هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خدمت دوستان
من قصد خرید ps4 دارم و اهل بازی انلاین هم هستم...
میخواستن بدونم میشه با اینترنتم انلاین بازی کنم یا نه... توی run چک کردم کلا تایم اوت نداد، پینگ زیر 130 تا زیر 120 هم میرسه خیلی اوقات، سرعت دانلود با idm کامپیوتر تا یک مگابایت و ششصد هفصده...مشکلی که نداره برای انلاین؟
این پلاس هکی های تو بازار چه قدر ریسک داره؟یارو میگه پلاس یک ساله 10 تومن!!
آره با این نت راحت میتونی بازی کنی بدون هیچ مشکلی

آره قیمت اکانتهای هکی اینطوریه

میتونی خودت توی اکانت اصلی خودت شارژ کنی که از تخفیف های سونی هم بتونی استفاده کنی

• Like
Reactions: rowan

kurosh900

کاربر سایت
Aug 10, 2014
225
نام
masoud
دوستان سلام. من امروز بازار بودم طرف میگفت تو دستگاهت 10تا بازی میریزیم 300 تومن. قضیه چیه؟ هکیه؟ اگه بخوام فقط آفلاین بازی کنم خطریه؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان سلام. من امروز بازار بودم طرف میگفت تو دستگاهت 10تا بازی میریزیم 300 تومن. قضیه چیه؟ هکیه؟ اگه بخوام فقط آفلاین بازی کنم خطریه؟
اره هکیه .
خطری نیست ولی گرون بهت گفته. الان از این اکانت هکیا ده تا بازی توشه میدن زیر 100 تومن.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
خیلی کم پیش میاد مشکل از باز باشه، من تا حالا ندیدم مشکل از دیسک باز باشه
خوب مشکل حل شد انگار مرحله اول مشکل داشته بازی ، چون از مرحله های بعد مشکل کامل حل شد شکر خدا ، به نظر میاد ایراد از خود گیم بوده :)

• Like
Reactions: aliahmadi2

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان
من وقتی وارد system storage پلی استیشنم میرم و بعدش وارد قسمت application میشم اونجا میشه حجم بازی هایی که روی دستگاه هست را دید و از اونجا پاکش کرد.توی اونجا یه otherهست که حدودا 10 گیگ هست و اصلا نمیشه واردش شد
می خواستم ببینم این چی هست؟بقیه دوستان هم دارن؟

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
سلام خواهشا هركي ميدونه جواب بده،
سيو بازي ها بستگي به ريجن بازي متفاوته؟ الان من دايينگ لايت ريجن ال داشتم تموم كرده بودم الان نسخه كاملشو گرفتم كه ريجن٢ هست ولي سيو ام رو نمياره

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سيو بازي ها بستگي به ريجن بازي متفاوته؟ الان من دايينگ لايت ريجن ال داشتم تموم كرده بودم الان نسخه كاملشو گرفتم كه ريجن٢ هست ولي سيو ام رو نمياره
فکر می کنم که به ریجن بازی ها مربوط باشه

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
و راه حلي هم نداره؟ :| چقدر مسخره است واقعا

Sent from my iPad using Tapatalk
نه عزیز
راهی نداره

دوستان
من وقتی وارد system storage پلی استیشنم میرم و بعدش وارد قسمت application میشم اونجا میشه حجم بازی هایی که روی دستگاه هست را دید و از اونجا پاکش کرد.توی اونجا یه otherهست که حدودا 10 گیگ هست و اصلا نمیشه واردش شد

Last edited by a moderator:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان
اگه بازی برای دانلود داری احتمالا مربوط به اونه ، ولی باز مطمئن نیستم

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو

سیو هاتون مربوط به همون بازی بود که داشتید ، سیستم شما بازی ریجن 2 رو یه بازی جدید تشخیص میده و اجازه استفاده از سیو بازی های قبلی رو به اون نمیده . راهی فکر کنم نداره ، البته از اونجایی که غیر ممکن هم وجود نداره یکم تو فروم های خارجی سرچ کن شاید راهی پیدا کردی :-bd

• Like
Reactions: naeim_n1 and EH$AN

mohamad_dx

کاربر سایت
Jul 15, 2008
29
دوستان من gta گذاشتم واسه آپدیت 10 گیگ بود فقط 1 گیگ مونده بود امروز اومدم دیدم از اول نوشته 10 گیگ کسی میدونه چرا؟
9 گیگی که دانلود کردم کجا رفته؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان من gta گذاشتم واسه آپدیت 10 گیگ بود فقط 1 گیگ مونده بود امروز اومدم دیدم از اول نوشته 10 گیگ کسی میدونه چرا؟
9 گیگی که دانلود کردم کجا رفته؟
اینترنت قطع شده اپدیت هم پریده.واسه همین دوباره 10 گیگ باید دانلود کنی

بچه ها یه سوال : دسته PS4 رو اگه به شارژر موبایل وصل کنیم ، در بلند مدت باتری دسته خراب میشه ؟
نه عزیز
هیچ فرقی نمی کنه.ولی به نظر من از شارژر های اندرویدی درست و حسابی استفاده کن.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Dr.Freeman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر