هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

CyberPunk

کاربر سایت
Jul 16, 2015
9
نام
Amir
سلام دوستان ، از دیروز دسته ی من قاطی کرده خودش دکمه های دسته رو میزنه(خودسرانه عمل میکنه ) :| کسی اطلاعی داره مشکلش چیه؟

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
سلام
یه سوال داشتم
من قصد خرید ps4 دارم ولی موندم معمولی بگیرم یا پرو
از یه طرف پرو الان یکم گرونه و میگم شاید قیمتش افت کنه و برخی عیبهای ابتداییش از بین بره
از طرفی میترسم معمولی بگیرم و یه سال دیگه کم بیاره و پشیمونم کنه چرا پرو نخریدم
خودم الان هم ps3 دارم و هم یه pc تقریبا خوب که میتونم بازیا نسل جدیدو باهاش بازی کنم
حالا بنظرتون چکار کنم
عجله ای هم ندارم قعلا و میتونم تا یکی دو ماه هم صبر کنم ( اگه پیشنهادتون پرو باشه بخاطر قیمتش )
چون فعلا چنتا بازی دارم که رو پی سی میتونه سرگرمم کنه
تی وی هم فعلا فول اچ دی دارم
یه راهنمایی دقیق میخوام
ممنون

• Like
Reactions: mamadian

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
سلام من با ps4 مشکل دارم و اونم اینکه که وقتی بازی میکنم ارور CE_34878_0 میده و از بازی منو میندازه بیرون و بازی از اول اول میاد میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم مشکل سخت افزاری هست؟
لازم به ذکر که بگم من قبلا این مشکل رو تو بازی بتلفید 4 داشتم ولی گفتم شاید بازی اکانتی بود مشکل به وجود اومده ولی الان با بازی killzone هم که دی وی دی دارم هم پابرجاست و منو از بازی میندازه بیرون
قبلا یه بار هم کل هارد رو پاک کردم و فریور رو یه بار دیگه نصب کردم ولی بازم این مشکل رو دارم میشه راهنماییم کنید
پیشاپیش متشکر از راهنماییتون

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

يه سوال بسيار واجب دارم كه ممنون ميشم سريع جواب داده بشه.

من بازي ديويژن را به صورت ديجيتالي خريدم و ريجن 2 هستش. سوالم اينه كه براي خريد سيزن پسشم بايد حتما اكانتم ريجن 2 باشه؟ يا ميتونم يه اكانت ريجن 1 بسازم و با خريد سيزن پس تو اين اكانت رو بازي اصلي فعالش كنم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان.

يه سوال بسيار واجب دارم كه ممنون ميشم سريع جواب داده بشه.

من بازي ديويژن را به صورت ديجيتالي خريدم و ريجن 2 هستش. سوالم اينه كه براي خريد سيزن پسشم بايد حتما اكانتم ريجن 2 باشه؟ يا ميتونم يه اكانت ريجن 1 بسازم و با خريد سيزن پس تو اين اكانت رو بازي اصلي فعالش كنم؟
سلام
چون بازیتون ریجن 2 هست بنابراین DLC هم باید ریجن 2 خریداری کنید
پس اکانت ریجن 2 بسازید و DLC بخرید

• Like
Reactions: THE BEST BOY

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
سلام به دوستان گل
یک اکانت دارم برای کشور جمهوری چک، میخواستم برای یکی از بازیا یک گیفت کارت 20 دلاری خرج کنم... الان گیفت رو ریجن 2 بگیرم حله؟ یا باز کشور به کشور متفاوته؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام دوستان
يه مشكلي دارم من نميتونم به نتورك سوني وصل بشم همش اررور ميده با نت گوشي با نت اي دي اس ال

اررور ce-33987-0
mtu هم عوض كردم درست نشد
راه حلهاي خود سوني بدرد نميخوره

یه سوال 2 صفحه پیش پرسیدم یعنی هیچکس بلد نیست جواب بده ؟ :|

CyberPunk

کاربر سایت
Jul 16, 2015
9
نام
Amir
سلام به دوستان گل
یک اکانت دارم برای کشور جمهوری چک، میخواستم برای یکی از بازیا یک گیفت کارت 20 دلاری خرج کنم... الان گیفت رو ریجن 2 بگیرم حله؟ یا باز کشور به کشور متفاوته؟
ریجن 2 میتونه فرانک , یورو ، پوند و... باشه ؛باید واحد پولی یکی باشه

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه دارم دیونه میشم
Solved: Error code CE-34878-0 - PlayStation Forum

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: rowan

imijo

کاربر سایت
Sep 20, 2012
25
مرسی از راهنمایی شما. من همه این کارها رو که نوشته بود انجام دادم به جز ارسال کد به شرکت سونی که فکر نکنم تو ایران هم جواب بده الان من میخوام ببینم ببرم تعمیرکار درست میشه یا کلا دستگاه مشکل دار هست چون تعمیر کار بهم گفت باید بیای اینجا و هاردشو با یه قسمت دیگه رو عوض کنیم که اون قسمت که الان یادم نیست 280 تومن و هارد هم گفت قیمت روز ازت میگیریم

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام ببخشید من بن شدم با کد فکر نکنم درست نوشته باشم
میخواستم ببینم کنسولو به حالت کارخونه برگردونم مشکل حل میشه؟؟
WS-3788-4
اگر نسبت به ین شدن مطمئنید، نه متاسفانه. دستگاه شما توی لیست سیاه قرار گرفته و تنها راه اون تعویض دستگاهه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر