هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان سلام
من نسخه پريميوم بازي بتل ٤ رو دارم وقتي ميرم داخل بازي اصلا پريميمو وصل نيست بايد يك بار از بازي خارج بشم و دستگاه رو ري استارت كنم بعد برم داخل بازي تا لوگوي پريميوم هم ظاهر بشه مشكلش از چيه كسي هست راهنمايي كنه ؟

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام دوستان.امروز اومدم دسته ps4 رو برداشتم ولی دیدم دکمه ضربدر به شکل عجیبی سفت شده. بقیه دکمه ها مشکلی ندارن.تا دیروز هم مشکلی نداشت.البته هنوز هم کار میکنه ولی با فشار زیاد.بنظرتون بازش کنم مشکلی پیدا نمیکنه؟جایی هست که آموزش داده باشه در این مورد؟

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان.امروز اومدم دسته ps4 رو برداشتم ولی دیدم دکمه ضربدر به شکل عجیبی سفت شده. بقیه دکمه ها مشکلی ندارن.تا دیروز هم مشکلی نداشت.البته هنوز هم کار میکنه ولی با فشار زیاد.بنظرتون بازش کنم مشکلی پیدا نمیکنه؟جایی هست که آموزش داده باشه در این مورد؟
اگر که به خودتون نمیبیند حتما به تعمیر کار مراجعه کنید.
سلام دوست عزیز شما اول یه گوش پاک کن بردار به الکل آغشتش کن و به صورت حرکت دایره ای اطراف دکمه ضربدر یا هر دکمه ای که مشکل داره بچرخون اگر حل نشد دسته باید باز بشه من خودم چنین مشکلی داشتم و خوب با الکل حل نشد بازش کردم (با کمک تعمیرکار آشنا البته که در طولش دوتا خار اطراف دسته شکست که البته مشکلی برای کارکرد دسته پیش نیومد ) ک خوب مشکل من خاص بود به خاطر دستای برادرم که ب خاطر استرس عرق میکنه زیر مدار دسته آب جمع شده بود شما رو نمیدونم من قبل از باز کردن یه ست کامل لاستیک زیر دکمه ها رو هم خریدم که خوب اونا مشکلی نداشتن نمیدونم مشکل دسته شما چیه دقیقا
اگر باز هم متوجه نشدین
این فیلم آموزش تمیز کردن دسته با الکل
اینم آموزش نحوه باز کردن دسته
لینکهای یوتوب هست اگر تلگرام دارید با این بات به راحتی قابل دانلوده
@utubebot
و اما اگر که به خودتون نمیبیند حتما به تعمیر کار مراجعه کنید.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: MOHSEN 007

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
دوستان این بخش ها رو واسه ساخت اکانت چی بزنم؟ لطفا خودتون برام دربیارید8-|
3mo_untitled.png

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
برای اکانت های ترکیبی و این بن شدن ها باید بگم که یک عده مون خیلی دیگه قانون کپی رو رایت رو کلا جوییدیم
طرف اکانت هکی میخره هنوز یک دقیقه نگذشته میاد رمز رو عوض میکنه جدا از مبحث وجدانی و اخلاقی که از بیخ و بُن کار درستی نیست انتظار داره هیچ مشکلی هم براش پیش نیاد...
شما خودتو بذار جای صاحب اصلی اکانت از اینکه بنده خدا شصت دلار یا هر چقدر پول داده هم کلا فاکتور میگیریم...یک روز میای میبینی حتی نمیتونی وارد اکانتت بشی، طبیعی پیگیر میشی تا پدرو طرفو دریاری
یا مثلا یک عده بعد از یک مدت وسوسه میشن که یک سری به اکانت طرف بزنیم بازی مازی خریده ماهم برا خودمون ردیفش کنیم...
من دوروبرم زیاد از رفقا از این اکانت های هکی استفاده میکنن و وجدانا هیچ کدوم هیچ اضافه کاری نمیکنن (میدونم که میگم)
تاحالا موردی ندیدم که با مراحلی که پیشنهاد میشه جلو برن بن شده باشن...خود بازی 4-5 باری دیدم قفل شده ولی دستگاه خیر.. مثلا پسرخاله ام 50 تومن داد انچارتد رو گرفت..بعد 10 روز بازی قفل شد حالا شانسش تمومش کرده بود
شما حساب کن این بنده خدا میتونست همین انچارتد رو دیسکی بخره 120 حول هوش...بعد از تموم کردن همون 120 هم بفروشه....
کلا کار درستی نیست ولی متاسفانه وضعیت مالی و دلار فلان و بیثار تو ایران الان شرایط خوبی نداره و من دیدم که گیمر هایی که واقعا پول مفت ندارن 200-150 تومن یا هر چه قدر پول به دیسک بدن یک اکانت میخرن 30 تومن توش پنج شیشتا بازی داره!!! حتی اگه بدونه ریسک بن شدنو و اینارو ولی بازم پی این اکانت ها رو به تنش میماله...

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
الان اکانتو رو تو کنسول که خواستم بزنم ارور DNS میده در صورتی که نت کامل وصل هست...

خب مشکل اینترنت رو تو بخش کانکشن و تنظیماتش درستش کردم الان که خواستم اکانت رو بزنم گفت باید اپدیت کنی حتی واسه باز کردن استور و وارد کردن اکانت جدید.

دوستان ورژن اپدیت فعلی دستگاهم 3.55 هست، اخرین اپدیتی که اومده ورژنش چنده و.. چند گیگه؟ (:

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
همین آخریشه
چند گیگ؟ مگه ویندوزه؟:D
آپدیتای PS4 معمولا 270 تا 300 مگابایت حجمشونه
یک لحظه اشتباه کردم:D...خیال کردم این اخرین اپدیته که روشه در صورتی که گفته اخرین ورژن اینه که باید دانلود کنی. ((((:
عههه 300 مگه؟؟؟ خوبه پس الان میزنم دانلود.\m/

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام دوست عزیز شما اول یه گوش پاک کن بردار به الکل آغشتش کن و به صورت حرکت دایره ای اطراف دکمه ضربدر یا هر دکمه ای که مشکل داره بچرخون اگر حل نشد دسته باید باز بشه من خودم چنین مشکلی داشتم و خوب با الکل حل نشد بازش کردم (با کمک تعمیرکار آشنا البته که در طولش دوتا خار اطراف دسته شکست که البته مشکلی برای کارکرد دسته پیش نیومد ) ک خوب مشکل من خاص بود به خاطر دستای برادرم که ب خاطر استرس عرق میکنه زیر مدار دسته آب جمع شده بود شما رو نمیدونم من قبل از باز کردن یه ست کامل لاستیک زیر دکمه ها رو هم خریدم که خوب اونا مشکلی نداشتن نمیدونم مشکل دسته شما چیه دقیقا
اگر باز هم متوجه نشدین
@utubebot

خیلی ممنون از پاسخ کاملتون.والا دوتا آموزش از یوتیوب نگا کردم بر طبقشون رفتم جلو. دسته رو باز کردم.دکمه هارو با دستمال مرطوب تمیز کردم خداروشکر مشکلش حل شد. حتی بهتر هم شد :D
ولی خب یه مشکل دیگه پیدا کرده.
دکمه L2 بیش از حد حساس شده.یعنی یه فشار خیلی کوچیک هم بیاری کار میکنه.ولی خب دیگه واقعا حال باز کردنش نیس :D
زیاد مشکل حادی نیس میشه باهاش کنار اومد :)

• Like
Reactions: reza7272

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دوستان چجوری ip و ... نت خط ایرانسلی که به ps 4 هات اسپات شده و در بیارم به صورت دستی وارد کنم؟
تو تنظیمات نتورک وقتی داری کانکت میشی به جای easy
custom
رو بزن...

• Like
Reactions: Darkofheaven

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اگر باز هم متوجه نشدین
@utubebot

داداش پستونکهای زیر دکمه هارو میشه عوض کرد؟قیمتاش چنده؟خودم میتونم عوض کنم طبق این آموزش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر