هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام دوستان من تازه FIFA 21 خریدم و دیشب روی کنسول نصب کردم و همینطوری خواستم برم توی بخش ultimate team ببینم اجازه میده بدون پلاس کاری کنم یا نه
که به شکل عجیبی همه چی باز بود واسم حتی یه دست انلاین هم بازی کردم به نظرتون چرا اجازه داده ؟ روی کنسول خیلی وقته پلاس نیست اصلا

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان من تازه FIFA 21 خریدم و دیشب روی کنسول نصب کردم و همینطوری خواستم برم توی بخش ultimate team ببینم اجازه میده بدون پلاس کاری کنم یا نه
که به شکل عجیبی همه چی باز بود واسم حتی یه دست انلاین هم بازی کردم به نظرتون چرا اجازه داده ؟ روی کنسول خیلی وقته پلاس نیست اصلا
پلاس هکی

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
بازی دیسکه عزیز پلاس هکی در کار نیست فقط یک اکانت اونم اکانت شخصی خودم روی کنسوله
اصلا ربطی نداره دوروز سونی رایگان کرده که مولتی پلیر بازی کنید بدون پلاس

راستی تریال ها چیشد نزدی! ؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اصلا ربطی نداره دوروز سونی رایگان کرده که مولتی پلیر بازی کنید بدون پلاس

راستی تریال ها چیشد نزدی! ؟
اصلا یادم رفته بود همین الان تست کردم هم یه اکانت امریکا که با ip امریکا رفتم ولی بازم نشد و ارور داد هم یه اکانت انگلیس که اونم باز با ip انگلیس رفتم ولی ارور داد
من موندم تا کی قراره سونی با این روش مسخره جلوشو بخواد بگیره

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
سلام
من الان یک هفته اس هر وقت میخوام کنسولم و با تلویزیون 4k ببینم تصویر زیر میاد بعد که پر میشه کنسول ری استارت میشه و دیگ هیچ تصویری نمیاد
البته باتلویزیون hd همچین مشکلی ندارم
لطفا بگید مشکل از کجاست ؟ کنسول و یا تی وی رو تنظیم کنم یا باید بدم تعمیرات Arianna ft. Pitbull - Sexy People [2013] MP4 HD 1080p [Iw4nko].mp4 - on-line video - Uloz.to.m...jpg

سلام
من الان یک هفته اس هر وقت میخوام کنسولم و با تلویزیون 4k ببینم تصویر زیر میاد بعد که پر میشه کنسول ری استارت میشه و دیگ هیچ تصویری نمیاد
البته باتلویزیون hd همچین مشکلی ندارم
لطفا بگید مشکل از کجاست ؟ کنسول و یا تی وی رو تنظیم کنم یا باید بدم تعمیرات Arianna ft. Pitbull - Sexy People [2013] MP4 HD 1080p [Iw4nko].mp4 - on-line video - Uloz.to.m...jpg
درضمن تلویزیونم سامسونگ و ps4 ام pro

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
بچه ها من قاب دسته هام جای پیچشون هرز شده دسته سفت نمیشه L2 میزنه
متاسفانه قیمت قاب دسته های فت ۳۰۰ تومنه زورم میاد بخرم کسی راهی نمیدونه چجوری میشه درستش کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر