هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کسی میتونه راهنماییم کنه که چطور روکش آنالوگ رو میشه جا زد؟
خودم روکش رو کشیدم به طرف تو که جا بیوفته ولی باز نشد نمیدونم قلقش چیه دیگه نخواستم زورم بزنم آنالوگا خراب شن:D

من خودم اینطوری جا زدم
اول کل لبه روکش آنالوگ رو به سمته بالا یعنی برعکس حالت عادی برگردوندم ، بعد روکش رو روی آنالوگ گذاشتم با کمک یه نفر دیگه آروم لبه های روکش رو روی آنالوگ برگردوندم

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من بازی ویچر رو بازی کردم حالا تموم شده همونطور که می دونید ویچر یه آپدیت داره که 17 گیگ هست.
سوالم اینه که چطور بازی رو از روی سیستم پاک کنم که بعد که خواستم بازیش کنم مجبور نباشم دوباره 17 گیگ آپدیت رو دانلود کنم.
خواستم بکاپ بگیرم ولی بکاپ از همه بازی ها و دیتاها می گیره.

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
من بازی ویچر رو بازی کردم حالا تموم شده همونطور که می دونید ویچر یه آپدیت داره که 17 گیگ هست.
سوالم اینه که چطور بازی رو از روی سیستم پاک کنم که بعد که خواستم بازیش کنم مجبور نباشم دوباره 17 گیگ آپدیت رو دانلود کنم.
اگر با کنسول دانلود کردی راهی نیست
پیشنهاد میشه با psx دانلود کنی واسه این مواقع بدرد میخوره

- - -ویرایش - - -

سلام اقا این بازی هایی مثل کال اف و بتلفیلد میشه با دوستان تیم بشیم و با یه گروه دیگ بازی کنیم؟؟
بله میشه

jkgtfrgvb

کاربر سایت
Mar 7, 2016
9
سلام دوستان
ببخشید من میخوام ps4 بگیرم یه سوالی داشتم
البته میدونم صد در صد تکراری و واضحه اما جوابمو پیدا نکردم
بازی ها فقط به صورت دیسک های فیزیکی اند؟
یا دیجیتالی هم میشه دانلود کرد و روی هارد باشه؟
کدوم ارزون تر و بهتره؟
ممنونم

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان
ببخشید من میخوام ps4 بگیرم یه سوالی داشتم
البته میدونم صد در صد تکراری و واضحه اما جوابمو پیدا نکردم
بازی ها فقط به صورت دیسک های فیزیکی اند؟
یا دیجیتالی هم میشه دانلود کرد و روی هارد باشه؟
کدوم ارزون تر و بهتره؟
ممنونم

دیجیتالی هم میشه خرید
من خودم فیزیکی رو ترجیه میدم چون میتونی راحت بفروشیش یا با یه بازی دیگه تعویضش کنی

Sent from my Xperia Z2

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,525

هیچکاری نمیشه کرد حتی اگه فایل های آپدیت هم داشته باشی در صورتی که آپدیت جدید بیاد حتی اگه 10 مگ مجبوری 17 گیگ رو دوباره دانلود کنی.
اگه خیلی واجبه پاک کن وگرنه نگه دار.

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
ممنونم
کدومش برای خرید ارزون تر در میاد؟
معمولا فیزیکی،اما خیلی وقتا استور تخفیف میزنه و ارزونتر از فیزیکیش در میاد.
هر ماه تقریبا چند تا بار تخفیف میزنه.مثلا الان اساسین کرید گذاشته،با پنجاه درصد تخفیف.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ممنونم
کدومش برای خرید ارزون تر در میاد؟
بستگی داره
گاهی وقتا فیزیکی ارزونتر در میاد گاهی وقتا دیجیتالی

مثلا بازیهای جدید توی بازار تا 245تومن هم قیمت دارن، اما دیجیتالی بخوای بگیریش حدود 190در میاد. گاهی وقتا هم بازیا تخفیف های خفنی میخورن، مثلا من NFS Rivals رو گرفتم 7دلار!
یا The Order 1886 رو گرفتم 10دلار!
البته باید پول اینترنت هم حساب بکنی، بازیای PS4 اکثرا حجیم هستن، انتقال دیتا به کنسول هم گاهی وقتا میتونه اذیتت کنه و سرعت خیلی بالایی نداره

اما بازی فیزیکی اگر بگیری، میتونی با ضرر خیلی کم ردش کنی بره و دیگه دردسر دانلود رو هم نداری
بازیای قدیمی هم ارزونتر درمیان، مثلا من Batman Arkham Knight رو آکبند گرفتم 80تومن! در صورتی که اگر میخواستم دیجیتالی بگیرمش بیشتر از 100تومن درمیومد.تازه باید 60گیگ هم دانلود میکردم که با اینترنت حلزونی ما حداقل 1هفته ای طول میکشه، حالا پولش که دیگه هیچی:d

در کل به نظر من بازیای دیجیتالی رو وقتی بگیر که تخفیف های خوبی خوردن، در غیر این صورت فیزیکی بگیر چون دردسر خیلی کمتری داره...
مگر اینکه اینترنت سوپر خفن داشته باشی و قصد فروش بازیاتم نداشته باشی

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
بستگی داره
گاهی وقتا فیزیکی ارزونتر در میاد گاهی وقتا دیجیتالی

مثلا بازیهای جدید توی بازار تا 245تومن هم قیمت دارن، اما دیجیتالی بخوای بگیریش حدود 190در میاد. گاهی وقتا هم بازیا تخفیف های خفنی میخورن، مثلا من NFS Rivals رو گرفتم 7دلار!
یا The Order 1886 رو گرفتم 10دلار!
البته باید پول اینترنت هم حساب بکنی، بازیای PS4 اکثرا حجیم هستن، انتقال دیتا به کنسول هم گاهی وقتا میتونه اذیتت کنه و سرعت خیلی بالایی نداره

اما بازی فیزیکی اگر بگیری، میتونی با ضرر خیلی کم ردش کنی بره و دیگه دردسر دانلود رو هم نداری
بازیای قدیمی هم ارزونتر درمیان، مثلا من Batman Arkham Knight رو آکبند گرفتم 80تومن! در صورتی که اگر میخواستم دیجیتالی بگیرمش بیشتر از 100تومن درمیومد.تازه باید 60گیگ هم دانلود میکردم که با اینترنت حلزونی ما حداقل 1هفته ای طول میکشه، حالا پولش که دیگه هیچی:d

در کل به نظر من بازیای دیجیتالی رو وقتی بگیر که تخفیف های خوبی خوردن، در غیر این صورت فیزیکی بگیر چون دردسر خیلی کمتری داره...
مگر اینکه اینترنت سوپر خفن داشته باشی و قصد فروش بازیاتم نداشته باشی
اما خیلی وقتا این فروش بازیا نمیصرفه.
مثلا من متال رو گرفتم 145،یارو گفت ازت نود میخرم.
یعنی ۵۰ تا ارزونتر.
بعد بخوای مجدد یه بازی بگیری ازش باید کم کم همین مبلغ رو هم بزاری روش(اکثر مواقع خیلی بیستر حتی)یعنی حدود دویست باید بدی تا یک بازی داشته باشی.
اما خیلی وقتا با تخفیفایی که استور میزنه میشه با تقریبا همین پول،دو تا بازی داشته باشی.حتی با احتساب هزینه نت.چون انصافا تخفیفای خوبی میزنه.
همین الان اساسین کرید پنجاه درصد تخفیف خورده،با اینکه قیمت فیزیکیش تقریبا افت داشته،اما بازم حتی با احتساب پول نت و حجم چهل گیگ دانلود،از فیزیکیش ارزونتر در میاد!!!!

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یعنی ۵۰ تا ارزونتر.
بعد بخوای مجدد یه بازی بگیری ازش باید کم کم همین مبلغ رو هم بزاری روش(اکثر مواقع خیلی بیستر حتی)یعنی حدود دویست باید بدی تا یک بازی داشته باشی.
اما خیلی وقتا با تخفیفایی که استور میزنه میشه با تقریبا همین پول،دو تا بازی داشته باشی.حتی با احتساب هزینه نت.چون انصافا تخفیفای خوبی میزنه.
همین الان اساسین کرید پنجاه درصد تخفیف خورده،با اینکه قیمت فیزیکیش تقریبا افت داشته،اما بازم حتی با احتساب پول نت و حجم چهل گیگ دانلود،از فیزیکیش ارزونتر در میاد!!!!

این ضرر کم بیشتر برمیگرده به بازیای جدید و انصاف فروشنده
مثلا من Dying Light رو 2ماه بعد انتشارش خریدم 170، بعد 3هفته فروختمش 150
تعویض بازیا هم با بازیای همرده ی خودش (از نظر زمانی) اینجا مجانیه
خشبختانه فروشنده های اینجا مقداری انصاف دارن

والا من که حوصله دانلود 40گیگ دانلود و انتقالش به کنسولو ندارم، مگر که تخفیفش واقعا خوب و بصرفه باشه و خیلی متفاوت با قیمت بازار
همونطور که توی پست بالاییم هم گفتم بازیای استور اگر تخفیف بخورن 100% ارزش خرید دارن، در غیر این صورت به دردسرش نمیارزه

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
یعنی ۵۰ تا ارزونتر.

MGS V تو سایتهای اینترنتی دست دومش رو 100 الی 110 میفروشن
حتما نباید که به مغازه دار بفروشین. تو اینترنت بفروشین بهتره. تازه تهرانم باشید میتونید حضوری معامله کنین (چون دارنده های PS4 تو تهران زیادن و شانس اینکه معامله حضوری داشته باشین زیاده) دیگه هزینه پست نباشه و براتون سود خالص داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر