هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
تروفی دقیقا چیه؟؟کارش چیه
تروفی واسه اینه بیشتر درگیر بازی بشی مثلا یه تروفی میگه تمام اسلحه های بازی رو جمع کن بازی رو با اخرین درجه سختی به پایان برسون
کارش پز داده

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
تروفی واسه اینه بیشتر درگیر بازی بشی مثلا یه تروفی میگه تمام اسلحه های بازی رو جمع کن بازی رو با اخرین درجه سختی به پایان برسون
کارش پز داده
اخه تواکانت یه قسمت داد به اسم لیست تروفی کاپ دار اون چیه؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تروفی دقیقا چیه؟؟کارش چیه
Trophy = غنیمت و جایزه
تروفی در بازیها زمانی به گیمر داده میشود که کاری خاص را انجام دهد که جلوی هر تروفی توضیحی مخصر در مورد آن کار نوشته شده است
مثلا انجام یک ماموریت در یک بازی بدون خوردن هیچ ضربه ای

تروفی به خودیه خود به هیچ دردی نمیخورد ، اما تعداد زیادی از جماعت گیمر تروفی را نشان دهنده میزان مهارت فرد گیمر میدانند، چون بسیاری از تروفیها به سختی به دست میاید

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
اخه تواکانت یه قسمت داد به اسم لیست تروفی کاپ دار اون چیه؟
خب بستگی داره به ارزش تروفی داره مثلا نسبت به سختی یه تروفی کاپ نقره ای یا طلایی براش در نظر میگیرن کاپ برنز ام برا تروفی های ساده میدن
اگرم همه ی تروفی های بازی رو بگیری یه کاپ پلاتینیوم میده

• Like
Reactions: iranmahdi1372

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
دوستان میشه 2-3 تا بازی محبوب و پر طرفدار ps4 رو تو ژانر اکشن یا ماشین سواری معرفی کنید ؟ راستش من خیلی وقته تو حال و هوا گیم نیستم یکی ازم خواسته چندتا بازی براش بخرم آشنایی ندارم

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام دوستان اینجا کسی هست که از طریق اینترنت 4g ایرانسل دایویژن بازی کرده باشه؟؟؟
میخوام بدونم با اینترنت 4g ایرانسل میشه بازیهای آنلاین براحتی انجام داد؟
یکبار من با ایرانسل کانکت شدم که nat type رو حالت 3 بود و با سرعت بالا آپدیت بازیهارو انجام دادم ولی آنلاین بازی نکردم

با نت های اپراتورهای موبایلی خیلی درست نمیشه مولتی زد بهتره ای دی اس ال یا وایرلس شرکتی تهیه کنید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان میشه 2-3 تا بازی محبوب و پر طرفدار ps4 رو تو ژانر اکشن یا ماشین سواری معرفی کنید ؟ راستش من خیلی وقته تو حال و هوا گیم نیستم یکی ازم خواسته چندتا بازی براش بخرم آشنایی ندارم
مشاوره و راهنمایی برای خرید و انجام بازی [قوانین پست اول حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان استفاده از پایه فندار برای ps4 کلا مناسب هست یا نه؟؟به خنک کردن و عمر دستگاه کمک بهینه میکنه یا فرقی نداره پایه ساده بگیرم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان استفاده از پایه فندار برای ps4 کلا مناسب هست یا نه؟؟به خنک کردن و عمر دستگاه کمک بهینه میکنه یا فرقی نداره پایه ساده بگیرم

به دلایل زیادی نه

اول اینکه شما ویدئو تو یوتیوب ببین متوجه میشی که کنسول وقتی خوابیده است دمای کمتری نسبت به ایستاده داره

بعد بخوای پایه فن دار بزاری اتفاقا بدتر میکنه چون اون پاینه فن دار قدرتش رو از خود PS4 میگیره

بعدش وقتی خود PS4 دور تا دورش هوا رو میگیره و از پشتش پس میده پس چه دلیلی داره؟ شما وقتی بازی میکنی دستت رو کنارش بگیر میبینی خنکه و خودش همینجوری هوارو داخل کنسول میبره پس لازم نیست به زور فروکنی توش :D

• Like
Reactions: rezab

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان برنامه PSX helper شما هم مثل واسه من از کار افتاده؟ اولش یه پیغام خطا میده و بعد از اینکه میرم توش و همه تنظیمات رو انجام میدم نمیتونه لینک ها رو بیاره!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان برنامه PSX helper شما هم مثل واسه من از کار افتاده؟ اولش یه پیغام خطا میده و بعد از اینکه میرم توش و همه تنظیمات رو انجام میدم نمیتونه لینک ها رو بیاره!!
عکس بگیر از پیغاکمی که میده

• Like
Reactions: virtual30t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر