنگام بازی قطعی نداره قیمتش هم خیلی خوب هست من 21 تومان گرفتم .

devil god

کاربر سایت
Dec 26, 2008
25
نام
پدرام
بهترین هدست خوبی که بخایی بگیری Jabra هست که قیمتش هم خیلی بالا هست . !
اما هدست خوب بخایی به نظر من هدست N95 بگیر خودم دارم ازش استفاده میکنم خیلی راضیم اصلا هنگام بازی قطعی نداره قیمتش هم خیلی خوب هست من 21 تومان گرفتم .

من jabra رو تا 70 یا 80 تومان هم میتونم بگیرم اما کدوم مدلش برای ps3 خوبه ؟ فرقی نمی کنه؟
میدونی پایین ترین قیمتش چنده ؟
ممنون

devil god

کاربر سایت
Dec 26, 2008
25
نام
پدرام
من jabra BT 5520 خریدم کسی میتونه بگه چه جوری میشه تنظیم کرد من رجیسترش کردم اسمش هم اومده کنارش هم لامپ آبی یعنی connect هست تو voice changer , audio device setting هم رفتم همرو رو این device تنظیم کردم وقتی تو این قسمتها هستم صدا خودم میشنوم اما وقتی میام بیرون نه صدای منوهای ps3 میاد نه وقتی میرم تو resistance . میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,423
نام
Ali
با سلام خدمت دوستان
دوستان من میخوام فقط صدای بازی رو از طریق بلوتوث بشنوم باید از چه وسیله ای استفاده کنم.
اگه میشه یه مارک ارزون و خوبش رو معرفی کنید.با تشکر

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
من jabra BT 5520 خریدم کسی میتونه بگه چه جوری میشه تنظیم کرد من رجیسترش کردم اسمش هم اومده کنارش هم لامپ آبی یعنی connect هست تو voice changer , audio device setting هم رفتم همرو رو این device تنظیم کردم وقتی تو این قسمتها هستم صدا خودم میشنوم اما وقتی میام بیرون نه صدای منوهای ps3 میاد نه وقتی میرم تو resistance . میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون
دوست عزیز شما هیچ قسمتی صدایی نمیشنوید فقط وقتی وارد یک بازی قسمت انلاین میشید صدا افرادی که در حال صحبت هستن میشنوید .

با سلام خدمت دوستان
دوستان من میخوام فقط صدای بازی رو از طریق بلوتوث بشنوم باید از چه وسیله ای استفاده کنم.
اگه میشه یه مارک ارزون و خوبش رو معرفی کنید.با تشکر
نمیشه دوست عزیز مگر اینکه شما یک هدست وصل کنید به تلوزیون . ! از طریق هدست بلوتوث نمیتونی صدای بازی بشنوی .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نشد یکی به ما یه هدست usb معرفی کنه؟؟
این jabra هم خوب نیست چون خیلی گرونه!!
مگه میخوام از هدست چه استفاده ای کنم که 70 تومن پول بالاش بدم؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
نشد یکی به ما یه هدست usb معرفی کنه؟؟
این jabra هم خوب نیست چون خیلی گرونه!!
مگه میخوام از هدست چه استفاده ای کنم که 70 تومن پول بالاش بدم؟
دوست عزیز همین هدست هایی که روی پک Socom و Warhawk با آرم PlayStation عرضه شد ساخت شرکت jabra هست .
هدست های Jabra بهترین سازگاری با ps3 داره . شما اگر Xbox360 داشته باشید و Live بازی کنید با بدترین حالت پینگ میتونید راحت صحبت کنید چون هدست ها مخصوص کنسول Xbox و بهترین سازگاری با کنسول و داره .

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
درود بر دوستان عزیز
من یه کابل اپتیکال صدا احتیاج دارم برای اتصال پلی 3 به سینمای خانگی، چه مارکی رو پیشنهاد میکنید؟ آیا فروشگاهی در تهران هیت که من بتونم به اونجا سفارش بدم که برام بفرستن، ساکن کرمانشاه هستم

حدود قیمتش هم بفرمایید

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
من یه Headset Jabra دارم ولی وقتی میرم توی Setting و میخوام رجیسترش کنمم توی Scaning میمونه و چیزی پیدا نمیکنه . چرا ؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
حامد قبل از اینکه Search رو بزنم Headset و روشن می کنم چشمک هم میزنه ولی هر چی صبر می کنم Headset رو نمیشناسه .
نمیدونم چی کار کنم . Jabra هم هست و مارک خوبیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر