هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
دو تا بازی دیجیتالی میخوام بخرم (رزیدنت اویل 0 و 1 گیم کیوب که جدیدا برای PS4 اومدن)
ولی نه میدونم اینا رو هم میشه اکانت ظرفیت دو خرید یا نه و نه سایتی برای خرید بازی دیجیتال سراغ دارم چون تا حالا یه بار بیشتر بازی دیجیتال نگرفتم اونم یه سال و نیم پیش بوده و طرف دیگه تو این کار نیست
خواهشا اگه ممکنه یه نفر راهنمایی کنه در مورد این دو تا بازی که اکانت ظرفیت 2 راه داره تهیه شون کرد یا نه و یه سایت معتبر برای خرید اکانت بازی هم تو پی ام لطف کنین
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه یه هفته ست لنگ این قضیه م و میخوام زودتر اینا رو بازی کنم

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
دوستان یه سوال فوری، شرمنده اگه تکراریه، یه درایو کلاب ریجن 2 دارم میخوام سیزن پسش رو بخرم، اکانت اصلیم هم ریجن دو هست، آدرس انگلیس، برای اینکه بتونم سیزن پس رو بخرم و استفاده کنم حتما باید پوند بخرم؟ نمیشه یه اکانت ریجن آمریکا بسازم و دلار بخرم و بازی کنم با توجه به اینکه ریجن دیسک بازیم 2 هست؟

فقط پوند

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دو تا بازی دیجیتالی میخوام بخرم (رزیدنت اویل 0 و 1 گیم کیوب که جدیدا برای PS4 اومدن)
ولی نه میدونم اینا رو هم میشه اکانت ظرفیت دو خرید یا نه و نه سایتی برای خرید بازی دیجیتال سراغ دارم چون تا حالا یه بار بیشتر بازی دیجیتال نگرفتم اونم یه سال و نیم پیش بوده و طرف دیگه تو این کار نیست
خواهشا اگه ممکنه یه نفر راهنمایی کنه در مورد این دو تا بازی که اکانت ظرفیت 2 راه داره تهیه شون کرد یا نه و یه سایت معتبر برای خرید اکانت بازی هم تو پی ام لطف کنین
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه یه هفته ست لنگ این قضیه م و میخوام زودتر اینا رو بازی کنم

به نظرم بهتره که بازیو به صورت قاونی و اکانت خودت بخری، اینطوری بهتره چون دیگه مشکل قفل شدن بازی درست نمیشه و پولت از دست نمیره

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
دوستان تفاوت دسته پک کوتاه با پک بلند در چیه ؟ رفتم یجا فروشنده دسته مشکی پک کوتاه 190 میداد ودسته مشکی پک بلند 170 میگفت کیفیتشون فرق میکنه ایا درسته ؟؟؟
و اینکه چرا دسته داخل جعبه دستگاه 800 میلی اپر ولی دسته های متفرقه 1000 میلی اپر ؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
دوستان تفاوت دسته پک کوتاه با پک بلند در چیه ؟ رفتم یجا فروشنده دسته مشکی پک کوتاه 190 میداد ودسته مشکی پک بلند 170 میگفت کیفیتشون فرق میکنه ایا درسته ؟؟؟
و اینکه چرا دسته داخل جعبه دستگاه 800 میلی اپر ولی دسته های متفرقه 1000 میلی اپر ؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
هیچ فرقی از نظر کیفیت ندارن.
فقط یکی سفارش آمریکاست یکی سفارش اروپا.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
فقط پوند

آقا من طبق گفته دوستان فقط پوند باید بخرم ولی تو هیچ کدوم از فروشگاه های معتبر و معروفی که قبلا خرید کردم یا پوند PSN فعلا موجود نیست یا اون مبلغی که من میخوام نیست...واقعا نمیشه با دلار یجوری سر و تهشو هم آورد حتما باید ریجن اکانت و و دیسک یکی باشه؟ اگه فروشگاهی هست که پوند با قیمت مناسب موجود داشته باشه معرفی کنید ممنون میشم

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
سلام.چند روزه نمیتونم به هیچ پارتی وصل شم.
بهم خطای cannot join party l میده.جالب اینجاست خودم میتونم پارتی بسازم ولی کسی نمیتونه جوین پارتیم شه

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
مشکل چیه؟ کنسولم بن شده؟
23db0002fdf7fe1ce1ca3e507d9f77e2.jpg

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

omidbooter

کاربر سایت
Jun 1, 2015
12
سلام.ممنون
سوال دیگه
من اکانت ساختم خودم و اصلی هست اکتیو کردم .بعد یه اکانت دیگم ساختم که بازیا تو اون شیر شده و بازی میکنم.حالا من که اکانتم ظرفیت 2 هست میخوام بدم بازیهامو دوستمم بازی کنه.
باید اول من دی اکتیو کنم از داخل کنسول درسته؟؟بعد اون ایمل و رمزو بزنه و اکتیو کنه درسته؟؟
خب حالا باید اون دوستم تو همون یوزر اکانت خودشو ساین اوت کنه و اکانت ننو ساین ایت کنه؟؟یا یوزر دیگه بسازه و ساین این کنه؟؟بعد که اگه تو یوزر دیگه اگه باید این کارو کنه باید دیگه تو یوزری که اکانت منو زده نره اصلا؟؟و بازیها میاد تو اکانت خودش بلزی میکنه؟؟پلاس هم اینطوری براش شیر میشه؟؟؟
ممنون

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
به نظرم بهتره که بازیو به صورت قاونی و اکانت خودت بخری، اینطوری بهتره چون دیگه مشکل قفل شدن بازی درست نمیشه و پولت از دست نمیره

والا همین یه بازی دیجیتالی که یه سال و نیمه دارم نه غیرفعال شده نه هیچی و راحت بازی میکنم. ظرفیت 2 هم بوده
این بازیها (رزیدنت اویل 0 و 1) هم نسخه فیزیکیشون فقط ریجن3 گیر میاد که گرونه و نمیدونم حتی زبون انگلیسی هم داره یا نه. حال اینکه دیجیتالیشون خیلی به صرفه هست حساب کنید جفتشون کمتر از 100 میوفته اونطوری بالای 200 فکر کنم.
فکر کنم این مشکل که شما گفتین بازی بپره به دلیل خرید از فروشنده نامعتبر (با کردیت کارت تقلبی خریده باشه و کلا مواردی از این دست) باشه
شنیدم فروشنده هایی هستن که دو ساله تو این کارن فقط آشنایی لازمو ندارم بدونم کی بهتره ازش بگیرم

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
والا همین یه بازی دیجیتالی که یه سال و نیمه دارم نه غیرفعال شده نه هیچی و راحت بازی میکنم. ظرفیت 2 هم بوده
این بازیها (رزیدنت اویل 0 و 1) هم نسخه فیزیکیشون فقط ریجن3 گیر میاد که گرونه و نمیدونم حتی زبون انگلیسی هم داره یا نه. حال اینکه دیجیتالیشون خیلی به صرفه هست حساب کنید جفتشون کمتر از 100 میوفته اونطوری بالای 200 فکر کنم.
فکر کنم این مشکل که شما گفتین بازی بپره به دلیل خرید از فروشنده نامعتبر (با کردیت کارت تقلبی خریده باشه و کلا مواردی از این دست) باشه
شنیدم فروشنده هایی هستن که دو ساله تو این کارن فقط آشنایی لازمو ندارم بدونم کی بهتره ازش بگیرم

رجیون 2 این بازی داره با قیمت 150 تومان ارائه میشه، دو تا بازی هم داخلش هست که فن هم نباشی بازی 75 تومان پول زیادی نیست.
هر وقتم حال کنی میفروشیش.

دیگه دیجیتالی و داستان دارش دیگه چیه؟
فروشنده های مطرح اکثرا فیزیکی کار میکنند، تک و تک تو همکارامون دیجیتالی کار کردن که اونم Redeem code کد های دیجیتالی، با کارت های فیزیکی مثل پلاس و سایر بازی ها هست.
خود ظرفیت بندی ها مشکل Legit بودن دارن بعد شما دنبال فروشنده معتبر میگردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر