هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان من الان اینترنت 3g ایرانسل رو وصل کردم به ps4 وقتی تست میگیرم سرعتو میزنه یک مگ ولی با لپ تاپ 12مگه چرا اینطوریه؟چیکار باید بکنم؟

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
الان این کنسول هک بشه این بازی های اورجینال که هست میتونیم اونارو اورجینال بازی کنی؟ مثلا برا بازی های افلاین کرک شده بازی کنیم اونایی مه انلاینه اورجینال بگیریم

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام
دوستان من الان اینترنت 3g ایرانسل رو وصل کردم به ps4 وقتی تست میگیرم سرعتو میزنه یک مگ ولی با لپ تاپ 12مگه چرا اینطوریه؟چیکار باید بکنم؟

علیک سلام
تست از طریق سایت های تست سرعت منظورتون هست یا تست سرعتی که داخل تست اینترنت میگیره؟
اگر دومی منظورتون هست اون فقط یه عدد اختمالی هست، پایین صفحه تست هم نوشته این مطلب رو.

الان این کنسول هک بشه این بازی های اورجینال که هست میتونیم اونارو اورجینال بازی کنی؟ مثلا برا بازی های افلاین کرک شده بازی کنیم اونایی مه انلاینه اورجینال بگیریم

فعلا زوده راجع به این چیزا حرف زد ولی بسته به نوع هکش داره، هک های نرم افزاری (CFW یا Custom Firmware) معمولا دارای ایرادات بسیاری هستند و از جمله این ایرادات عدم توانایی اتصال به اینترنت بدلیل جلوگیری از بن شدن و اپدیت غیر ارادی هست. (هک با اپدیت به ورژن رسمی میپره)

اگر هک سخت افزاری باشه مثل کبرا PS3 احتمالا امکان استفاده از انلاین وجود داره (به شخصه با Super slim زمان زیادی GTA V انلاین زدم.)

اگر مثل Gateway 3ds هکی با قابلیت استفاده از دو Firmware یکی کاستوم CFW و دیگری اوریجینال OFW ارائه بشه، هم میشه انلاین زد با دیسک اورجینال و هم افلاین با کپی؛ بدون خطرات بالا (ریسک کمتر)*

* گیت وی اسمش رو گذاشته Emunand

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان من همیشه ظرفیت دو خریدم یک بار هم ظرفیت سه خریدم که همیشه باید آنلاین میبودی.
حالا میخام ظرفیت یک بخرم.
سوال:
تو ظرفیت یک میگن نباید آنلاین بشی ولی تروفی ها رو میتونی بار گذاری بکنی چه جوری؟
میگن آنلاین بشی میپره ، یعنی با اکانت دیگه هم کنسول فقط نت وصل بشه میپره یا تو بازی بخای آنلاین بازی کنی میپره؟
من کلا + ندارم و همیشه آفلاین میزنم ، فکر کنم ظرفیت یک واسم بهتره ولی یکم راهنمایی میخام
پیشاپیش تشکر...
کلا ب نت وصل شی میپره هر جای از کنسول باشی فرق نداره
ترفی ها رو اکانت خودت ثبت میشن منتها پس از پایان بازی که خواستی انلاین بشی با سرور سونی سینک میشن
ظرفیت ۱ ی مسله دیگری هم داره اینه که در حین بازی کردن نمی تونی ی بازی دیجیتالی دیگه نصب کنی چون با انلاین شدن میپره
مثلا بدرد فیفا نمیخوره چون فیفا رو همه یکسال بازی میکنن
ولی بدرد فال اوت میخوره

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
یه سوال داشتم در مورد انجام بازیهای دو نفره
خواستم بپرسم در PS4 بازی مخصوصی وجود داره که بشه مراحل اون رو دو نفره انجام داد؟البته منظورم به صورت آنلاین و از طریق Join کردن دوستمون
ضمن اینکه منظور من صرفا مراحل آنلاین بازی نیست و منظورم مراحل اصلی یه بازی هست که ایا امکانش هست که مراحل اصلی یه بازی رو از طریق دعوت کردن دوستی دو نفره یا چند نفره رفت؟
اگر اشتباه نکنم بازی Trine چنین قابلیتی رو داره و میشه دوستت رو Join کرد و مراحل بازی رو دو نفره رفت؟
در مورد رزیدنت اویل هم فکر کنم بشه چنین کاری کرد چون بازیش در حالت split Screen هم میشه
البته در مورد ریمن نمیدونم چنین موردی شدنی هست یا خیر؟
به هر حال اگر بازی معروف و با ارزشی هست که بشه چنین کاری رو انجام داد ممنون میشم راهنمایی کنید
بازیهایی مثل کال او دیوتی یا بتلفیلد چنین حالتی ندارن؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
سلام و خسته نباشید.

دوستان من بازی بلادبورن ریج 2 دارم و اکانت خودمم ریجن 1 هست، می خواستم DLC بلاد رو بردارم که خب نیاز داره یک اکانت ریجن 2 باز کنم تا بتونم DLC رو بردارم.
حالا اینجا من می خوام با یکی از دوستام مشترک این DLC بازیو بخریم اما اکانت و ریجن بازی این دوستم 1 هستش.

می خواستم بدونم الان دوستم DLC رو با اکانت ریجن یکش بخره و بده من که بازیم ریجن 2 هست، میتونه شر کنه دو نفری استفاده کنیم؟

مرسی

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من چند تا سایت دیدم که بازی رو به صورتی دیجیتالی می فروختن و مثلاً یه سایتی بود که Fallout4 رو به مبلغ 45000 هزار و با عنوان نصب نوع 1 فقط آفلاین می فروخت یا بازی Fifa 16 هم به همین قیمت و همین عنوان!!!یا نصب مدت دار آنلاین فیفا به مدت یک سال را قیمت زده بودن 85000 هزار تومان!!یعنی من برای بازی فیفا 16 که قیمت دیسک ارجینالش نزدیک 190 هزار هست فقط 45000 هزار می دم؟!!
خب اینطور که قیمت خیلی پایینه آدم شک می کنه
لطفاً راهنمایی کنید
متشکر

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
من باxbox one در بازی بتلفیلد هارد لاین قسمت مولتی پلیر بازی برام سرورهای چهار خط و سه خط پیدا میکرد. الان با ps4 در بازی بتلفیلد 4 سرور های یک خط و دوخط پیدا میکنه. پینگم هم با 4.2.2.4 عدد 100هست
میخواستم بدونم مشکل از بازی هست یا psn?
خواهشا زود جواب بدیییییبن

آخرین ویرایش:

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان دسته جدا که من خریدم جعبش اینجوریه . فرق میکنه با بقیه جعبه ها که توی بازار هست ! ممکنه تقلبی باشه ؟ یا مشکلی نداره ؟
البته رنگش مشکیه

PS4-Co-Wl-wb.jpg

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام
من باxbox one در بازی بتلفیلد هارد لاین قسمت مولتی پلیر بازی برام سرورهای چهار خط و سه خط پیدا میکرد. الان با ps4 در بازی بتلفیلد 4 سرور های یک خط و دوخط پیدا میکنه. پینگم هم با 4.2.2.4 عدد 100هست
میخواستم بدونم مشکل از بازی هست یا psn?
خواهشا زود جواب بدیییییبن

هیچ ربطی به بازی نداره!
از حدود یک ماه و نیم پیش اینجوری شده.

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
سلام
من چند تا سایت دیدم که بازی رو به صورتی دیجیتالی می فروختن و مثلاً یه سایتی بود که Fallout4 رو به مبلغ 45000 هزار و با عنوان نصب نوع 1 فقط آفلاین می فروخت یا بازی Fifa 16 هم به همین قیمت و همین عنوان!!!یا نصب مدت دار آنلاین فیفا به مدت یک سال را قیمت زده بودن 85000 هزار تومان!!یعنی من برای بازی فیفا 16 که قیمت دیسک ارجینالش نزدیک 190 هزار هست فقط 45000 هزار می دم؟!!
خب اینطور که قیمت خیلی پایینه آدم شک می کنه
لطفاً راهنمایی کنید
متشکر

داداش از هر اکانت سه 3نفرمیتون استفاده کنن . ظ1 فقط افلاین قیمت 20تومن به محض انلاین بازی قفل میشه ظ2 هم افلاین هم انلاین قیمت 75تومن ظ3 فقط انلاین باید همیشه به مت وصل باشی تا بتونی وارد بازی شی 45تومن
موفق باشی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوستان دسته جدا که من خریدم جعبش اینجوریه . فرق میکنه با بقیه جعبه ها که توی بازار هست ! ممکنه تقلبی باشه ؟ یا مشکلی نداره ؟
البته رنگش مشکیه

PS4-Co-Wl-wb.jpg

هنوز دسته فیک یا کپی مشاهده نشده؛ این چیزی که شما گرفتی پک کوتاه هست. قیمتش کمتر از پک بلند یا پایه بلنده اونم بخاطر هزینه حمل نقلش نه چیز دیگه.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
چیزی که دستگیرم شد البته با کمک دوستان و اساتید این فروم و انجمن های دیگه:
اونایی که مثل من عشق بازی های ورزشی هستن مثل فیفا یا PES یا NBA 2K بهتره که برن سراغ اکانت ظرفیت 2 چون قصد فروش ندارن و می خوان یک سال نگهش دارن
اما بازی های دیگه که هر سال نسخه ای براشون نمیاد مثل Fallout بهتره که ظرفیت 1 یا 3 خرید بشن که البته ظرفیت 3 برای بازی باید دائم آنلاین باشه
اینجوری برای 3 تا بازی فوق نهایتاً با هزینه ارسال دیتا نهایتاً 150 تا آب می خوره تازه بعدش هم میشه ظرفیت 1 یا 3 رو فروخت
درست گفتم؟
متشکر از همگی

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
با سلام به دوستان
یه سوال داشتم در مورد انجام بازیهای دو نفره
خواستم بپرسم در PS4 بازی مخصوصی وجود داره که بشه مراحل اون رو دو نفره انجام داد؟البته منظورم به صورت آنلاین و از طریق Join کردن دوستمون
ضمن اینکه منظور من صرفا مراحل آنلاین بازی نیست و منظورم مراحل اصلی یه بازی هست که ایا امکانش هست که مراحل اصلی یه بازی رو از طریق دعوت کردن دوستی دو نفره یا چند نفره رفت؟
اگر اشتباه نکنم بازی Trine چنین قابلیتی رو داره و میشه دوستت رو Join کرد و مراحل بازی رو دو نفره رفت؟
در مورد رزیدنت اویل هم فکر کنم بشه چنین کاری کرد چون بازیش در حالت split Screen هم میشه
البته در مورد ریمن نمیدونم چنین موردی شدنی هست یا خیر؟
به هر حال اگر بازی معروف و با ارزشی هست که بشه چنین کاری رو انجام داد ممنون میشم راهنمایی کنید
بازیهایی مثل کال او دیوتی یا بتلفیلد چنین حالتی ندارن؟

بله بیشتر بازی ها این قابلیت رو دارند که مراحل اصلی بازی رو co-op با دوستات بری
که لذت بازی رو چند برابر میکنه
مخصوصا بازیهایی مثل bloodborne یا مثلا need for speed

arashp4

کاربر سایت
Dec 26, 2015
11
سلام به همگی
تو رو خدا یکی منو کمک کنه از عصر تو یه قسمت از بازی Killzone: Shadow Fall
موندم اینم عکش
[h=1] Chapter 4 اونجا که باید از طناب بری بالا تو سفینه یارو رو بکشی میگه Climb up the rope دکمه استیک چپ رو میزنم هرکاری میکنم آهسته آهسته از طناب میره بالا و میخوره به ساختمون و میمیره.

ممنون میشم دوستان کمک کنن

KZ-0188.jpg
[/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر