هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
داداش بازم یک دنیا ممنون.خیلی بهم کمک کردی و اطلاعات مفید دادی برای پیش گیری های اینده.
تمام کاری که فرمودید رو با موفقیت و کامل انجام دادم.
حالا وقتی وارد گزینه اکانت اکتیو کنسول شدم 2تا گزینه میزاره جلوم که اولی اکتیو دومی دی اکتیو هست که منم اکتیو رو زدم و گزینش خاموش شد.
حالا سوالم اینه اگر الان خدایی نکرده اطلاعاتم دست کسی بیوفته و بره توی اکانتم اون گزینه ی اکتیو واسش خاموشه و نه از پلاس میتونه استفاده کنه نه از بازی های دیجیتالیم.درسته؟؟؟؟
آره، تا 6 ماه آینده کسی دیگه از اون سایت نمیتونه کنسولتو دی اکتیو کنه
البته نمیدونم اون دوستمون با ساپورت صحبت کرد آیا اطلاعاتی ازش خواستن یا نه
در هر صورت الان دیگه خیالت راحت باشه، کسی برای اکانت هکی نمیره اونقدر دردسر بکشه

• Like
Reactions: ps34

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام.. دوستان یه هارد دادم با فرمت NTFS برای اپدیت کنسول می خواستم ازش استفاده کنم ولی کنسول نمی توانست ازش استفاده کنه... چه فرومتی باید باشه و ایا باید کاری با هارد کرد تا کنسول به تونه اونو شناسایی کنه؟ اکانت های ترکیبی چند درصد احتمال بن شدن موقع استفاده ازشون هست؟چون پول زیادی برای خرید بازی ندارم می خوام از اکانت های ترکیبی استفاده کنم... یه راهنمایی بکنید .. با تشکر فراوان

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام . تو استور به ps now برخورد کردم که یک هفته هم مجانی میشه استفاده کرد . میشه یکی دقیق برام توضیح بده چیه این ؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
والا دستگاهرو نمیدونم چیه ولی بعضی بازیا کلا ساپورت میکننا!

مثلا من Final Fantasy XIV بازی میکنم با کنسول که MMO هست هم موس هم کیبورد راحت میتونم استفاده کنم ازش

خود کنسولم کیبورد وصل کنی راحت میشناستش و تو چت و . . . میتونی ازش استفاده کنی
یعنی بدون اون دستگاه شما راحت بازی میکنی؟کار خاصی نباید کرد؟
حالا بازیای دیگه مثل MMO واقعا با موس و کیبرد یه چیز دیگس ولی تو بازی شوتری مثل Destiny یه عده ایرانی رو دیدم که چندصدتومن دادن پای Xim 4 که فقط کل کل کنن با بقیه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یعنی بدون اون دستگاه شما راحت بازی میکنی؟کار خاصی نباید کرد؟
حالا بازیای دیگه مثل MMO واقعا با موس و کیبرد یه چیز دیگس ولی تو بازی شوتری مثل Destiny یه عده ایرانی رو دیدم که چندصدتومن دادن پای Xim 4 که فقط کل کل کنن با بقیه.

آره کافیه فقط کیبور رو وصل کنم :D موس و کیبورد وایرلس یا کابلی هم فرقی نداره میخوای یه بار امتحان کن.

• Like
Reactions: robb stark

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
سلام دوستان ، اکانت ترکیبی خریدم ازش 3 هفتس دارم استفاده میکنم ولی حالا به این نتیجه رسیدم کار خیلی اشتباهی کردم و میخوام اکانتو از کنسول پاک کنم و میخوام از PRIMARY هم در بیام چه کار کنم ؟

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
سلام دوستان ، اکانت ترکیبی خریدم ازش 3 هفتس دارم استفاده میکنم ولی حالا به این نتیجه رسیدم کار خیلی اشتباهی کردم و میخوام اکانتو از کنسول پاک کنم و میخوام از PRIMARY هم در بیام چه کار کنم ؟
سلام کاری نداره اکانتو از تو قسمت Setting ->user پاک میکنی و کلا دیگه رو کنسولت اون اکانت باقی نمیمونه
حالا چرا میخای پاک کنی؟:D

سلام دوستان.
من می خوام بازی shadow of mordor نسخه game of the year edition ریجن ۱ بخرم. سوال ام اینه DLC های بازی روی اکانت ریجن دو هم کار میکن؟
سلام دوست من
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم ریجن بازی و دی ال سی باید هر دو یکی باشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Greenliserd

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
سلام کاری نداره اکانتو از تو قسمت Setting ->user پاک میکنی و کلا دیگه رو کنسولت اون اکانت باقی نمیمونه
حالا چرا میخای پاک کنی؟:D
تا 6 ماه primary شده رو کنسول من اگر هم پاک کنم باز رو کنسول اون طرف primary نیست که .
دلیلشم مشخصه همون حلال حروم خودمون که تو انینترمینت کلا خود زنی میکنم ولی رعایت کاملش حداقل اینجا نشدنیه ولی اینجا بحث سر اکانت یه فرد حقیقیه که ممکنه راضی نباشه و عذاب وجدان داره داغونم میکنه...

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستان سوال اول
بازی که مثلا 10 گیگ آپدیت داره بعد از زدن آپدیت مثلا دوگیگ آپدیت میشه ، تو نوار آپدیت میزنه 2/10 ، بعد از زدن pause و دوباره دانلود کردن حجم کلی آپدیت کمتر میشه و دانلود از اول شروع میشه ، ایا تو پروسه دانلود مشکل پیش میاد به نظرتون باید آپدیت رو پاک کنم و از اول دانلود کنم ؟
.................................
سوال دوم شما هم مثل من کنسول رو شده حدود یک روز تو حالت rest mode بزارید برای دانلود آپدیت یا نه؟:D اگر کسی رکورد بیشتری داره بگه یه ذره آروم شم:D

آخرین ویرایش:

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
تا 6 ماه primary شده رو کنسول من اگر هم پاک کنم باز رو کنسول اون طرف primary نیست که .
دلیلشم مشخصه همون حلال حروم خودمون که تو انینترمینت کلا خود زنی میکنم ولی رعایت کاملش حداقل اینجا نشدنیه ولی اینجا بحث سر اکانت یه فرد حقیقیه که ممکنه راضی نباشه و عذاب وجدان داره داغونم میکنه...
کار از کار گدشته دیگه ۶ماه اون طرف primary نیست و باید مثل یک فرد ظرفیت۳ بازی کنه

دوستان سوال اول
بازی که مثلا 10 گیگ آپدیت داره بعد از زدن آپدیت مثلا دوگیگ آپدیت میشه ، تو نوار آپدیت میزنه 2/10 ، بعد از زدن pause و دوباره دانلود کردن حجم کلی آپدیت کمتر میشه و دانلود از اول شروع میشه ، ایا تو پروسه دانلود مشکل پیش میاد به نظرتون باید آپدیت رو پاک کنم و از اول دانلود کنم ؟
.................................
سوال دوم شما هم مثل من کنسول رو شده حدود یک روز تو حالت rest mode بزارید برای دانلود آپدیت یا نه؟:D اگر کسی رکورد بیشتری داره بگه یه ذره آروم شم:D
سوال اولتو ۱۰۰ درصد مطمعن نیستم اما فک نکنم مشکلی بیاد
و سوال دومتو ۱۰۰ دردصد اطمینان دارم که مشکلی پیش نمیاد
رکورد من رو ریست مود دقیقا یک ماه بوده و تو اون یه ماه ۸۰۰ گیگ دانلود کردم :D

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: arsenalmom

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
سوال اولتو ۱۰۰ درصد مطمعن نیستم اما فک نکنم مشکلی بیاد
و سوال دومتو ۱۰۰ دردصد اطمینان دارم که مشکلی پیش نمیاد
رکورد من رو ریست مود دقیقا یک ماه بوده و تو اون یه ماه ۸۰۰ گیگ دانلود کردم :D
کلاً خیالمو راحت کردی:D
باید رکوردت تو کتاب گینس ثبت بشه:D

• Like
Reactions: somerhalder

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام.. دوستان یه هارد دارم با فرمت NTFS برای اپدیت کنسول می خواستم ازش استفاده کنم ولی کنسول نمی توانست ازش استفاده کنه... چه فرومتی باید باشه و ایا باید کاری با هارد کرد تا کنسول به تونه اونو شناسایی کنه؟ اکانت های ترکیبی چند درصد احتمال بن شدن موقع استفاده ازشون هست؟یه راهنمایی بکنید .. با تشکر فراوان

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.اینو واسه دوستانی میگم که میخوان دیتای بازیو از طریق کنسول دانلود کنن و شک دارن که روشن بودن مداوم کنسول ضرر داره یا نه
من کنسولم به مدت 2ماه رو ریست مود بود و با نت شاتل حدودا 1ترا و نیم دانلود کردم.کنسولمم هیچ مشکلی پیدا نکرد و مثل ساعت کار میکنه

• Like
Reactions: arsenalmom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر