هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
دوستان سلام.یه سوای داشتم.من فضای خالی تو ps4 ام کمه حدود 100 گیگ و این فضا با فایلهای نصب شده باذی هاست.حالا میخواستم ببینم اگر من فایلهای نصب شده رو پاک کنم برای سیوها یا خود بازی ها مشکلی پیش میاد؟اگه میشه راهنمایی بفرمایین.ممنون میشم

monashva

کاربر سایت
Jun 8, 2016
38
*
دوستان سلام.یه سوای داشتم.من فضای خالی تو ps4 ام کمه حدود 100 گیگ و این فضا با فایلهای نصب شده باذی هاست.حالا میخواستم ببینم اگر من فایلهای نصب شده رو پاک کنم برای سیوها یا خود بازی ها مشکلی پیش میاد؟اگه میشه راهنمایی بفرمایین.ممنون میشم

سلام دوست خویم. شما میتونید game data رو پاک کنید و مشکلی برای save هاتون پیش نمیاد چون هر کدوم تو یه پوشه جداگانه است.البته اگه آپدیت هایی انجام دادین اونا هم پاک میشن و دوباره باید دانلود کنید.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان گل:D
دسته من دو تا r2 و L2 قیژ قیژ میکنه چکار کنم؟
یک مغازه هستش میگه بیار برات عوضشون کنم 15 میشه ارزش داره ببرم پیشش؟
اگر تازه خریدیش یه مدت باهاش بازی کنی خودش درست میشه
ماله من خودش بعد یه مدت درست شد

اگر تازه نخریدیش که هیچی:D

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اگر کار میکنه دستش نزن ( سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن ) ولی اگر خیلی رو مخته قبلش بررسی کن تعمیرکاره این کارست و مطمئنه خب ببر بده درست کنن :D آخه اینم سواله میپرسی برادر :D
از خیلی وقته :D جدیدا تو اتاق بازی میکنم خلوته سر و صدا کمه همین که صداش میره رو اعصاب انگا دسته داغونه:D

اگر تازه خریدیش یه مدت باهاش بازی کنی خودش درست میشه
ماله من خودش بعد یه مدت درست شد

اگر تازه نخریدیش که هیچی:D
از دیر وقتیه:Dیک سال و نیم هست:D

دو سه تا قطره روغن چرخ خیاطی بریز تو هر هر کدوم عین هلو نرم میشه :D
Do you kiding me:D
واقعا میشه:D؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

monashva

کاربر سایت
Jun 8, 2016
38
ماله من همون اول که خودش درست شد 2سال و نیمه دیگه صدا نداده:D

به نظرم برو یه هدست گُلد بخر هم دیگه صدای دسته رو نمیشنوی هم از صدای بازی لذت میبری:D

بهترین کار همینه :D عزیزم بنده خدا داره میگه 15 تومن باید بدم و دو به شکه.. شما میگی بره جای 15 تومن 300 تومن بده هدست گلد بخره؟؟‌:))

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
Do you kidding غلطه برادر . باید بگی ّAre you kidding me ?
بعد از کجاش میخوای بریزی که اولا چرب نشه ثانیا بوی روغن کلافت نکنه ثالثا وسیله مکانیکی نیست ها!! الکتریکیه :D
حالا هرچی:D
اخر چی شد بریزم یا نریزم:D

ماله من همون اول که خودش درست شد 2سال و نیمه دیگه صدا نداده:D

به نظرم برو یه هدست گُلد بخر هم دیگه صدای دسته رو نمیشنوی هم از صدای بازی لذت میبری:D
وات:D
باو همین 15 تومن دارم به زور و خسیسی میدم برم هدست بخرم:D

اون 15 تومن ارزششو نداره:D
اون 330تومن داره:D
:Dدو دقیقه سکوت

وات:D
باو همین 15 تومن دارم به زور و خسیسی میدم برم هدست بخرم:D
:Dدو دقیقه سکوت

Last edited by a moderator:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
شوخی نمیکنم کاملا جدی میگم :D یکی دو هفته بعد از این که دستگاه رو خریدم l2 و r2 شروع به قیژ قیژ کردن نمود و فقط صداش نیست یه مقدار سفت هم میشه. بعد از مقادیری سرچ در اینترنت به این نتیجه رسیدم که روغن بزنم بهش و الان بعد از یک سال و خورده ای که مشکلی نداشته :D
خواستید روغن بزنید از زیر کلید یعنی زیر همونجایی که انگشت میذارید کم کم روغن بریزید که بره داخل و امتحان کنید هر موقع نرم شد دیگه کافیه.
البته جنس روغنتون مرغوب باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر