هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
بچه ها کمک خواهشا... :(
شما الان مشکل فضا ندارید روی PS4تون؟ من الان به شدت با کمبود جا مواجه شدم و نمیخوام بازی های رو پاک کنم. بیشتر هم به خاطر DLCـها. الان بازی Batman: Arkham Knightـم با همه DLCـهاش حدود 70 گیگ جا گرفته و یا The Evil Within حدود 63 گیگ. اصلاً راهی نداره که خود بازی رو پاک کنم بدون اینکه update بازی ها و یا DLCـهاشون پاک نشه. این Until Dawn یه update 8 گیگی داشت. راهی نداره اونو نگه دارم مثلا؟ تا دوباره مجبور نشم که دانلود کنم :| الان Uncharted 4 اومده و دیگه هیچ بازی نمونده که پاک نکنم و فضا هم ندارم :(

شماها این مشکل رو ندارید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...
داداش هاردتو عوض کن یه دو ترا بنداز راحت شو
آموزش تعویض هارد دیسک و مسایل مربوط به آن

• Like
Reactions: Frozen Flame

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
علیک سلام
این موارد معمولا داخل اکانت سیو میشه و با تعویض بازی فقط سیو شما میپره که باید از اول برید.
از این لینک زیر با اکانتی که سری قبلی بازی میکردی وارد شو (PSN یا Activision) ببین چه اطلاعاتی روی اکانتت هست.
Log in
وارد شدم و اکانت اکتیویژن رو با psn سری کرد.چیز خاصی نشون نداد

hamedbm

کاربر سایت
Aug 31, 2012
42
نام
حامد
دوستان یه سوال چه طوری میشه روی کنسول یه بازی رو دو نفر انجام بدن با د تا سیو مختلف .. مثلا واچز داگ رو من دیجیتالی خریدم رجیون یک .. چطوری میتونیم دو نفر رو کنسول بازی کنیم که سیو جدا داشته باشیم .. یکم به زبون ساده بگید راحت انجام بدم ممنون ازتون

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان یه سوال چه طوری میشه روی کنسول یه بازی رو دو نفر انجام بدن با د تا سیو مختلف .. مثلا واچز داگ رو من دیجیتالی خریدم رجیون یک .. چطوری میتونیم دو نفر رو کنسول بازی کنیم که سیو جدا داشته باشیم .. یکم به زبون ساده بگید راحت انجام بدم ممنون ازتون
دوتا يوزر بساز

• Like
Reactions: hamedbm

hamedbm

کاربر سایت
Aug 31, 2012
42
نام
حامد
یه سوال دیگه هم بپرسم شرمنده زیاد شد .. بازی فیزیکی که تکلیفش معلومه دیسک رو میزای فرقی هم نداره رو چه اکانتی هستی .. بازی دیجیتالیه چطوریه؟ خیلی ممنونم ازت

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
یه سوال دیگه هم بپرسم شرمنده زیاد شد .. بازی فیزیکی که تکلیفش معلومه دیسک رو میزای فرقی هم نداره رو چه اکانتی هستی .. بازی دیجیتالیه چطوریه؟ خیلی ممنونم ازت
بازي ديجيتالي بايد اكانتي كه روش بازي رو خريدي روي كنسول active باشه فقط همين كفايت ميكنه

• Like
Reactions: hamedbm

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
دوستان یه سوال.من یه والت 10 دلاری از یکی از سایت های ایرانی گرفتم اما وقتی وارد میکنم پیام میده که کد وارد شده صحیح نیست یا محصول قبلا ثبت شده.چطوری میشه اثبات کرد کدی که دادن مورد داشته ؟
بعد به یه مورد جالب برخوردم.زمانی که کدی که دادن رو وارد میکنم (یا هر کد رندومی رو) با این پیام مواجه میشم (تو یه اکانت دیگه هم امتحان کردم و نتیجه یکسان بوده)
The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid
اما وقتی یکی از کدهای والت که قبلا اکتیو کردم رو دوباره وارد میکنم این پیامو میده :
The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entry.

میشه همینو به عنوان مدرک بهشون بقبولونم؟:D
----------------------------------------------------------------------------------------
یه مورد دیگه.الان کد رو تو PS4 وارد کردم و ارور WC-40376-0 رو نشون داد.
تو خود سایت سونی توضیح مربوط به این ارور رو به این صورت داده بود :

This product or content is not available for your account's country/region.

الان مشکل از ریجن منه یا باید با و* پ* ان اکتیو کنم؟(اکانت من ریجن 1 و کارتی که خریدم هم 10$ بود.)

ممنون

آخرین ویرایش:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
:D
----------------------------------------------------------------------------------------
یه مورد دیگه.الان کد رو تو PS4 وارد کردم و ارور WC-40376-0 رو نشون داد.
تو خود سایت سونی توضیح مربوط به این ارور رو به این صورت داده بود :

This product or content is not available for your account's country/region.

الان مشکل از ریجن منه یا باید با و* پ* ان اکتیو کنم؟(اکانت من ریجن 1 و کارتی که خریدم هم 10$ بود.)

ممنون

این پیام یعنی ریجن اکانتت با اون گیفت کارتی که خریدی یکسان نیست

• Like
Reactions: InfeR

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام و عرض ادب.
درمورد کنسول های نسل هفت تایپیک های خوبی قرار داشت که تفکیک کرده بود شهر های مخصوص کنسول داران رو برای مثال 360 داران تهران. الان متاسفانه نداریم این رو در نسل هشت من خیلی از عزیزان حرفه ای شهر خودم رو توی همون تایپیک پیدا کردم الان متاسفانه از این نظر مشکل دارم. از عزیزان شیرازی صاحب پی اس 4 میخواستم بپرسم کجا رو میشناسن که برای خرید بازی و ریختنش روی اکانت قابل اعتماد و منصف باشه.
سپاس ازتون.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام و عرض ادب.
درمورد کنسول های نسل هفت تایپیک های خوبی قرار داشت که تفکیک کرده بود شهر های مخصوص کنسول داران رو برای مثال 360 داران تهران. الان متاسفانه نداریم این رو در نسل هشت من خیلی از عزیزان حرفه ای شهر خودم رو توی همون تایپیک پیدا کردم الان متاسفانه از این نظر مشکل دارم. از عزیزان شیرازی صاحب پی اس 4 میخواستم بپرسم کجا رو میشناسن که برای خرید بازی و ریختنش روی اکانت قابل اعتماد و منصف باشه.
سپاس ازتون.
از رد وی اسپمر بپرس انگار از صدنفر شیرازی پرسیدی :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر