هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

CyberShot

کاربر سایت
Mar 29, 2015
28
نام
Mehdi
سلام خدمت دوستان، پیشاپیش شب یلدا رو تبریک عرض میکنم
من تقریبا دو هفته هست پی اس 4 گرفتم
مشکل من این هست تو مولتی پلیر بتل 4 افت فریم گاها شدید که احساس میکنم نزدیک 30 میشه، البته مداوم اینجوری نیست و مقطعی هست
واقعا درگیرم نمی دونم مشکل کجاست میشه راهنمایی کنید مشکل کجاست و راه حلش چیه!؟
Cuh-1216b و اپدیت رو هم با خوده کنسول دانلود و نصب کردم
البته تو سینگل پلیر مشکل ندارم، تو بازی gta v سینگل هم مشکل ندارم اما هنوز مولتی اون رو تست نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام خدمت دوستان، پیشاپیش شب یلدا رو تبریک عرض میکنم
من تقریبا دو هفته هست پی اس 4 گرفتم
مشکل من این هست تو مولتی پلیر بتل 4 افت فریم گاها شدید که احساس میکنم نزدیک 30 میشه، البته مداوم اینجوری نیست و مقطعی هست
واقعا درگیرم نمی دونم مشکل کجاست میشه راهنمایی کنید مشکل کجاست و راه حلش چیه!؟
Cuh-1216b و اپدیت رو هم با خوده کنسول دانلود و نصب کردم
البته تو سینگل پلیر مشکل ندارم، تو بازی gta v سینگل هم مشکل ندارم اما هنوز مولتی اون رو تست نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

منم ایم مشکل را دارم
بعد از آپدیت اخر دستگاه این اتفاق افتاده
امید وارم درستش کنند.

همچنین امید وارم این پست را پاک نکنند! معلوم نیست ادمینای بازیسنتر چشونه!

mohamad7020

کاربر سایت
May 2, 2015
12
سلام دوستان من از فروشگاه بازی سنتر بازی دیجیتال گرفتم حالا موندم دیتاشو از کجا پیدا کنم .لطفا اگه کسی رو میشناسید دیتا رو هارد کپی میکنه شمارشو واسم پخ کنید.البته به قیمت منصفانه بفروشه .

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
آره تا 16 تا اكانت را ميشه اكتيو كرد.

ولي مشكل عجيبيه. چون من خودم راحت همه اكانت هام گزينه اكتيو شدن را دارن و همزمان هم اكتيوشون كردم.

و كلا همون لحظه اول كه اكانت را بسازي، خودش يه پيغام ميده كه ميخواي اكتيو بشه يا نه.

الان شما ميتوني دوباره اكانت اصليتو هم اكتيو كني؟

نه ...دوباره اون نداره.

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
اقا دیشب رفتم برای پسر یکی از دوستام کنسول بخرم صحبت این بود که مدل 1216 با هارد یه ترا و 2 تا دسته رفرش و تعمیری های های اروپاست
این قضیه صحت داره؟

CyberShot

کاربر سایت
Mar 29, 2015
28
نام
Mehdi
اقا دیشب رفتم برای پسر یکی از دوستام کنسول بخرم صحبت این بود که مدل 1216 با هارد یه ترا و 2 تا دسته رفرش و تعمیری های های اروپاست
این قضیه صحت داره؟

نه صحت نداره مدل 1216 زمان زیادی نیست اومده بازار و اینکه آخرین سری پی اس هست با کمترین درصد خرابی
فقط توجه داشته باش قیمت دو دسته با تک دسته فرقه زیادی نداره، چون تخفیف سونی بوده ولی خیلی از فروشندگان با اختلاف 170 تومانی می فروشن

hadi1364

کاربر سایت
Oct 14, 2010
14
سلام. دوستان چند تا سوال در مورد ظرفیت 1 داشتم .
من اگه یه بازی ظرفیت یک بریزم بعد از چند وقت اگه بازیهای دیگه ظرفیت یک بریزم اون بازی قبلی قفل میشه یا نه؟ (اصلا به نت وصل نشم)
بازی های ظرفیت 1 کلا وقتی به نت وصل شی بازی قفل میشه یا وقتی بری تو بازی؟
برای بازی ظرفیت 3 باید همیشه به نت وصل شد یا فقط موقع شروع بازی؟
دوستان یه فروشگاه یا سایت مطمئن برای خرید بازیهای دیجیتالی معرفی کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام. دوستان چند تا سوال در مورد ظرفیت 1 داشتم .
من اگه یه بازی ظرفیت یک بریزم بعد از چند وقت اگه بازیهای دیگه ظرفیت یک بریزم اون بازی قبلی قفل میشه یا نه؟ (اصلا به نت وصل نشم)
بازی های ظرفیت 1 کلا وقتی به نت وصل شی بازی قفل میشه یا وقتی بری تو بازی؟
برای بازی ظرفیت 3 باید همیشه به نت وصل شد یا فقط موقع شروع بازی؟
دوستان یه فروشگاه یا سایت مطمئن برای خرید بازیهای دیجیتالی معرفی کنید.
با تشکر

ظرفیت یک بخوای بریزی بازی قفل میشه . وقتی ظرفیت یک ریختی اگر بخوای یه بازی دیگه بریزی برای اینکه بیاریش تو لیست دانلود مجبوری به نت وصل بشی در نهایت اون بازی ظرفیت یک قبلی قفل میشه .
ظرفیت سه باید مدام به نت وصل باشی . حدود هر 20 دقبقه لایسنس چک میکنه اگر موقع شروع بازی که قفله رفت نت رو قطع کنی بعد 15-20 دقیقه میپره بیرون .

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
سلام.یه سوال داشتم خدمت اساتید ایا این اکانت های یه چند تا بازی داخلش هستش بعدش خودت دیتای بازیهارو باید بریزی و میگن 6 ماه گارانتی داره باید همیشه به نت وصل باش یا نه؟باتشکر

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
سلام
من بازيم ريجن all هست و اكانتم ريجن ٢ (امارات)
يه DLC مجانى برا بازى دان كردم الان نصب نميشه.
بايد با اكانت ريجن ١ بگيرم؟ مگه بازى ها ريجن فرى نيستند؟ (اين كه براى گرفتن با يه اكانت ديگه بايد چيكار كنم رو ميدونم)

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
من بازيم ريجن all هست و اكانتم ريجن ٢ (امارات)
يه DLC مجانى برا بازى دان كردم الان نصب نميشه.
بايد با اكانت ريجن ١ بگيرم؟ مگه بازى ها ريجن فرى نيستند؟ (اين كه براى گرفتن با يه اكانت ديگه بايد چيكار كنم رو ميدونم)
بازی ها برای اجرا رو کنسول ریجن فری هستن ولی ریجن اکانت DLC و بازی باید هماهنگ باشه.

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
يعني خيلى سخته ؟
خواهشا يكي جواب مارو بده
دوست عزیز با توجه به صحبت بقیه دوستان هاردهای اکسترنال و اینترنال 2.5 اینچی با چرخش 5400 دور در دقیقه برای کنسول مناسب هستن البته پیشنهاد میشه حالا که تصمیم به تعویض هارد گرفتید حداقل 1 ترابایت استفاده کنید مارک های سیگیت و سامسونگ رو دوستان پیشنهاد دادن برای تعویض.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر