هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
میخوام یک ps4 مدل 1216 ریجن 2 بخرم
لطفا بگید روی لیبل کارتن دقیقا نوشته شده CUH-1216a؟
ریجن و چطور متوجه بشم؟
دستگاه پلمپ چه مشخصاتی داره؟
ممنون

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
چرا سرعت دانلود تو پلی ۴ اینقدر کند شده؟!:|
دانلود آپدیت ۵۰۰ مگی فال اوت داره کیلو بایتی انجام می گیره و بعد یکی دو ساعت شده ۱۵۰ مگ!!!
این در حالیه که من تقریبا ۳ ساعته آپدیت ۶ گیگ و ۳۰۰ مگی هیلو ۵ رو همین امروز در وان انجام دادم!
سر آپدیت ۲ گیگ و خورده ای بلک اپس هم اشکم در اومد!!!

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
چرا سرعت دانلود تو پلی ۴ اینقدر کند شده؟!:|
دانلود آپدیت ۵۰۰ مگی فال اوت داره کیلو بایتی انجام می گیره و بعد یکی دو ساعت شده ۱۵۰ مگ!!!
این در حالیه که من تقریبا ۳ ساعته آپدیت ۶ گیگ و ۳۰۰ مگی هیلو ۵ رو همین امروز در وان انجام دادم!
سر آپدیت ۲ گیگ و خورده ای بلک اپس هم اشکم در اومد!!!

برای منم همین مشکل رو داره

mjstyle

کاربر سایت
Oct 9, 2015
17
هر کی آنلاینه تورو خدا جواب بده ps4 ام رو الان تازه وصل کردن ولی نمیدونم باید چکار کنم فیفا 15 رو هم میخوام اجرا کنم ارور میده گیج شدم؟

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام دوستان دیروز ps4 گرفتم چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید ممنون
1.فیفا 16 دیسکشو گرفتم وقتی بازی میکنم,مثلا سر ضربه ازادا یکم بازی لگ میزنه ولی تو جریان بازی کاملا خوبه,میخام ببینم این لگ بازی طبیعیه یا دستگام مشکل داره؟
2.وقتی ps4 گرفتم فروشنده گفت 1 هفتع میتونی اینترنتی رایگان بازی منی بعدش پول بدی,درسته؟
3.وقتی میخام از بازی بیام بیرون کلا,سیدی بزنم بیاد بیرون درسته یا باید کار دگ انجام بدم؟
ممنون از جوابتون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان دیروز ps4 گرفتم چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید ممنون
1.فیفا 16 دیسکشو گرفتم وقتی بازی میکنم,مثلا سر ضربه ازادا یکم بازی لگ میزنه ولی تو جریان بازی کاملا خوبه,میخام ببینم این لگ بازی طبیعیه یا دستگام مشکل داره؟
2.وقتی ps4 گرفتم فروشنده گفت 1 هفتع میتونی اینترنتی رایگان بازی منی بعدش پول بدی,درسته؟
3.وقتی میخام از بازی بیام بیرون کلا,سیدی بزنم بیاد بیرون درسته یا باید کار دگ انجام بدم؟
ممنون از جوابتون
1. افت فریم چیزه عادی هست تو کنسول ... در هر صورت بهتره بازی رو اپدیت نگه داری
2. کلا انلاین 4 پولی هست در مجموع
3. مشکلی نداره

هر کی آنلاینه تورو خدا جواب بده ps4 ام رو الان تازه وصل کردن ولی نمیدونم باید چکار کنم فیفا 15 رو هم میخوام اجرا کنم ارور میده گیج شدم؟
ارورش چی هست ؟

1- وقتی گیم پد رو میزنیم به شارژ میتونیم ازش استفاده کنیم؟
2- میشه گیم پد های PS2 رو با تبدیل بش وصل کرد؟رو PS3 که میشد
بله
خیر
من الان بکاپ دستگاه را روی هارد اسکترنال گرفتم که حدود 150 گیگ شد حالا اگر بخوام الان هارد دستگاه رو عوض کنم ایا امکان انتقال اون بکاپ هست و اینکه اگر بکاپ انتقال پیدا کنه تمام بازیهام مثل درایو کلاب که دیجیتالی خریدم به دستگاه انتقال پیدا میکنه و نیازی نیست دوباره بازیها رو دانلود کنم!!!!!
میتونی restore کنی

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان اهل فن جواب بدن:
یه PS4 پیدا کردم رطوبت خورده روشن نمیشه به خاطر اینکه تا آب افتاده طرف میگه 300. خواستم ببینم قابل تعمیر شدن هست یا نه اگه هست چقد خرجش میشه؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اگه پلاس هنگ کنگ بخریم و پرایمریش کنیم نمیتونیم رو اکانت اصلی پلاس داشته باشیم یا حتما باید پلاسو از همون اکانت خودمون بخریم؟اکانتم آمریکاست
آخه پلاس هنگ کنگ اروزنتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر