هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان بعضی بازی های f2p مثه loadout ریجن لاک دارن؟پلیر پیدا نمیکنه و ریجن رو اون پایین north america زده! من رو استیم با پینگ 130-150 بازی میکنم مشکل چیه؟اکانت ریجن 2 بسازم؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
مطمئني ريجن لاك داره ريجن ٢ بساز primary كن با اكانت خودت بزن

• Like
Reactions: -AzAzEl-

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام دوستان... می خوام دیتا رو به ps4 انتقال بدم تو اموزش زده بود بزارین چند کیلوبایت دانلود شه ولی من حواسم نبود یه مگ خورده ای دانلود کرد از بازی.. مشکلی ایجاد میکنه این کار ؟ لطفا راهنمایی کنید... با تشکر

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان... می خوام دیتا رو به ps4 انتقال بدم تو اموزش زده بود بزارین چند کیلوبایت دانلود شه ولی من حواسم نبود یه مگ خورده ای دانلود کرد از بازی.. مشکلی ایجاد میکنه این کار ؟ لطفا راهنمایی کنید... با تشکر
نه دوست عزیز هیچ مشکلی ایجاد نمیشه ، چند کیلوبایت رو دوستان به این دلیل گفتم که ترافیک اینترنتتون رو کمتر از دست بدید وگرنه چه 1 کیلوبایت چه 1 مگابایت و چه 1 گیگابایت هم دانلود کنی مشکلی نیست

erfa4n

کاربر سایت
Jul 11, 2016
3
سلام دوستان یک مشکلی واسم پیش اومده
اونم اینه که داشتم اپدیت یک از بازیارو دانلود میکردم گذاشتم رو حالت رست مود بعد چند دقیقه کنسول خاموش شد ، هرچی روشن میکردم چراغ آبی چند ثانیه (حدود پنج ثانیه)چشمک میزد و خاموش میشد باز ، پرسیدم گفتن برو رو حالت سبف مود و گزینه Rebuild database رو بزن
منم انجام دادم و کنسول درست شد و اومد بالا بدون مشکل ، حالا میترسم مشکل پیدا کرده باشه کنسول به نظر شما مشکل کجاس ؟ ایا این همون Blue pulse معروفه ؟ دستگاه هم یک ماه خریدم مشکلی نداشت تا امروز مدل 1216A هم هست ، لطفا کمک کنید

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان یک مشکلی واسم پیش اومده
اونم اینه که داشتم اپدیت یک از بازیارو دانلود میکردم گذاشتم رو حالت رست مود بعد چند دقیقه کنسول خاموش شد ، هرچی روشن میکردم چراغ آبی چند ثانیه (حدود پنج ثانیه)چشمک میزد و خاموش میشد باز ، پرسیدم گفتن برو رو حالت سبف مود و گزینه Rebuild database رو بزن
منم انجام دادم و کنسول درست شد و اومد بالا بدون مشکل ، حالا میترسم مشکل پیدا کرده باشه کنسول به نظر شما مشکل کجاس ؟ ایا این همون Blue pulse معروفه ؟ دستگاه هم یک ماه خریدم مشکلی نداشت تا امروز مدل 1216A هم هست ، لطفا کمک کنید
هیچ مشکل نگران کننده ای نیست دوست عزیز ، بدون مشکل استفاده کن و ازش لذت ببر . استرس چی رو داری وقتی دستگاه داره سالم کار میکنه ؟

• Like
Reactions: erfa4n

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان عزیز سلام
میخواستم بدونم من اون دی ال سی هایی رو که دانلو کردم رو کنسول میتونم به هارد اکسترنال منتقل کنم و داشته باشمش ؟؟؟؟
امکانش هست که ضبط گیم پلی رو از 15 مین به 5 مین کاهش بدم ؟؟
سلام....
1.خیر
2.بله میشه. Settings/Share Play

• Like
Reactions: A-min

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام.. دوستان خسته نباشید...داشتم دیتای بازی BloodBorn انتقال می دادم به حجم 5 گیگ خورده ای که رسید سرعت کم شد... ممکنه از اینترنت استفاده کنه؟ مشکل چیه؟طبق اموزش انتقال دادم

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.من میخوام با دوستم جی تی ای انلاین بزنم طرح گیمینگ شاتل رو هم فعال کردم ولی پینگم با سرور لندن 220 و سرور ایران 10 هستش
میخواستم بدونم به مشکل برنمیخورم؟و اینکه با کسی که تو ایران هستش بازی کنی پینگ لندن مهم یا داخل؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
فروشنده

سلام داداش.
یه سوال داشتم ازت.
میگم من هیچوقت ایمیل تولدت مبارک از طرف سونی دریافت نمیکنم و فقط ایمیل خریدهایی که میکنم میاد.اخه تاریخ تولد واردی اکانتم یادم رفته یعنی سالش رو میدونم ولی روز و ماهش رو نه و الان 3ساله همچین ایمیلی برام نیومده که ببینم روز و ماهش چی بوده.
خواستم بدونم گزینه ای چیزی ناخواسته غیر فعال کردم و الان جایی هست برم فعالش کنم که ایمیل بیاد؟
جالبی اینجاست ایمیل اینکه مثلا چقدر دیگه پلاسم تموم میشه یا دعوت به تست بتای فریمورها یا خریدهایی که با کیف پولم میکنم یا اصلا هرچی که بگی این ها همه میان ولی مال جشن تولد نمیاد !

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام.. دوستان خسته نباشید...داشتم دیتای بازی BloodBorn انتقال می دادم به حجم 5 گیگ خورده ای که رسید سرعت کم شد... ممکنه از اینترنت استفاده کنه؟ مشکل چیه؟طبق اموزش انتقال دادم
سلام...
حتما یکی از فایلهای انتقالیه بازی موجود نیست در بین دیتا شما یا داره آپدیت جدید رو نصب میکنه و چون باز در بین دیتای شما نیست از اینترنت برای دانلود استفاده میکنه و سرعت کاهش پیدا میکنه.دوباره پی اس ایکس رو باز کنید و لینک فایل جدید رو بگیرید و دانلد کنید ودوباره انتقال رو شروغ کنید.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

داداش از خود PSX میشه همه چیز رو فهمید، کافیه توی صفحه Log به آخرین لینک که داده توجه کنی، اگه اون فایل که برنامه میخاد رو داشته باشی به این صورت در میاد

upload_2016-8-10_22-46-50.png

اگه هم نداشته باشی به این صورت :

upload_2016-8-10_22-47-37.png

اگه به این صورت هست، روی Copy کلیک کن و اون فایل رو که میخاد بگیر، معمولا آخرین آپدیت بازی هست که این مشکلو به وجود میاره

• Like
Reactions: Saitama

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
دوستان دوتا سوال داشتم:
۱-من از سایتا با سرعت ۴۰۰-۵۰۰ دانلود میکنم ولی میخوام ریجن ۲ اردر رو دانلود کنم به ۱۰۰ تا هم نمیرسه.لینک بهتری نیست؟
۲-اردر رو گذاشتم با ps4 دانلود شه ولی دیدم داره فقط ۷.۲ گیگ دانلود میکنه!حالا کلا بازی ۷ گیگه یا این قسمتیشه؟
ممنون میشم جواب بدید

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
دوستان دوتا سوال داشتم:
۱-من از سایتا با سرعت ۴۰۰-۵۰۰ دانلود میکنم ولی میخوام ریجن ۲ اردر رو دانلود کنم به ۱۰۰ تا هم نمیرسه.لینک بهتری نیست؟
۲-اردر رو گذاشتم با ps4 دانلود شه ولی دیدم داره فقط ۷.۲ گیگ دانلود میکنه!حالا کلا بازی ۷ گیگه یا این قسمتیشه؟
ممنون میشم جواب بدید
1-تعداد کانکشن رو کم و زیاد کن سرعتت درست میشه
2-ی قسمت از بازیه و بازهم دانلود میکنه

• Like
Reactions: BlackGamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر