هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
سلام دوستان...من میخواستم همین روزا یه ps4 بگیرم فقط میخواستم بدونم کدوم مدلشو بگیرم بهتره؟ و اینکه ممنون میشم یه فروشگاه خوب برای خرید بهم معرفی کنید چون من شهرستان هستم و فروشنده های شهر خودمون منصف نیستن...

به نظر من ps4 سری 1216 با 500گیگ هارد مشکی بگیر ، 500گیگ واسه ما که ایران هستیم کافیه. 1TB با این سرعتای ما زیاد معنی نمیده.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان این حالت استند بای چیه ؟ میدونم البته چیه ! منظورم اینه که به چه کاری میاد ؟
میشه تو این حالت دسته رو شارژ کرد مثل این که ، آیا میشه چیزی هم تو این حالت گذاشت واسه دانلود ؟ مشکلی واسه دستگاه به وجود نمیاد ؟ واسه چی گذاشتن این حالت و واسم عجیبه.
در کل ممنون میشم یه توضیح کامل بدین.
مرسی

آره میشه دسته رو شارژ کرد، اگه تنظیماتشو درست کنی میتونی بزاری توی این حالت دانلود کنه

مصرف برق خیلی میاد پایین، اگه وسط یه بازی باشی بزاری روی این حالت بازی باز میمونه، استفادش همینه دیگه مثل Sleep کامیپوتر :d

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه سری بازی ظرفیت 2 رو کنسولم اد کردم امروز یه سریش را دانلود کردم و با psx انتقال دادم به دستگاه بازی walking dead که بعد از نصب زد coruppted file و نوشت که بازی را باید دوباره دانلود کنی ! بازی transistor هم میزنه cant install ! :| الان راهی هست من بتونم اینا را درست کنم ؟!

اونی که Curuppted File داده دیگه نمیشه درست کرد چون باید پاک کنی دوبار از توی اکانتی که خریدی بزاری دانلود شه که معمولا فروشنده ها همچین کاریو انجام نمیدن

واسه این یکی باید دقت کنی به PSX که چه لینکی میخاد و چه لینکی داری بهش میدی، شاید نیاز به فایل DP یا فایل آپدیت داشته باشه، توی PSX مشخصه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آقا dlc هم مثل بازی ها اگر اکانت پرایمری باشه رو همه اکانتها اجرا میشن؟یا فقط باید برای اکانت خودمون بخریم؟
dlc ویچر رو می خوام شیر کنم با کسی برای همین میپرسم

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
سلام دوستان، کسی اطلاع داره این دو مدل کنسول در ایران موجود هست یا نه؟ ریجن 1 و 1215a مد نظرمه

UNCHARTED: The Nathan Drake Collection PS4™ Bundle
Call of Duty: Black Ops III PlayStation®4 Bundle

اولی که 9 اکتبر اومده و دومی هم که 1 ماهه اومده، من فقط دنبال ریجن 1 می گردم کسی می دونه تو ایران برای خرید هست یا نه، چون تو ایران فقط ریجن 2 هست

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
- - -ویرایش - - -

اونی که Curuppted File داده دیگه نمیشه درست کرد چون باید پاک کنی دوبار از توی اکانتی که خریدی بزاری دانلود شه که معمولا فروشنده ها همچین کاریو انجام نمیدن

واسه این یکی باید دقت کنی به PSX که چه لینکی میخاد و چه لینکی داری بهش میدی، شاید نیاز به فایل DP یا فایل آپدیت داشته باشه، توی PSX مشخصه
خدا را شکر طرف هنوز پسوورد اکانتش را عوض نکرده بود از طریق استور دوباره رفتم تو اکنتش بازی را اد کردم:d مشکل این بود که از طریق وای فای فایل های بازی را انتقال دادم این دفعه از طریق لن انتقال دادم بدون مشکل جفتش نصب شد !

markar

کاربر سایت
Feb 18, 2014
27
سلام
اگه من با گیفت کارت ی بازی بخرم میتونم همون بازی رو مثلا دیسکشو کرایه کنم از جایی و نصب کنم رو دستگاه تا دیگه احتیاج به دانلود دیتای بازی نشم آخه حجمشون خیلی زیاده ؟؟؟؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
سلام
اگه من با گیفت کارت ی بازی بخرم میتونم همون بازی رو مثلا دیسکشو کرایه کنم از جایی و نصب کنم رو دستگاه تا دیگه احتیاج به دانلود دیتای بازی نشم آخه حجمشون خیلی زیاده ؟؟؟؟
نه نمیشه چون دیتای دیسکی و دیجیتالی تو PS4 فرق میکنه

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من در دنیای بازی در یک سال بیشتر فیفا و NBA 2K بازی می کنم و این وسط شاید یکی دو تا بازی هم اضافه بشه.الآن به سرم زده 360 رو رد کنم و یه PS4 بخرم اما خب بازی ها گرون هستن.مثلاً فیفا 16 شاید تا 170 هم باشه
شنیدم راهی هست که بازی ها ارزون تر در بیاد
لطفاً توضیح میدید
ضمناً تو شهر ما زیادPS4 نیست که بازی کارکرده بخرم یا بازی تعویض کنم
متشکر

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
من در دنیای بازی در یک سال بیشتر فیفا و NBA 2K بازی می کنم و این وسط شاید یکی دو تا بازی هم اضافه بشه.الآن به سرم زده 360 رو رد کنم و یه PS4 بخرم اما خب بازی ها گرون هستن.مثلاً فیفا 16 شاید تا 170 هم باشه
شنیدم راهی هست که بازی ها ارزون تر در بیاد
لطفاً توضیح میدید
ضمناً تو شهر ما زیادPS4 نیست که بازی کارکرده بخرم یا بازی تعویض کنم
متشکر
شما دیجیتالی ظرفیت ۲ فیفا رو بخر میشه ۹۰ تومن
باقی بازی ها رو هم دیسک بخر بفروش
نیازی هم نیست حتما توی شهر هودت باشن میتونی بفروستی

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
شما دیجیتالی ظرفیت ۲ فیفا رو بخر میشه ۹۰ تومن
باقی بازی ها رو هم دیسک بخر بفروش
نیازی هم نیست حتما توی شهر هودت باشن میتونی بفروستی

متشکر
چرا ظرفیت 3 نگیرم؟منکه اینترنتم دائم وصله و نامحدود هم هست

jaber2013

کاربر سایت
Jul 8, 2014
42
نام
جابر يوسف زاده
سلام
نه نميتونى ولي ميتوني ديتا رو از سايت ها بخري با نرم افزار psx انتقال بدى كه ديگه دانلود نكني

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام به همگی
دوستان اساتید یه لینک برای معرفی کامل این ظرفیت یک و دو ... معرفی میکنین؟
اصلا سر در نمیارم چیه
بدرد چی میخوره؟اصلا چرا همچین چیزی گذاشتن؟چه فرقی با هم دارن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر