هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
بازی هایی که افلاین دارند. میشه روی سه دستگاه یا حتی بیشتر بازی کرد. به شرط دی اکتیو کردن یک یا چند دستگاه. این دستگاه های دی اکتیوی به اینترنت نباید اصلا وصل بشن و فقط میتونن افلاین بزنن.
یه دستگاه میتونه افلاین/انلاین بزنه. یک دستگاه هم میتونه فقط انلاین بزنه.

بازی هایی که کمپین ندارن یا وصل بودن نت اجباری فقط روی دو دستگاه میشه بازی کرد. و اون هم خط بالا هست.

تعاریف :
فقط افلاین زدن که معلومه، کمپین رو میگم. انلاین زدن که مولتی پلیر هست. فقط انلاین هم یعنی هم کمپین و هم مولتی به شرطی که دستگاه کاملا انلاین باشه.(به نت وصل باشه)

چند صفحه قبل تر رو بخون شما.
سلام دوست عزيز
من امروز رفتم پيش دوستم اما وقتي داشتم اكانت خودمو اكتيو ميكردم ارور شكل زير داد و بازي توي اكانت دوستم قفل داشت
image.jpeg

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
اینو میدونم
سوال من این بود که این مسوله واسه بازی هایی که هنوز نصب نکردیم و اول باید اپدیت رو بگیریم هم صدق میکنه؟
وقتی ی بازی رو نصب میکنی باید اخرین اپدیت رو داشته باشی حتی اگر ۱ دقیقه قبل اومده باشه بیرون

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
وقتی ی بازی رو نصب میکنی باید اخرین اپدیت رو داشته باشی حتی اگر ۱ دقیقه قبل اومده باشه بیرون
خب تو سیستم جدید برای نصب بازی اول باید اپدیت رو نصب کنی و نمیشه دیتا رو ریخت به خاطر همین گفتم که اگه یه پارت رو ریختم بعد اگه اپدیت جدید اومد
لینک پارت دوم رو میده یانه؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام دوست عزيز
من امروز رفتم پيش دوستم اما وقتي داشتم اكانت خودمو اكتيو ميكردم ارور شكل زير داد و بازي توي اكانت دوستم قفل داشت
image.jpeg

داداش از فارسی شیرین تر نوشته، شما اکانتت یه جا پرایمری اکتیو هست، احتمالا روی دستگاه خودت.
تشریف میبرید داخل ستینگ، بخش Playstation Network گزینه Active As Primary رو انتخاب میکنید و بعدش گزینه Deactivate رو انتخاب میکنید.
و دوباره روی دستگاه رفیقتون پرایمری رو اکتیو میکنید.

نکته» این اصطلاحات انگلیسی که گفتم شاید یکم با اون چیزی که تو کنسوله فرق کنه، ذهنی گفتم.

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
داداش از فارسی شیرین تر نوشته، شما اکانتت یه جا پرایمری اکتیو هست، احتمالا روی دستگاه خودت.
تشریف میبرید داخل ستینگ، بخش Playstation Network گزینه Active As Primary رو انتخاب میکنید و بعدش گزینه Deactivate رو انتخاب میکنید.
و دوباره روی دستگاه رفیقتون پرایمری رو اکتیو میکنید.

نکته» این اصطلاحات انگلیسی که گفتم شاید یکم با اون چیزی که تو کنسوله فرق کنه، ذهنی گفتم.
دوست عزيز تو مال خودم هم اكتيو نبود و اومدم حتي اكتيو كنم همين ارور داد

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
خب تو سیستم جدید برای نصب بازی اول باید اپدیت رو نصب کنی و نمیشه دیتا رو ریخت به خاطر همین گفتم که اگه یه پارت رو ریختم بعد اگه اپدیت جدید اومد
لینک پارت دوم رو میده یانه؟
دقیق نمیدوم
ولی احتمال این کار خیلی کمه
باید خودت تست کنی:d
ولی بنظرم اگر ی پارت اپدیت قدیمی رو نصب کرده باشی بازی نصب میشه و اپدیت جدید رو نمیخواد

amirhesam112

کاربر سایت
Dec 30, 2015
4
دوستان من تو فكر گرفت ps4 هستم اما بزرگترين مانعش بازي هاي گرونشه..... چندتا سوال دارم:

١- ايا بازي كه ميگيري نصب ميشه؟ و اگه نصب بشه بازم نياز هست كه سي دي وارد دستگاه بشه يا نه؟

راه ديگه اي نيست كه ادم بازي رو ارزون تر بگيره؟

٣- منظور از بازي هاي اشتراكي و بازي هاي دسته دوم چيه؟

٤- قيمت دسته بازي چنده و درسته كه باطريش غير قابل تعويضه؟

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من تو فكر گرفت ps4 هستم اما بزرگترين مانعش بازي هاي گرونشه..... چندتا سوال دارم:

١- ايا بازي كه ميگيري نصب ميشه؟ و اگه نصب بشه بازم نياز هست كه سي دي وارد دستگاه بشه يا نه؟

راه ديگه اي نيست كه ادم بازي رو ارزون تر بگيره؟

٣- منظور از بازي هاي اشتراكي و بازي هاي دسته دوم چيه؟

٤- قيمت دسته بازي چنده و درسته كه باطريش غير قابل تعويضه؟
1. آره نصب میشه ولی برای اجرا نیاز به دیسک هست
2.تنها راه خریر ارزون بازی یا بازی دسته دوم هست یا بازیهای اشتراکی که با یه اکانت خریداری میشه وبه 2 تا 3 نفر میدن
3. بازی اشتراکی یعنی با یه اکانت بازی خریداری میشه و به 3 تا دستگاه بازی رو اجرا میکنن البته باید دیتا بازی رو یا فروشنده واست بریزه یا خودت دانلود کنی یازی دسته دوم هم دیسکهای بازی هست که اکثر مغازه ها دارن که با قیمت کمتر از پلمپ میتونی بخری یا کرایه کنی
4. قیمت دسته هم متفاوته بی 200 تا 250 باطریش تعویض میشه

amirhesam112

کاربر سایت
Dec 30, 2015
4
و منظور از اين ظرفيت ١و ٢ و٣ واسه بازي هاي اشتراكي چيه ؟

- - -ویرایش - - -

و سوال مهم اينكه همين بازي اشتراكي رو از كجا ميشه تهيه كرد؟ اخه من كسي رو نميشناسم كه باهاش شريك شم از سايت هاي اينترنتي نميشه؟

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
و منظور از اين ظرفيت ١و ٢ و٣ واسه بازي هاي اشتراكي چيه ؟

- - -ویرایش - - -

و سوال مهم اينكه همين بازي اشتراكي رو از كجا ميشه تهيه كرد؟ اخه من كسي رو نميشناسم كه باهاش شريك شم از سايت هاي اينترنتي نميشه؟
پ.خ زدم واست

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
دقیق نمیدوم
ولی احتمال این کار خیلی کمه
باید خودت تست کنی:d
ولی بنظرم اگر ی پارت اپدیت قدیمی رو نصب کرده باشی بازی نصب میشه و اپدیت جدید رو نمیخواد
برای بازی هایی که اپدیت زیادی دارند
اگه اینطور که من گفتم باشه که خیلی خوبه

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
دوستان من تو فكر گرفت ps4 هستم اما بزرگترين مانعش بازي هاي گرونشه.....

منم اون موقع که می خواستم بخرم فکر می کردم بزرگ ترین مشکلم این خواهد بود.
بعدا که خریدم دیدم این مشکل در مقابل مشکل آپدیت بازیها اصلا به حساب نمیاد.
الآن ویچر 3 رو گرفتم 17 گیگ آپدیت داره منم اینترنتم 512 نامحدود مخابراته با سرعت دانلود 60.
فکر کنم فقط 1 ماه آپدیتش طول بکشه.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
منم اون موقع که می خواستم بخرم فکر می کردم بزرگ ترین مشکلم این خواهد بود.
بعدا که خریدم دیدم این مشکل در مقابل مشکل آپدیت بازیها اصلا به حساب نمیاد.
الآن ویچر 3 رو گرفتم 17 گیگ آپدیت داره منم اینترنتم 512 نامحدود مخابراته با سرعت دانلود 60.
فکر کنم فقط 1 ماه آپدیتش طول بکشه.
خب دیتا یا آپدیت رو از جای دیگه بگیر با برنامه بریز مشکلی نیست.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر