هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
من خودم تا حالا چند تا اکانت اکتیو کردم و حداقل ۵۰ نفرم میشناسم که این کارو کردن
اما تا زمانی که پسوورد یا ایمیل اکانت رو تغییر ندی (یعنی رسما دزدیدن اکانت!) و از پول فرد صاحب اکانت استفاده نکنی بن نمیشی
یعنی من ندیدم کسی این ۲ کار رو انجام نداده باشه و بن شده باشه فقط ممکنه بازی قفل بشه با شکایت صاحب اکانت اگر مزاحمتی براش ایجاد کنی
داداش یعنی اگه من بازی دیجیتال بریزم و انلاین بازی کنم و رمزش رو تغییر ندم هیچ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
اخه من شنیدم چند نفر دستگاهشون بن شده بااینکار

-AzAzEl-

کاربر سایت
Jun 1, 2016
20
سریعا عوضش کن,
بله متاسفانه تقلبیش هم اومده که بهترین راه تشخیص تقلبی اینه که:
وقتی شما دسته رو شارژ میکنی اگر اصل باشه چراغش روشن میمونه, اما تقلبی ها یه چند ثانیه چراغ روشن و بعدش خاموش میشه.
در ضمن تقلبی خیلی کند شارژ میشه.
فک نکنم این روش مناسبی باشه،چون دسته های جدید همگی موقع شارژ چراغ روشن خاموش میشه،۴ تا دسته رو تست کردم همه روشن خاموش میشن،۲تا داخل پک ps4 سری جدید بودند،۲تای دیگه هم نسخه لیمیتد بلک آپس۳ و سالگرد پلی استیشن بود
بهترین روش چک کردن کیفیت ساخت و سرعت عملِ

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
فک نکنم این روش مناسبی باشه،چون دسته های جدید همگی موقع شارژ چراغ روشن خاموش میشه،۴ تا دسته رو تست کردم همه روشن خاموش میشن،۲تا داخل پک ps4 سری جدید بودند،۲تای دیگه هم نسخه لیمیتد بلک آپس۳ و سالگرد پلی استیشن بود
بهترین روش چک کردن کیفیت ساخت و سرعت عملِ

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

اصلا من تا حالا دسته ای ندیدم که چراغش روشن بمونه!
کنسول من ماله اول 2014 هست ولی چراغش روشن و خاموش میشه!

• Like
Reactions: -AzAzEl-

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سریعا عوضش کن,
بله متاسفانه تقلبیش هم اومده که بهترین راه تشخیص تقلبی اینه که:
وقتی شما دسته رو شارژ میکنی اگر اصل باشه چراغش روشن میمونه, اما تقلبی ها یه چند ثانیه چراغ روشن و بعدش خاموش میشه.
در ضمن تقلبی خیلی کند شارژ میشه.
دسته ی اصلی موقع شارژ شدن led ش به حالت چشمک زن میشه (وقتی که خاموشه!) وقتی ام روشنه که کلا همون رنگ خودشه و چیزی نشون نمیده!

اون ورم بحث تشخیص بیشتر به کارکرد دکمه ها و خشکی و سفتی انالوگ خلاصه شده انگار! یه عکس البته از باکس فیک پخش شده که هنوز مشخض نیست میش اطمینان کزد یا نه!
پکیج کوتاه که اصلیه:
1.JPG
پکیج کوتاه که میتونه فیک باشه:
images.jpg
اگه دقت کنین نوشته های روی 2تا باکس فرق دارن!

آخرین ویرایش:

BMW_M3

کاربر سایت
Jan 15, 2016
45
منظور من رو درست متوجه نشدید منظورم از روشن و خاموش شدن چشمک زدن نبود.
یعنی دسته های اصل وقتی از پک خارج کنید و شارژ کنید چراغ دسته به رنگ نارنجی روشن میشه و شروع به چشمک زدن میکنه.
اما دسته های تقلبی چراغش اول یه چند ثانیه روشن اما بعدش به کل خاموش میشه اما از کنسول که چک کنید میبیند در واقع داره شارژ میشه.
چیزی هم که میگم بنده به چشم خودم از نزدیک دیدم , با همین روش جواب گرفتم و از نزدیک 10 تا دسته 2 تاش فیک از کار درامد که این دو تا هم پک کوتاه آسیا بودند. در ضمن از اوایل خرداد ماه هم توی بازار ایران پخش شده این ور اون ور هم نداره
حالا یه عده چه سودی واسشون داره که بگن نه وجود نداره خدا میدونه
این روش هم چیزی نیست که من از خودم دراورده باشه الان بهترین و مرسوم ترین روشه این هم منبع خارجیش البته اگه از نظر متخصصین عزیز اشتباه نگه:)
2. Odd Charging Behaviour
When you charge a genuine DualShock 4 controller, the charging light will pulse in orange. Fake controller’s light will turn off after a few seconds, and remain off, despite still charging. The speed of a charge is another sign to look for, as fake controllers tend to charge up very slowly

How To Check if Your PS4 DualShock 4 is Fake

آخرین ویرایش:

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان یه سوال داشتم برام خیلی مهمه
میشه مثلا ما کاری رو که باید برای گرفتن تروفی نوشته انجام بدیم و بعد تروفی رو نده؟؟؟ تو Just Cause 3 برام پیش اومده آخه
چیکار کنم؟؟؟؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
منظور من رو درست متوجه نشدید منظورم از روشن و خاموش شدن چشمک زدن نبود.
یعنی دسته های اصل وقتی از پک خارج کنید و شارژ کنید چراغ دسته به رنگ نارنجی روشن میشه و شروع به چشمک زدن میکنه.
اما دسته های تقلبی چراغش اول یه چند ثانیه روشن اما بعدش به کل خاموش میشه اما از کنسول که چک کنید میبیند در واقع داره شارژ میشه.
چیزی هم که میگم بنده به چشم خودم از نزدیک دیدم , با همین روش جواب گرفتم و از نزدیک 10 تا دسته 2 تاش فیک از کار درامد که این دو تا هم پک کوتاه آسیا بودند. در ضمن از اوایل خرداد ماه هم توی بازار ایران پخش شده این ور اون ور هم نداره
حالا یه عده چه سودی واسشون داره که بگن نه وجود نداره خدا میدونه
این روش هم چیزی نیست که من از خودم دراورده باشه الان بهترین و مرسوم ترین روشه این هم منبع خارجیش البته اگه از نظر متخصصین عزیز اشتباه نگه:)

How To Check if Your PS4 DualShock 4 is Fake
پک هاشون مثله پکی بود که من عکسش رو گذاشتم؟
اگه این ورو اون ورو با من بودی منظورم خارج از ایران بودش!کلا فاز دفاعی چیی میگه ؟؟؟؟

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
به لینک زیر بروید و برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
اگر تونستید یک عکس از خودتون به همراه PS4 و بازی ها و لوازم جانبی تون هم بگیرید و تو سایت بالا بذارید و کامنت بدهید شاید بیشتر توجه کنند .
این تاپیک پایین رو هم تو فروم پلی استیشن ساختم اونجا هم در خواست بدهید :
Persian language for PS4 - PlayStation® Forums
از مدیران میخوام که این گفتگو را جزء گفتگو های مهم کنند تا زودتر زبان پارسی به PS4 افزوده شود .
اگر تونستید با چند نام کاربری PSN به این سایت برید و رای بدید .
این لینک برای اضافه شدن زبان عربی بوده که سونی پس از آن زبان عربی رو به PS4 افزود .
Arabic language and keyboard support – PlayStation.Blog Share
تعداد همه ی رای ها کنار دکمه ی منفی ـه و اون به معنی تعداد منفی ها نیست برای شمردن منفی ها ، رای های مثبت را از همه ی رای ها (که کنار دکمه ی منفی است) کم کنید .
یک راهی برای بالا بردن مثبت ها با یک اکانت پیدا کردم . شما باید تمام کوکی های سایت playstation.com و سایت sonyentertainmentnetwork.com را از مرورگر خود پاک کنید و وارد همون لینک درخواست پارسی کردن بشید و به پی اِس اِن لاگین کنید . رای بدید .
کسانی که مرورگر فایرفاکس دارند مراحل زیر رو طی کنند :
1- وارد صفحه ی درخواست بشید
2- راست کلیک کنید
3- روی view page info کلیک کنید
4- روی تب Security کلیک کنید
5- روی view Cookies کلیک کنید
6- روی Remove All کلیک کنید
*******7- از قسمتی که Search نوشته شده sony بنویسید
*******8- روی Remove All کلیک کنید .
9-دوباره وارد صفحه درخواست بشد و لاگین کنید و رای بدید .
البته مرحله 7 و 8 برای محکم کاریه و بعد از 6 میتونید مرحله 9 رو انجام بدید .
تاکنون همه ی رای ها 2,416 تا و رای های مثبت 2,316 تا و رای های منفی 100 تا است .
همچنین به صفحه ی توییتر یوشیدا Shuhei Yoshida (@yosp) | Twitter ، رئیس بخش سرگرمی های سونی بروید و پیام زیر را برایش توییت کنید .
Hello Mr Yoshida Please Add Persian Language for PS4 and Persian Language Subtitle for Exclusive PS4 Games.*Persian language Speakers

• Like
Reactions: afshin-rnj

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان. یه سوال داشتم. بعد از اینکه دسته ی ps4 رو به pc وصل کردم راهی هست که صدا رو به دسته انتقال بدم و از طریق هندس فری ای که به دسته متصل کردم صدا رو بشنوم؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان یه سوال بسیار واجب داشتم که ممنون میشم جوابش خیلی سریع بهم داده بشه.

من اگه تو اکانت ریجن 2، یه dlc بازی بخرم، میتونم این dlc را رو اکانت اصلیم که ریجن 1 هستش هم بازیش کنم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان یه سوال بسیار واجب داشتم که ممنون میشم جوابش خیلی سریع بهم داده بشه.

من اگه تو اکانت ریجن 2، یه dlc بازی بخرم، میتونم این dlc را رو اکانت اصلیم که ریجن 1 هستش هم بازیش کنم؟
حتما میشه چرا نشه
فقط بازیت هم باید ریجن 2 باشه تا مشکلی پیش نیاد

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
حتما میشه چرا نشه
فقط بازیت هم باید ریجن 2 باشه تا مشکلی پیش نیاد
ممنون داداش عزیز.

فقط من قسمت آخر را درست متوجه نشدم.

من الان خودم بازی ویچر 3 را دارم که دیسکش ریجن 1 هستش و کلا اکانتمم ریجن 1 هست.

و الان میخوام بنا به دلایلی رو اکانت ریجن 2، DLC شو بخرم. الان چون بازی اصلی ریجن 1 هستش یعنی نمیشه DLC شو با این روش رو اکانت خودم بازی کرد؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ممنون داداش عزیز.

فقط من قسمت آخر را درست متوجه نشدم.

من الان خودم بازی ویچر 3 را دارم که دیسکش ریجن 1 هستش و کلا اکانتمم ریجن 1 هست.

و الان میخوام بنا به دلایلی رو اکانت ریجن 2، DLC شو بخرم. الان چون بازی اصلی ریجن 1 هستش یعنی نمیشه DLC شو با این روش رو اکانت خودم بازی کرد؟

اکانتی که قراره بازی توش اجرا بشه اصلا مهم نیست ریجن چند باشه و اینو از ذهنت خارج کن
چیزی که مهمه اینه ریجن بازی و ریجن DLC یکی باشه
پس شما نمیتونی وقتی بازی ریجن 1 دارید برید DLC رو داخل اکانت ریجن 2 بخرید چون پولتون به فنا میره باید DLC از درون اکانت ریجن 1 بخرید

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام دوستان.. امروز رفتم ps4 خریدم... الان هیچی در موردش نمی دونم... فقط در سطح روشن کردن و استفاده از کنترولر می دونم :D ... ممنون میشم یه توضیح مختصر و مفید درمورد نصب بازی... اپدیت کنسول... حتا خموش کردن دسته و خود کنسول بدین... :)
از فروشنده هم فقط روشن کردن یاد گرفتم... برای شارژ کردن کنترولر هم توضیح بدین اگه ممکنه با تشکر فراوان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر