هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
شما از تویه system strong management میتونی بفهمی چی به چیه شاید یه سری بازی ها قبلا ریختی یادت نیست

Sent from my E6633 using Tapatalk
از همون جا دیدم کنسول نو هست درایو کلاب رو ریختم و آنچارتد اون بالا تو منیجر زده 620 تا توتال

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
  • Like
Reactions: raoof_en

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
سلام
من قصد خرید پلی 4 دارم و چند مورد در سایت دیوار و شیپور دیدم
یک مدل 1116 هست 500 گیگ رجین 2 با بازی فیزیکی ویچر3 و pes 2015 و gta v داخل هارد میگه 950 هزارتومن آیا ارزش خرید داره این مدل ؟
تفاوت خاصی داره با مدل 1216؟
و اینکه از کجا مطمئن بشم کنسول ایرادی نداره ممنون

takeitfif

کاربر سایت
Dec 4, 2015
313
سلام
میخوام ps4 دسته دوم بگیرم
ریجن 1 بگیرم یا دو ؟ میدونم فرق نداره زیاد ولی کدوم توصیه میکنید ؟ مثلا شنیدم پلاس psn ریجن 2 کمتر گیر میاد تو ایران
این مدل 1216 ps4 که جدید اومده به کنار مدل قدیمیش هم مشکلی در اجرای بازی مثه fifa17 نداره ؟ اصلا فرق این مدل جدید ps4 چیه با قبلیاش ؟
از اونجایی که میخوام دسته دوم بگیرم شنیدم یه سری کنسول هایی که هک شده و بازی به صورت غیر اصولی ریخته شده تو کنسول ، اگر به اینترنت وصل کنیم sony شناسایی میکنه و کنسول قفل میشه ! درسته ؟ و از کجا بفهمم این مسئله رو موقع خرید که این کنسول مشکلی از این بابت نداره چون من دلیل اصلی خریدم بازی کردن fifa17 به صورت انلاین رو ps4 هست
مرسی

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام
من قصد خرید پلی 4 دارم و چند مورد در سایت دیوار و شیپور دیدم
یک مدل 1116 هست 500 گیگ رجین 2 با بازی فیزیکی ویچر3 و pes 2015 و gta v داخل هارد میگه 950 هزارتومن آیا ارزش خرید داره این مدل ؟
تفاوت خاصی داره با مدل 1216؟
و اینکه از کجا مطمئن بشم کنسول ایرادی نداره ممنون

سری های یازده سر و صداشون بیشتره و کمی بیشتر داغ میکنن
شما کمی صبر کنی سری 12 نو همین قیمت میشه ( بدون بازی )
البته مدل اسلیم هم صبر کنی قیمتش معقول میشه حدود یک و دویست اینا
حالا خود دانی دیگه...
واسه مطمئن شدن اولا باید چک کنی سریال نامبر جعبه و کنسول یکی باشه
تو این تاپیک :
راهنمای جامع خرید PS4 [پست اول حتما خوانده شود]

• Like
Reactions: yar_66

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
میخوام ps4 دسته دوم بگیرم
ریجن 1 بگیرم یا دو ؟ میدونم فرق نداره زیاد ولی کدوم توصیه میکنید ؟ مثلا شنیدم پلاس psn ریجن 2 کمتر گیر میاد تو ایران
این مدل 1216 ps4 که جدید اومده به کنار مدل قدیمیش هم مشکلی در اجرای بازی مثه fifa17 نداره ؟ اصلا فرق این مدل جدید ps4 چیه با قبلیاش ؟
از اونجایی که میخوام دسته دوم بگیرم شنیدم یه سری کنسول هایی که هک شده و بازی به صورت غیر اصولی ریخته شده تو کنسول ، اگر به اینترنت وصل کنیم sony شناسایی میکنه و کنسول قفل میشه ! درسته ؟ و از کجا بفهمم این مسئله رو موقع خرید که این کنسول مشکلی از این بابت نداره چون من دلیل اصلی خریدم بازی کردن fifa17 به صورت انلاین رو ps4 هست
مرسی

فرقی نداره پس توصیه خاصی نمیکنم
پلاس و psn و اینا هم هیچ ربطی به ریجن کنسول نداره

پلاسم از توی psstore میخری دیگه چیش کم گیر میاد؟!
من کنسولمو اول 2014 خریدم، سریه دومه
توی اجرای هیچ بازی هیچ مشکلی نداشتم

کنسول هک نشده دوست عزیز
اکانتها هک شدن، اکانت هکیم بدون پول گرفتن از شما نمیزارن رو کنسول، اگرم بهت پیشنهاد داد قبول نکن

• Like
Reactions: takeitfif

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
از کجا یفهمیم اکانت پلاسی که گرفتیم هکیه یا نه؟
من همیشه 3 ماه 3 ماه میگرفتم ولی الان 1 ساله میگیرم
به نظرتون برم پس پلاس 1 ساله بگیرم 160-165 تومن یا برم گیفت کارت 50$ بگیرم 170-180 تومن؟
یهو نرم پلاس 1 ساله بگیرم هکی باشه یا عالمه پول ازم بگیرن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر