هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام
من با psx مشکل دارم چند روزیه . دیتای اپدیتمو انتقال نمیده نرم افزار ... اپدیت اخر nfs گرفتم حدودای 10-20 مگ میریزه و ارور میده میگه data is corrupted ولی همون دیتا 104 هست ریجن 2 هم هست هر دو بازی و دیتا . مشکل از چیه ؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
من با psx مشکل دارم چند روزیه . دیتای اپدیتمو انتقال نمیده نرم افزار ... اپدیت اخر nfs گرفتم حدودای 10-20 مگ میریزه و ارور میده میگه data is corrupted ولی همون دیتا 104 هست ریجن 2 هم هست هر دو بازی و دیتا . مشکل از چیه ؟
سیستم و کنسول رو یه ریستارت بکن و تست کن
برا من یه بار اینجوری بود اوکی شد.ایشالله که کارت راه بیفته

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
سلام.
این کد تخفیف 10 درصد که واسه کریسمس سونی گذاشتتش و تا 22دی اعتبار داره رو فقط میشه برای عناوین منتشر شده ازش استفاده کرد یا اینکه برای عناوین پری لود و پیش خرید بازی هم میشه استفادش کرد؟؟؟؟

داستان کد تخفیف %10 چیه قربان به ما هم بگو

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
دوستان من دوتا اکانت دارم یکی ریجن 1 که primary هست و یکی ریجن 2 که برای DLC ها ساختم حالا وقتی میخوام primary کنمش نمیشه یعنی تو گزینه ها اصلا همچین گزینه ای نیست.
چیکارش کنم؟

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سیستم و کنسول رو یه ریستارت بکن و تست کن
برا من یه بار اینجوری بود اوکی شد.ایشالله که کارت راه بیفته
نشد با کنسول گرفتم دیشب باز دوباره
الان دیگه میترسم اپدیت بازیا رو بگیرم موندم اپدیت 2.7 گیگی بلک اپس رو بگیرم یا بزارم کنسول 3-4 ساعت توی سیف مود دانلودش کنه ... اما دیشب یه پارت درایوکلاب رو ریختم مشکلی نداشت
به هر حال دمت گرم داداش

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
سلام

سعی کردی آپدیت رو یه بار دیگه دانلود کنی؟
لینک رو خودت در بیار

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام دوستان
اینکه برای خرید dlc یه بازی که مثلا 14.99 دلار قیمت داره گویا باید دو تا 10 دلاری خریداری بشه
ولی یه سری فروشنده ها میگن میتونید مشخصات اکانتتون رو بدید ما تا فقط به همون مقداری که نیاز دارید براتون شارژ کنیم و پول اضافه بابت 5 دلار اضافی رو ندید
خواستم بدونم این کار مشکل داره یا نه
البته به طرف اعتماد دارم ولی بازم گفتم از شما هم بپرسم

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان

دو تا سوال داشتم

1- اول اینکه بازی آنچارتد 4 که مولتی پلیرش اومده و در استور امریکا هم رایگان هست ایا هر کسی میتونه اونو بازی کنه یا مخصوص کسانی هست که حتما دیسک کالکشن انچارتد رو داشته باشن؟
الان اگر من دیسک کالکشن انچارتد رو ندارم ایا میتونم از این بازی استفاده کنم یا خیر؟
اگر میتونم حتما باید پلاس هم داشته باشم یا نه؟

2- سوال دوم اینکه من از طریق لینکی که دوستان گذاشتن بازی PES 2016 My Club رو دانلود کردم و فقط پارت چهارش مونده که دانلود کنم و حجمش هم 4 گیگ هست
ولی مشکلی که پیش اومده اینه که قابلیت استاپ نداره و شبها هم بیشتر از 3 گیگ نمیتونم دانلود کنم و لذا پارت مجددا از صفر شروع میشه و چند روزی هست نمیتونم دانلودش کنم
ایا راهی وجود داره پارت رو مستقیم کرد یا خیر یا اینکه لینک جدیدی از پارت چهارمش کسی داره؟

با تشکر

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
با سلام به دوستان

دو تا سوال داشتم

1- اول اینکه بازی آنچارتد 4 که مولتی پلیرش اومده و در استور امریکا هم رایگان هست ایا هر کسی میتونه اونو بازی کنه یا مخصوص کسانی هست که حتما دیسک کالکشن انچارتد رو داشته باشن؟
الان اگر من دیسک کالکشن انچارتد رو ندارم ایا میتونم از این بازی استفاده کنم یا خیر؟
اگر میتونم حتما باید پلاس هم داشته باشم یا نه؟

2- سوال دوم اینکه من از طریق لینکی که دوستان گذاشتن بازی PES 2016 My Club رو دانلود کردم و فقط پارت چهارش مونده که دانلود کنم و حجمش هم 4 گیگ هست
ولی مشکلی که پیش اومده اینه که قابلیت استاپ نداره و شبها هم بیشتر از 3 گیگ نمیتونم دانلود کنم و لذا پارت مجددا از صفر شروع میشه و چند روزی هست نمیتونم دانلودش کنم
ایا راهی وجود داره پارت رو مستقیم کرد یا خیر یا اینکه لینک جدیدی از پارت چهارمش کسی داره؟

با تشکر

جواب مورد 2.داخل آپ سنتر Upload Files - 4upld - File Sharing Made Simple یه اکانت بساز و لینکهارو داخلش ریموت کن و با لینک مستقیم دانلود کن.فایلها هم تو اکانتت میمونه.همش اینکارو بکن برا دانلود دیتا

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام بیچاره شدم.من فقط آخر هفته خونه میام و بازی میکنم تو همین مدت هم فقط شبا آپدیت میکردم.
سره آپدیت gta تا 6.5 گیگ پیش رفتم بعد که آپدیت جدید اومد دیدم داره از اول شروع میکنه.
یعنی چی؟چیکار باید بکنم الان؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
جواب مورد 2.داخل آپ سنتر Upload Files - 4upld - File Sharing Made Simple یه اکانت بساز و لینکهارو داخلش ریموت کن و با لینک مستقیم دانلود کن.فایلها هم تو اکانتت میمونه.همش اینکارو بکن برا دانلود دیتا

عضو شدم
میشه بگی دقیقا کدوم قسمتش برم و چکار کنم؟
تو قسمت ریموت رفتم ولی تو Adding file گیر کرده و جلو نمیره

آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام
دوستان من چند وقتیه احساس میکنم دسته خیلی سریع شارژ خالی میکنه مثلن 3 ساعت اینطور کار میکنه باتریش از 100 به صفر میرسه بنظرتون مشکل چیه؟ دسته فابریک دستگاه هست و زیادم استفاده نمیشده و قبلن ها خیلی خوب حتی تا 5 روزم کار میکرد اما الان ...

بنظرتون مشکل چیه؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر