هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
سلام دوستان بنده دسته پلی استیشنم رو بردم یکی از آنالوگهاش رو عوض کردن حالا که متصل میکنم به دستگاه و وارد مولتی من میشم ارور debug mode میاد و مولتی من بالا نمیاد بعدشم با دسته ی دیگه لیی که داشتم به عنوان دسته اصلی و خاموش کردن قبلی مولتی من اجرا شد!
و وقتی هم وارد بازی پی اس میشم یا هر بازی دیگه ایی ال ۲ و آر ۲ همزمان کار میکنن بدون اینکه اونارو فشار بدم!(تو دسته تعمیر شده)
خواهشا اگه کسی راهی بلده بگه دسته اصلی هم بود

• Like
Reactions: se.phi.roth

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
اون کابل 3 فیشی رو که همراه کنسول هستش رو وصل کن بهش و از اینطرف فیش سفید و قرمزش رو به اسپیکرت و زرد رو ولش/ حالا برو تو تنظیمات صدا و خروجی رو روی 3 فیش تنظیم کن و اوکی کن.

pirlo62

کاربر سایت
Dec 16, 2012
13
سلام
دسته ps3 من تو محیط xmb و داخل منوهای بازی درست کار میکنه ولی تو خود بازی بدون این که جهت چپ را فشار بدم واسه خودش هی میره سمت چپ علت چی هست؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دسته ps3 من تو محیط xmb و داخل منوهای بازی درست کار میکنه ولی تو خود بازی بدون این که جهت چپ را فشار بدم واسه خودش هی میره سمت چپ علت چی هست؟
هیچی دسته کنسول خراب شده و قاطی کرده منم همین طور شدم رفتم درستش کردم و درست شد البته من وقتی خیلی فشار میدادم این طوری میشد و الان دیگه ردیفه و مشکلی نداره ببرش تعمییرکار برات درستش کنه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,642
نام
milad
دوستان من میخواستم بازی های god of war collection و god of war orijin collection رو واسه ps3 از psn بخرم تنها مشکلی که دارم اینه که این بازی ها تکی گرون و کالکشنشون ارزونه مثلا خدای جنگ 1 10 دلار و خدای جنگ 2 10 دلار اما کالکشنشون 15 دلاره یا orijin collection به تنهایی 10 دلاره اما بازی هاش یمی 15 دلار اون یکی هم 13 دلار کسی میتونه بگه چه تفاوتی با هم دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه بازی خدای جنگ 3 واسه ps3 تو psn نبود ممکنه اینا هم که میخرم مثل 3 یه زمانی حذف بشن از psn و از اکانت بنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
دوستان من میخواستم بازی های god of war collection و god of war orijin collection رو واسه ps3 از psn بخرم تنها مشکلی که دارم اینه که این بازی ها تکی گرون و کالکشنشون ارزونه مثلا خدای جنگ 1 10 دلار و خدای جنگ 2 10 دلار اما کالکشنشون 15 دلاره یا orijin collection به تنهایی 10 دلاره اما بازی هاش یمی 15 دلار اون یکی هم 13 دلار کسی میتونه بگه چه تفاوتی با هم دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه بازی خدای جنگ 3 واسه ps3 تو psn نبود ممکنه اینا هم که میخرم مثل 3 یه زمانی حذف بشن از psn و از اکانت بنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرقی زیادی نمی کنند ، تنها فرق شون اینکه وقتی جدا جدا می خرید تو محیط xmb تک تک هست ولی وقتی کالکشن رو می خرید همه داخل یه بازی است و باید از داخل اون بازی تون رو انتخاب کنید . کالکشن هم به صرفه تره هم کمی حجم کم تری داره ، هیچ تفاوتی هم از نظر بازی نداره .

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
سلام
داخل مرورگر ps3 چک کنید اگر ایراد داشت ایراد از دسته تون هست . وگرنه از بازی است . رو بازی های دیگه هم همین جور هست .

• Like

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
سلام من می خواستم بدونم که با دسته ps2 می شه بازی های مثل gta5 را در ps3 اجرا کرد تشکر
اگر تبدیل دسته ps2 به usb رو داشته باشید همه بازی ها رو که نیاز به سیکاس نداره رو می تونید بازی کنید . از دسته کامپیوتر هم می تونید استفاده کنید .

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر