هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از این اکانت فقط تو بازی فیفا استفاده می کنم

زمان و تاریخ دستگاه با توجه به کارکردن درست سایر اکانت ها قاعدتا باید درست باشه

من تمام اکانتها رو چک کردم تو قسمت Primary active ps4 همه اکتیو بودن ، فقط همین یکی اکتیو نیس

وقتی رو گزینه اکتیو کلیک می کنم ، چند ثانیه ای لود میکنه و بعد یه خطا و یه کد خطا می ده ،

احتمالا مشکل باید همینجا باشه

نمیدونم این اکانت که روش فیفا هست اکانت خودتونه یا نه، اگه واسه خودتونه و اکتیو نمیشه که یعنی روی دستگاه دیگه ای اکتیو شده و ممکنه هک شده باشه، اگه هم واسه خودتون نباشه که قضیه فرق میکنه

به هر حال، لازم نیست همه اکانتها اکتیو باشن، فقط اون اکانتی که باهاش پلاس خریدید و علامت + روی اکانت هست باید اکتیو باشه تا بقیه اکانت ها هم پلاس دار شن

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
دوستان یک مشکل خیلی جدی با ps4 دارم...امروز..خواستم اخرین ما رو از اول بازی کنم رسیدم chapter 4 که از بعد کمی جلو رفتم با این ارور روبه رو شدم : ce-34878-0 هر کاری میکنم درست بشو نیست...کسی تا حالا با این مشکل برخورده؟ راهی هست واسه درست کردنش؟ چرا این ارور رو میده؟ لطفا راهنمایی کنید8-|

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام.بچها من یماه دیگه پلاسم تموم میشه اگه الان پلاس بخرم کد وارد میشه یا باید حتما پلاس تموم بشه؟
سلام...
کد وارد میشه + 1 ماه دیگه

دوستان یک مشکل خیلی جدی با ps4 دارم...امروز..خواستم اخرین ما رو از اول بازی کنم رسیدم chapter 4 که از بعد کمی جلو رفتم با این ارور روبه رو شدم : ce-34878-0 هر کاری میکنم درست بشو نیست...کسی تا حالا با این مشکل برخورده؟ راهی هست واسه درست کردنش؟ چرا این ارور رو میده؟ لطفا راهنمایی کنید8-|
سلام...
از سیو بک آپ بگیرید و بازی رو پاک کنید و دوباره دیتا نصب کنید....البته اگر میخواهید خیالتون راحت باشه قبلش ریبویلد دیتا کنید از سیف مود

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
سلام...
از سیو بک آپ بگیرید و بازی رو پاک کنید و دوباره دیتا نصب کنید....البته اگر میخواهید خیالتون راحت باشه قبلش ریبویلد دیتا کنید از سیف مود
سلام. ممنون مشکلم حل شد...البته سیوم کامل خراب شده بود ...هر چی فکر کردم..نتونستم بهمم چرا این مشکل پیش اومده؟ بعد که یادم اومد چند روز پیش داشتم بازی میکردم که یهو برق رفت...با سرچ کردن فهمیدم خیلی ها این مشکل رو دارن...و همون جور هم که اقا سعید گفت..باید دیگه سیو کامل حذف یشه...و در صورت این که جواب نداد...دیتای بای رو هم کلن حذف کنید و دوباره دانلودش کنید.

الان میخوام اکانتم رو بفروشم..خواستم بدونم اگه بفروشمش بعدا نمیتونه مشکل ساز واسه کنسولم یشه؟و قبلش باید رو کنسول خودم دی اکتیو بشه؟

• Like
Reactions: XSAEED-SERVERX

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
الان میخوام اکانتم رو بفروشم..خواستم بدونم اگه بفروشمش بعدا نمیتونه مشکل ساز واسه کنسولم یشه؟و قبلش باید رو کنسول خودم دی اکتیو بشه؟
میخوای اکانت رو بفروشی باید دی اکتیو کنی:) مشکل ساز هم نمیشه
ولی اگه میخوای بفروشی و همچنان رو کنسولت باشه اون یه بحث دیگس

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
سلام دوستان بالاخره یه کنسول خریدم یک سوال داشتم مقدار فضای قابل دسترسی از هارد در مدل 1 ترابایت چند گیگ هست ؟ برای من حدود 620 گیگ زده . یعنی سیستم عاملش 300 گیگ هست ؟

سلام دوستان بالاخره یه کنسول خریدم یک سوال داشتم مقدار فضای قابل دسترسی از هارد در مدل 1 ترابایت چند گیگ هست ؟ برای من حدود 620 گیگ زده . یعنی سیستم عاملش 300 گیگ هست ؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
برای من 860 گیگ حجم کل هارد داره نشون میده. 300 گیگ نیست:| 300 مگه:D

amin barthez

کاربر سایت
Sep 13, 2016
1
سلام . دوستان کسی هست به من کمک کنه ؟
من توی یک مرحله بتلفیلد 4 گیر کردم . که از ساحل شروع میشه و می ری جلو تا به یک جا میرسی که یک تانک دشمن ایستاده و با مسلسل بهت شلیک میکنه یک تانک خودی هم هست که کاری نمی کنه . اینجا باید چیکار کنم چون مواد منفجره هم ندارم که تانک رو منفجر کنم .

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
اگه توی لیست دانلودت هم چیزی داشته باشی،جزء حجم استفاده شده،محسوب میشه.
80 گیگ دیتا ریختم روش فیری اسپیس شد 520 گیگ هاردو باز کنم ببینم چی توشه

80 گیگ دیتا ریختم روش فیری اسپیس شد 520 گیگ هاردو باز کنم ببینم چی توشه
وقتی نو هست چند گیگ دسترسی میده ؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
وقتی نو هست چند گیگ دسترسی میده ؟
با توجه به محاسبات من 140 گیگ فضای بلا استفاده داره
5a6afa033d976ddb5942f723f3d8c101.jpg

Sent from my E6633 using Tapatalk

• Like
Reactions: xdj

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
برم هارد رو باز کنم ببینم چی توشه ؟ احتمالش هست دستگاه مشکل نرم افزاری داشته باشه ؟
شما از تویه system strong management میتونی بفهمی چی به چیه شاید یه سری بازی ها قبلا ریختی یادت نیست

Sent from my E6633 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر