هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
دوستان من دستگاه رو به مانیتور وصل کردم و برای صدا از قسمت هدفون دستگیره وصل کردم به اسپیکر.بعضی اوقات
صدا قطع و وصل میشه خواستم بدونم چون اینطوری وصل کردم میشه یا مشکل داره؟دستگاه رو هم تازه گرفتم نو هست.
یه سوال دیگه هر وقت دستگاه رو خاموش میکنم دیسک بازی رو دربیارم یا داخل دستگاه بمونه مشکلی نداره؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام ، آقا نمیدونم بعد از این آپدیت جدیده این اتفاق افتاده واسم یا نه ، اما کابل LAN رو نمیشناسه دستگاه، سرچ هم کردم چیز خاصی پیدا نکردم خیلیا ناله میکردن از این قضیه.

چندتا کابل ام تست کردم، کابل ها رو دستگاهای دیگه اوکی ان، آخرین باری که استفاده کرده بودم ریختن بازی بود یکی دو ماه پیش. ولی من فکر میکنم نرم افزاریه، اگه کسی میدونه کمک کنه مرسی

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
اکانت اصلیت رو آمریکا بزار چون PSN CARD ارزون تری داره،
این مورد آخر مال زمان کپی بازیه X360 بود، شما الان داری اورجینال بازی میکنی و هر وقت بازی دستت رسید بزن حلشو ببر، بن هم تو کار نیست

فال اوت عرضه جهانی نشده؟؟؟؟ پس منی که دیجیتالی خریدم الان چطوری دارم بازی میکنم؟؟؟؟
دوست عزیز فال اوت 17 روز پیش اومده بیرون

ممنون دوستان.
الآن من بخوام به اینترنت وصل بشم برای اولین بار مثل ایکس باکس 360 بهم 1 ماه پلاس رایگان میده یا خیر ؟
بعد اینکه برای اینکه اکانت امریکا بسازم باید با آی پی آمریکا وصل بشم یا فرقی نمی کنه ؟

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام من اگه از این بازی های دیجیتالی که طرف میره حک مبکنه حساب بقیرو,, بگیرم و به صورت افلاین بازی کنم مشکلی پیش میاد؟من کلا انلاین بازی نمیکنم,افلاین اینو بازی کنم بعد بخام ی بازی که دیسکشو گرفتم انلاین بازی کنم مشکلی پیش نمیاد؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان
ایا با نرم افزار cheat engine میشه بازی های ps4 رو هک کرد ؟

:|...جدی پرسیدی یا داشتی شوخی میکردی؟
اول اینکه cheat engine برای کرک کردن نیست و برای ساخت trainer برای بازی های PC هست ....دوم هم چیزی برای گفتن ندارم

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
:|...جدی پرسیدی یا داشتی شوخی میکردی؟
اول اینکه cheat engine برای کرک کردن نیست و برای ساخت trainer برای بازی های PC هست ....دوم هم چیزی برای گفتن ندارم

من برای افزایش پول و xp بازیا ازش استفاده میکنم که یه نوع هک حساب میشه و به همین منظور پرسیدم که میشه همین کارو رو کنسول انجام داد. لطفا دوستان اهل فن پاسخ بدن.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ممنون دوستان.
الآن من بخوام به اینترنت وصل بشم برای اولین بار مثل ایکس باکس 360 بهم 1 ماه پلاس رایگان میده یا خیر ؟
بعد اینکه برای اینکه اکانت امریکا بسازم باید با آی پی آمریکا وصل بشم یا فرقی نمی کنه ؟
نه نمیده
اصلا ربطی نداره، الان همه تو ایران با IP همینجا اکانت میسازن

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من الان بکاپ دستگاه را روی هارد اسکترنال گرفتم که حدود 150 گیگ شد حالا اگر بخوام الان هارد دستگاه رو عوض کنم ایا امکان انتقال اون بکاپ هست و اینکه اگر بکاپ انتقال پیدا کنه تمام بازیهام مثل درایو کلاب که دیجیتالی خریدم به دستگاه انتقال پیدا میکنه و نیازی نیست دوباره بازیها رو دانلود کنم!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر