هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
چطوري سال ساختش بفهمم ؟
اون a و b هم كه بعضي موقع ها ميگن چيه؟
از كجا بدونم باز نشده ؟
از كجا بدونم اصله ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
a فک کنم یعنی 3ماه اول و b 3 ماه دوم
اگر باز شده باشه کاملا مشخصه جای چسبش میمونه
همین 1216 روش نوشته باشه یعنی مدل اخر و برای امساله
والا من تا حالا ps4 تقلبی ندیدم باید اصل باشه همشون /:)

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
a مدل 500 گیگ
b مدل یک ترابایت
1216 هم در حال حاضر اخرین سریه

راستی یک سوال برای تهیه بازی ریجن یک بهتره یا دو؟(برای فروش مجدد منظورمه)

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
ببخشيد داستان اينكه ميگن مدل هاي يك ترابايتي مدل هاي برگشت خورده از اروپا هستن صحت داره ؟
چرا قيمت مدل هاي مختلف فرق داره؟ مثلا ١٢١٦ ريجن ٢ دو دسته يك ترابايتي بدون باندل قيمت هاي مختلفي داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

jaber2013

کاربر سایت
Jul 8, 2014
42
نام
جابر يوسف زاده
به فرض اینکه فروشنده مطمءن باشه و قانونی خریداشو از استور انجام بده ...و همچنین واسه شمای گیمرمشکل اینترنت وجود نداشته باشه:
آیا ظرفیت ۳بازیهایps4 همیشه واست میمونه ؟چندین سال؟ آیا رو اکانت خودت هم پرایمری میشه مثه ظرفیت دو که به اکانت حاوی بازی نیازی نباشه؟
دوستانی که میخرن ظرفیت۳ تجربه عملیشونو و مشکلاتی که احیانا مواجه شدن رو بگن ممنون میشم.:)

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
نه مشكلي نداره ولي بايد حتما اينترنت داشته باشي و ممكنه يكي رمز رو تغيير بده بايد اعتماد داشته باشي و همه ظرفيت 3 قانوني تا 6 ماه گارانتي دارن

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان بلاخره من psn وصل شدم و نام کاربریم یا همون نام پروفایلم اون بالا زده . بعد از چند وقت دوباره امروز رفتم ps4 روشن کردم دیدم همچنان به psn وصله و به محض اینکه روشن شد دستگاه شروع به اپدیت بازی و برنامه کرد. حالا چنتا سوال دارم اینکه همیشه دستگاه به psn وصله ؟؟؟یعنی کاریش نمیشه کرد که قطع شه ؟؟؟؟واگر همیشه به psn وصل باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟بعد اینکه راهی نیست که بشه جلوی اپدیت خودکار بازی و برنامه رو گرفت ؟؟؟؟؟

lord algh

کاربر سایت
Nov 16, 2015
12
سلام بچه ها من چندروز پیش به psnوصل شدم دیدم برا بلاد بورن یه آپدیت 9.5 گیگی اومده:-o
میگم با برنامه psx downloader helper میشه آپدیت کردش و اگه بشه جایی تو تهران هست که بشه آپدیت هارو دیتاش رو گرفت

Peyman_Mob

کاربر سایت
Dec 11, 2009
9
سلام دوستان.امکان بازی کردن codblack ops3 به صورت شبکه بین چن تا دستگاه ps4 وجود داره؟ افلاین یا انلاین (بدون اکانت پی اس ان البته).برای یه گیم نت میخوان.اگه اموزش خاصی واس شبکه کردنش وجود داره لطفا اطلاع بدین.ممنون

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام دوستان.امکان بازی کردن codblack ops3 به صورت شبکه بین چن تا دستگاه ps4 وجود داره؟ افلاین یا انلاین (بدون اکانت پی اس ان البته).برای یه گیم نت میخوان.اگه اموزش خاصی واس شبکه کردنش وجود داره لطفا اطلاع بدین.ممنون
سلام من شخصن تست نکردم ولی میدونم میشه، فقط یا با کابل لن یا اینکه یه اکسس پوینتی یا مودمی چیزی حتی به نت وصل نباشه،داشته باش که پلی4 ها رو به اون مودم متصل بشن و همه پلی 4 ها میرن تو یه شبکه.
روی ادوندسد وار فیر که راحت میشد.
امیدوارم کساییکه تست کردن خبرت کنن.ولی بدون ک شدنیه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
سلام.
این کد تخفیف 10 درصد که واسه کریسمس سونی گذاشتتش و تا 22دی اعتبار داره رو فقط میشه برای عناوین منتشر شده ازش استفاده کرد یا اینکه برای عناوین پری لود و پیش خرید بازی هم میشه استفادش کرد؟؟؟؟

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام
من یه مشکل نسبتا عجیب دارم
آپدیت بتل که اومده، سرعت دانلودش در حد یک کیلو بایته!!!
این درحالی هست که آپدیت فیفا رو با حداکثر سرعت دانلودم که 64 تا هست راحت دانلود می کنه.
راه حلی دارین؟
در ضمن نرم افزار psx توی لب تاپ من اجرا نمیشه. و من همیشه با خود دستگاه آپدیت می کردم.

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام دوستان بلاخره من psn وصل شدم و نام کاربریم یا همون نام پروفایلم اون بالا زده . بعد از چند وقت دوباره امروز رفتم ps4 روشن کردم دیدم همچنان به psn وصله و به محض اینکه روشن شد دستگاه شروع به اپدیت بازی و برنامه کرد. حالا چنتا سوال دارم اینکه همیشه دستگاه به psn وصله ؟؟؟یعنی کاریش نمیشه کرد که قطع شه ؟؟؟؟واگر همیشه به psn وصل باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟بعد اینکه راهی نیست که بشه جلوی اپدیت خودکار بازی و برنامه رو گرفت ؟؟؟؟؟
طبیعتا وقتی خاموشه به هیچجا وصل نیست
وقتی هم در رست مود هستش قابل تنظیمه که به نت وصل بمونه یا نه(power options) که چه وصل بمونه چه نمونه مشکلی پیش نمیاد، وقتی هم که روشنه میتونی هروقت بخوای ارتباطشو قطع یا وصل کنی(network)
از داخل ستینگ جلوی آپدیت خودکارم میشه گرفت

پ. ن برو ستینگ رو بالا پایین کن و توش بچرخ سیستم کنسول بیشتر دستت میاد دوست عزیز ;)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
من یه مشکل نسبتا عجیب دارم
آپدیت بتل که اومده، سرعت دانلودش در حد یک کیلو بایته!!!
این درحالی هست که آپدیت فیفا رو با حداکثر سرعت دانلودم که 64 تا هست راحت دانلود می کنه.
راه حلی دارین؟
در ضمن نرم افزار psx توی لب تاپ من اجرا نمیشه. و من همیشه با خود دستگاه آپدیت می کردم.

نرم افزار PSX واسه این اجرا نمیشه چون باید NetFrame Work 4.5 به بالا نصب داشته باشی

بهترین راه استفاده از PSX هست و با سیستم آپدیت رو دانلود کنی و بعد انتقال بدی :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر