هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

M_k_k_12

کاربر سایت
Jan 23, 2016
18
دوستان.امروز رفتم ps4بخرم اصلا هنگ کردم.توپخونه رفتم طرف میگفت مدل پال دار جی دار nstدار که پال میشه هم انلاین بازی کرد هم افلاین.بقیشون فقط افلاین میشه.بعد قیمتا هم خیلی متغییر بود.الان دقیقا گیج شدم چی باید بخرم.میخام هم انلاین بازی کنم با ایرانیا و رفقا هم با اروپا بازی کنم.هم افلاین دقیقا باید چی بخرم
فروشنده ميخواسته سرتو كلاه بزاره دوست من.
همه ps4 ها هم افلاين ميشه هم انلاين ريجن هاي دستگاه متفاوت هست با همشون هم ميتوني با هركي ميخواي بازي كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

منم دقیقا مشکل شمارو دارم
نتت چی هست شما عزیز

مبين نت.
سرعتشم خوبه كنسول چندروزه جواب نميده نميدونم چرا واقعا عصبانيم

Last edited by a moderator:

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
دوستان.امروز رفتم ps4بخرم اصلا هنگ کردم.توپخونه رفتم طرف میگفت مدل پال دار جی دار nstدار که پال میشه هم انلاین بازی کرد هم افلاین.بقیشون فقط افلاین میشه.بعد قیمتا هم خیلی متغییر بود.الان دقیقا گیج شدم چی باید بخرم.میخام هم انلاین بازی کنم با ایرانیا و رفقا هم با اروپا بازی کنم.هم افلاین دقیقا باید چی بخرم
قید توپخونه رو بزن عزیز اکثرا در حالت عادی کلاهبردار حالا که دم عیدم هست
تو خصوصی برات ادرس میفرستم قیمتاش عالی کیفیت جنسشم عالی وجدان هم داره

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
قضیه اون پال و جی وnst چیه
سعی کن پال بگیری ریجین یک امریکا بی دردسر

- - -ویرایش - - -

مبين نت.
سرعتشم خوبه كنسول چندروزه جواب نميده نميدونم چرا واقعا عصبانيم

دقیقا همینه منم با سرعت بالا تو تست کانکت فیلد میشه ولی با گوشی هات اسپات سه سوت وصل میشه بازیم میکنم
داستان جالبیه

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
سعی کن پال بگیری ریجین یک امریکا بی دردسر

- - -ویرایش - - -

دقیقا همینه منم با سرعت بالا تو تست کانکت فیلد میشه ولی با گوشی هات اسپات سه سوت وصل میشه بازیم میکنم
داستان جالبیه
ریجن 2 اروپا چی اون خوب نیست؟؟ریجن یک بازی هاش کم نیست

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
ریجن 2 اروپا چی اون خوب نیست؟؟ریجن یک بازی هاش کم نیست

دوست عزیز ps4هر ریجنی بخری مشکلی نداره برات فقط ریجن 3بخری جای oو xباهم فرق داره

برا بازی ریجن دستگاه مهم نیست برای خرید dlcبازی ها هم باید ریجن اکانت با بازی یکی باشه

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام خدمت دوستان
از دو شب پیش یکهو ارتباط دستگاه با مودم قطع شد دیگه هر کار میکنم وصل نمیشه مودمم خاموش روشن و هر کاری کردم وصل نمیشه و ارور 31456-9 میده جالبیش اینه به نت گوشیم وصل میشه و به مودم اصلا مودم هم وایمکس ایرانسل
دیوانه کرده
ممنون میشم راهنمایی کنید

مقدار هاست رو باید آی پی کنسول وارد کنید. داخل تنطیمات کانکشن کنسول برید مشخصه آی پی کنسولتون.
اگر باز نشد راه دوم رو بهتون مبگم.ناراحت نباشید حلش میکینم.

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من میخوام یه گیفت کارت تهیه کنم.اصلا دوست ندارم وقتی اکانتمو شارژ کردم ،اکانتم هک بشه.
چه کارای باید بکنم که امنیت اکانتم بره بالا.اصلا احتمال هک شدنش چقدره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام...
شما گیف کارتتون رو شارژ کنید و شارژ کردن اکانت هیچ ربطی به هک شدنش نداره دوست عزیز....
سوال بیشتری دارید من در خدمتم

- - -ویرایش - - -

دوستان چندروزيه كنسول به نت وصل نميشه!!!
اينترنت هم كاملا سرعتش بالاست چشه اين رو اعصاب منه!

سلام....
اگر از وایفای کنسول استفاده می کنید یه چیزه طبیعیه. بعد از مدتی مودم اجازه برقراری ارتباز نمیده.این مشکل شما تنها نیست.بهترین راه استفاده از اتصال وایرد ( کابل ) هست.البته اگر تنظیمات کانکشن کنسول و مودم را دستکاری نکرده باشید.
جواب شما را به دوستمون دادم.

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
سلام من مورتال کومبت رو خریدم و می خوام نصب کنم و زده 146 گیگ خالی دارم ولی نمی تونم بازی رو نصب کنم ارور کمبود جا میده باید چی کار کرد ؟

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام...
شما گیف کارتتون رو شارژ کنید و شارژ کردن اکانت هیچ ربطی به هک شدنش نداره دوست عزیز....

ممنون.
منظورم این بود که کلا چه چیزایی رو باید رعایت کرد تا اکانت هک نشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
مقدار هاست رو باید آی پی کنسول وارد کنید. داخل تنطیمات کانکشن کنسول برید مشخصه آی پی کنسولتون.
اگر باز نشد راه دوم رو بهتون مبگم.ناراحت نباشید حلش میکینم.

- - -ویرایش - - -

سلام...

- - -ویرایش - - -

سلام....
اگر از وایفای کنسول استفاده می کنید یه چیزه طبیعیه. بعد از مدتی مودم اجازه برقراری ارتباز نمیده.این مشکل شما تنها نیست.بهترین راه استفاده از اتصال وایرد ( کابل ) هست.البته اگر تنظیمات کانکشن کنسول و مودم را دستکاری نکرده باشید.
جواب شما را به دوستمون دادم.
بازم نشد جالبیش اینه مودمم به کابل وصل میکنم بازم همینه مسخرست

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
ممنون.
منظورم این بود که کلا چه چیزایی رو باید رعایت کرد تا اکانت هک نشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

1.حتما از جیمل جهت ساختن اکانت پی اس ان استفاده کنید. ( جیمیل بیشترین امنیت رو در بین ایمیل ها داره )
2.از پسورد راندوم استفاده کنید.پسورد هایی که قابل حدس زدن باشد استفاده نکنید.این اکانتهایی که هک میشن میرن زیره کرکرها و به راحتی هک میشن فقط هم به خاطر داشتن پسورد کوتاه و سادست.
3.اکانتتون رو به هیچ عنوان در دسترس کسی قرار ندهید
4.سوال امنیتی که هنگام ساختن اکانت در سایت سونی از شما درخاست میکنه حتما یادداشت کنید و همین طور ایمیلی که اراعه میکنید برای ساخت اکانتتون.چون بنا به هر دلیل اکانت شما هک بشه به راحتی با دانستن سوال امنیتی میتوانید اکانت خود را بازیابی کنید.
5.ایمیل هایی که برای شما ارسال میشود به هیچ عنوان باز نکنید. فقط کافیه یک ایمیل ساختگی برای شما ارسال بشه که کثلا از طرف شرکت سونی هست و از شما جهت وارد شدن به سایت سونی یوزر و پسورد میخاد شما به محض اینکه یوزر و پسورد را وارد کنید سریعا ایمیل میشه به هکر. به این صفحات Fake Page گفته میشه.

موفق باشید

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان
از دو شب پیش یکهو ارتباط دستگاه با مودم قطع شد دیگه هر کار میکنم وصل نمیشه مودمم خاموش روشن و هر کاری کردم وصل نمیشه و ارور 31456-9 میده جالبیش اینه به نت گوشیم وصل میشه و به مودم اصلا مودم هم وایمکس ایرانسل
دیوانه کرده
ممنون میشم راهنمایی کنید

شما وقتی مقدار هاست رو وارد کردید :
تنظیمات دی ان اس رو به این صورت در کانکشن کنسول وارد کنید:

Primary DNS : 8.8.8.8
Secondary DNS : 8.8.4.4

حتما جواب میگیرید....

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
1.حتما از جیمل جهت ساختن اکانت پی اس ان استفاده کنید. ( جیمیل بیشترین امنیت رو در بین ایمیل ها داره )
2.از پسورد راندوم استفاده کنید.پسورد هایی که قابل حدس زدن باشد استفاده نکنید.این اکانتهایی که هک میشن میرن زیره کرکرها و به راحتی هک میشن فقط هم به خاطر داشتن پسورد کوتاه و سادست.
4.سوال امنیتی که هنگام ساختن اکانت در سایت سونی از شما درخاست میکنه حتما یادداشت کنید و همین طور ایمیلی که اراعه میکنید برای ساخت اکانتتون.چون بنا به هر دلیل اکانت شما هک بشه به راحتی با دانستن سوال امنیتی میتوانید اکانت خود را بازیابی کنید.
5.ایمیل هایی که برای شما ارسال میشود به هیچ عنوان باز نکنید. فقط کافیه یک ایمیل ساختگی برای شما ارسال بشه که کثلا از طرف شرکت سونی هست و از شما جهت وارد شدن به سایت سونی یوزر و پسورد میخاد شما به محض اینکه یوزر و پسورد را وارد کنید سریعا ایمیل میشه به هکر. به این صفحات Fake Page گفته میشه.

موفق باشید

- - -ویرایش - - -

حتما جواب میگیرید....
دقیقا مقادیر همینه ولی نشد میشه دوست محترم یه راهنمایی کلی کنی بهم از ابتدا یا تلگرامتو بهم بدی مزاحمت بشم

آخرین ویرایش:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285

موفق باشید

- - -ویرایش - - -

حتما جواب میگیرید....
ممنون.
شما در مورد psx هم اطلاعات دارین؟
من چند روزه درگیره ریختن یه دمو توی کنسولم.
هر کاری میکنم نمیشه،ارور can not download
میده.
خیلی عجیبه،توی استور حجم بازی رو زده چهارده گیگ،توی منوی دانلود میاد 21 گیگ،وقتی با psx لینک میگیرم میزنه شیش گیگ!!!!!
وقتی دانلود کردم و تموم شد،میخوام بریزم توی کنسول توی متوی دانلود میزنه 9 گیگ،اما بعدش اون ارور رو میده و دیگه ادامه نمیده
اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر