هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام دوستان

من امروز رفتم بازار و یه ps4 1216 1TB برای خودم و یکی هم یکی از دوستانم خرید

حالا سوالم اینه که من ما هر دو میخوایم فیفا رو انلاین با هم بازی کنیم
من اگر بازی رو به صورت دیجیتال بگیرم یعنی PSN card بخرم و داخل خود ps4 بازی رو قانونی خریداری کنم
میتونم هردو با هم انلاین بازی کنیم ؟
کلا این قانون SHARE کردن بازیهای دیجیتالی و پلاس بین دو نفر چطوریه ؟
ایا هر دو هم میتونیم افلاین بازی کنیم ؟
ایا نفر دوم با اکانت psn خودش بازی میکنه ؟

ویرایش
===================
من الان بخوام اکانت بسازم باید انتخاب کنم رجیون چند باشه یا چون کنسول رجیون 2 هست حتما دو باید باشه ؟
اگر میشه انتخاب کرد کدوم بهتره ؟
برای خرید psn card تو بعضی از سایت ها زدن دلار استرلیا ( 50$ حدود 140تومن ) و بعضی ها زدن امریکا ( 50$ حدود 190تومن ) اینا فرقشون تو چیه ؟
بازی های فیزیکی دست دوم اگر طرف قبل باهاش انلاین بازی کرده باشه من هم میتونم باز باهاش انلاین بازی کنم ؟

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,477
نام
علی
داداش ممنون که جواب دادی ، بین پستا ندیدم پست شما رو!

الان موندم 1ترا بخرم یا 500gig .....

اون که گفتی با هم فرق داره سخت افزارشون ، یعنی مدل جدیده سخت افزارش قوی تر شده یا ضعیف تر شده یا فرقی نداره ؟؟؟؟

Sent from my Samsung Galaxy Note3 using Tapatalk

بعدا هم میتونی هاردشو عوض کنی و ارتقا بدی به 1 ترا خودت اگر الان مایه دست نی!سخت افزاری با هم هیچ تفاوتی ندارند و قوی و ضعیف نداره PS4. ولی مدل 1216 کم ایرادترین و جدیدترین مدل PS4 هست که کمترین گزارش مشکلات و خرابیهارو تا به امروز داشته. اگر آدمی هستی که بازیارو نگه میداره، 1 ترا اگرم نه میدی میره و خلاص همون 500 گیگ. با هارد 500 میتونی در نهایت 8 تا بازی با حجم فول(40 گیگ و یا بیشتر) و با 1 ترا هم 2 برابر این تعداد به طور همزمان نصب داشته باشی رو دستگات! حالا DLC و آپدیت و اینا هم فضای خالی میخوان باز اگر آپدیت میکنی و DLC بخر هم هستی! ولی خوب این نکته هم هست که همه ی بازیها 40 گیگ حجم ندارند! تماما بستگی به خودت داره این تصمیم! میتونی حتی اون پول اضافه ای هم که میخوای بدی به هارد بدی دسته ی اضافه بخری 2 دسته فوتبال بازی کنی با رفیقات اگه جاش ردیفه:D الان موندی سر 3 راهی:D یه راه دیه هم اضافه کنم که 1 ترا 2 دسته هم میتونی بگیری:D این 4مین راه!:D
مدلش که 100% باید 1216 باشه! 1216A هاردش 500 گیگ و 1216B هاردش 1 ترا هست.

آخرین ویرایش:

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
این اکانت یه نفر هست که بازی هارو اکتیو کرده ولی اکانتش هک شده. توصیه میشه ب نت وصل نشید اگه ازین اکانتا خریدین .
محتویاتs4 ds4 هدست مونو ،کابل hdmi ،ترانس،کابل شارژ دوال شاک.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

اکانت رو نمیدونم ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدین قضیه ی این 6 - 7 تا بازی تو یک پک چیه؟ یا حداقل جایی که بحث شده باشه تو این رابطه؟

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
اکانت رو نمیدونم ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدین قضیه ی این 6 - 7 تا بازی تو یک پک چیه؟ یا حداقل جایی که بحث شده باشه تو این رابطه؟
گفتم ک!اینا میان یه اکانت هکی که توش چنتا بازی هست بهت میفروشن.ک غیرقانونی هست و اگه میخوای بازیات قفل نشن نباید ب نت وصل بشی

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
گفتم ک!اینا میان یه اکانت هکی که توش چنتا بازی هست بهت میفروشن.ک غیرقانونی هست و اگه میخوای بازیات قفل نشن نباید ب نت وصل بشی

میشه 2 تا اکانت ساخت بعد یکی اوریجینال ها باشن یکی این هک شده ها؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
داداش ديشبو كلا با psx كار كردم اخرش وصل نمي شد
يعني ادرس و پورت رو دقيق مي زدم باز تو cannect to internet مي ايستاد يعني failed مي داد

Sent from my iPhone using Tapatalk

آنتی ویروس و فایر وال سیستم رو خاموش من کلا

در تایید و ادامه فرمایشات دوستمون علی آقای احمدی اینو بگم که بعضی وقتا اینترنت رو failed میده اما psx کار میکنه.شما ببین تو مرورگر کنسولت نت داری یا نه.اگه داشتی که فبها و اگه نداشتی مشکل از فایروال و آنتی ویروسه
هم سیستم هم کنسول رو با کابل بزن.همه قسمتهای آنتی ویروسم دیسیبل پرمنتالی کن نه دیسیبل محدود و تایمی(در مورد eset گفتم اینو.در مورد بقیه خبر ندارم که چه شکلیه)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان

من امروز رفتم بازار و یه ps4 1216 1TB برای خودم و یکی هم یکی از دوستانم خرید

حالا سوالم اینه که من ما هر دو میخوایم فیفا رو انلاین با هم بازی کنیم
من اگر بازی رو به صورت دیجیتال بگیرم یعنی PSN card بخرم و داخل خود ps4 بازی رو قانونی خریداری کنم
میتونم هردو با هم انلاین بازی کنیم ؟
کلا این قانون SHARE کردن بازیهای دیجیتالی و پلاس بین دو نفر چطوریه ؟
ایا هر دو هم میتونیم افلاین بازی کنیم ؟
ایا نفر دوم با اکانت psn خودش بازی میکنه ؟

ویرایش
===================
من الان بخوام اکانت بسازم باید انتخاب کنم رجیون چند باشه یا چون کنسول رجیون 2 هست حتما دو باید باشه ؟
اگر میشه انتخاب کرد کدوم بهتره ؟
برای خرید psn card تو بعضی از سایت ها زدن دلار استرلیا ( 50$ حدود 140تومن ) و بعضی ها زدن امریکا ( 50$ حدود 190تومن ) اینا فرقشون تو چیه ؟
بازی های فیزیکی دست دوم اگر طرف قبل باهاش انلاین بازی کرده باشه من هم میتونم باز باهاش انلاین بازی کنم ؟

آره به راحتی میتونین باهم بازی کنین

شما روی اکانت خودت بازی فیفا رو خریداری میکنی بعد اکانت رو از روی دستگاهت دی اکتیو میکنی ، بعد اکانت رو میدی دوستت روی دستگاه خودش اکتیوپرایمری میکنه و اونم بازی دانلود میکنه دیگه هر چی روی اکانتت داشته باشی واسه دوستت هم قابل استفاده است(مثلا پلاس)
فقط یه نکته، شما حتما برای بازی کردن یه آفلاین و چه آنلاین باید به نت وصل باشی، برای ک شدن لایسنن اکانت که هر 30مین یه بار چک میشه

====

نه مهم نیست، بهتر ریجن 1 بسازی چون قیمت دلار از یورو کمتره

واسه کسایی که ریجن 3 یا4 (فکر کنم ریجن 4 باشه استرالیا) ساختن قیمت دلار استرالیا کمتره،(باید اکانت ریجن 3 ساخته باشی تا بتونی استفاده کنی ) دلار امریکا هم که واسه ریجن 1ـه

آره مثل PS3 کد ندارند و هر بازی دست دو بگیری راحت میتونی انلاین بازی کنی

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
آره به راحتی میتونین باهم بازی کنین

شما روی اکانت خودت بازی فیفا رو خریداری میکنی بعد اکانت رو از روی دستگاهت دی اکتیو میکنی ، بعد اکانت رو میدی دوستت روی دستگاه خودش اکتیوپرایمری میکنه و اونم بازی دانلود میکنه دیگه هر چی روی اکانتت داشته باشی واسه دوستت هم قابل استفاده است(مثلا پلاس)
فقط یه نکته، شما حتما برای بازی کردن یه آفلاین و چه آنلاین باید به نت وصل باشی، برای ک شدن لایسنن اکانت که هر 30مین یه بار چک میشه

====

نه مهم نیست، بهتر ریجن 1 بسازی چون قیمت دلار از یورو کمتره

واسه کسایی که ریجن 3 یا4 (فکر کنم ریجن 4 باشه استرالیا) ساختن قیمت دلار استرالیا کمتره،(باید اکانت ریجن 3 ساخته باشی تا بتونی استفاده کنی ) دلار امریکا هم که واسه ریجن 1ـه

آره مثل PS3 کد ندارند و هر بازی دست دو بگیری راحت میتونی انلاین بازی کنی

بابت توضیحات کامل ممنونم

یه سوال دیگه الان مثلا من با اکانت aramus@gmail.com فیفارو خریدم
دوست من اکانت خودش test@gmail.com هستش ایا تروفی های اون روی اکانت خودش میره یا اکانت من ؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان من بازی متال گیر ریجن آل 3ماه پیش خریدم بعد از چند مدت بازی نصفه کاره بازیو فروختم.بعد از هاردم پاکش کردم.و سیو بازیم هست اما پوشش unknown شده بازش که میکنی مشخصاتش هست.
الان ریجن آل دوباره بخرم از این سیوش مجددا میشه استفاده کنم؟

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
سلام دوستان
تفاوت دسته های ps4 که میگن سفارش امریکا یا اروپا و اسیاست در چیه ؟
و همچنین تفاوت دسته پک کوتاه و دسته پک بلند
................................
گیم سنتر هایی که ps4 دارن از بازی فیزیکی میکنند ؟

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام دوستان
تفاوت دسته های ps4 که میگن سفارش امریکا یا اروپا و اسیاست در چیه ؟
و همچنین تفاوت دسته پک کوتاه و دسته پک بلند
................................
گیم سنتر هایی که ps4 دارن از بازی فیزیکی میکنند ؟
1.هیچ فرقی نداره!!
۲.تاحالا ندیدم ولی فک کنم از اکانت استفاده میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر