هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
الان من میخوام مثلا یه اکانت ظرفیت 2 بخرم با 10 تا بازی
مشکلی در پاینده برا کنسول پیش میاد یا نه ؟ بعد 6 ماه صاحب اکانت یا فروشنده میتونه اکانت بپرونه ؟
مشکلی برا کنسول پیش نمیاد اما اره میتونه وقتی شما ریستور لایسنس میکنی تا 6 ماه طرف نمیتونه دی اکتیو کنه پس دیگه بعد اگه دی اکتیو کرد و شما انلاین شدی بازیت ققل میشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
DLC یک بازی باید هماهنگ با ریجن اکانت باشه یا ریجن خود بازی ؟

در واقع هر 2تاش!
اگر بازی شما ریجن 2 هست و اکانت شما ریجن 1، باید بری اکانت ریجن 2 بسازی و از اونجا DLC بازیو بزن دانلود شه.اکانت جدید رو هم اکتیو کنی

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوستان سلام
یه سوال من دارم ۴ میگیرم خونه مخابرات ۵۱۲ دارم که مسلما نمیشه باهاش انلاین زد به خاطر مشغول بودنه خط تلفن نمیشه نت دیگه ای گرف میخوام ببینم میشه دانگل رایتل گرف با سیم دیتا نت ۸ مگ اون خط رو هم فعال کرد با یو اس بی وصل کرد به ۴ از اون طریق از نت استفاده کرد؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان سلام
یه سوال من دارم ۴ میگیرم خونه مخابرات ۵۱۲ دارم که مسلما نمیشه باهاش انلاین زد به خاطر مشغول بودنه خط تلفن نمیشه نت دیگه ای گرف میخوام ببینم میشه دانگل رایتل گرف با سیم دیتا نت ۸ مگ اون خط رو هم فعال کرد با یو اس بی وصل کرد به ۴ از اون طریق از نت استفاده کرد؟
فکر نمی کنم بتونی با USB هیچ مدل دانگل 3جی به پلی4 متصل کنی چون اینا درایور خاصی میخوان پلی4 درایور صداش (برای متصل کردن هدفون از طریق دانگل) فقط این کامله، نه دیوایس های اینترنتی و مودم و اینا فکر نمیکنم داشته باشه.

پیشنهاد می کنم اگر توانایی هزینه ی 400تومنی داری،از خطوط وایرلس استفاده کنی.بخصوص اگر در شهر بزرگی هستی حتمن وایرلس بخر کیفیت بهتری نسبت به وایمسک و ADSL بهت میرسونه.سوالی دراین زمینه داشتی بپرس.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
فکر نمی کنم بتونی با USB هیچ مدل دانگل 3جی به پلی4 متصل کنی چون اینا درایور خاصی میخوان پلی4 درایور صداش (برای متصل کردن هدفون از طریق دانگل) فقط این کامله، نه دیوایس های اینترنتی و مودم و اینا فکر نمیکنم داشته باشه.

پیشنهاد می کنم اگر توانایی هزینه ی 400تومنی داری،از خطوط وایرلس استفاده کنی.بخصوص اگر در شهر بزرگی هستی حتمن وایرلس بخر کیفیت بهتری نسبت به وایمسک و ADSL بهت میرسونه.سوالی دراین زمینه داشتی بپرس.
دوست عزیز اگر اطلاعی در مورد اینترنت وایرلس داری در تهران بهم بگو چند وقته پیگیرشم شک دارم
وایرلس شرکت پارس انلاین چطور هست؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام دوستان وقت بخیر
من ویچر رو گذاشتم اپدیت شد نزدیک 18 گیگ به ورژن 1.11 و حالا بعد از مدتی وصل شدم و خاستم بلادبرن رو آپدیت کنم دوباره همون اپدیت امده واسم توو اپدیت هیستوری بازی هم نگاه کردم و امده اونجا.
و اینکه توو قسمت ناتیفیکیش هم زده instaled...مشکل کجاست نمیشه از شرش خلاص شد؟یا باید دوباره دانلود کنم؟

--الانم بازی رو اجرا کردم زیر نام بازی در همون منوی اصلی زده v1.11 :|:|:|/:)

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوست عزیز اگر اطلاعی در مورد اینترنت وایرلس داری در تهران بهم بگو چند وقته پیگیرشم شک دارم
وایرلس شرکت پارس انلاین چطور هست؟
سلام.
آقا وحید من هیچ اطلاعاتی از اینترنت وایرلس در تهران ندارم چون خودم آبادان زندگی می کنم...
ولی اینترنت وایرلس رو میشناسم چون استفاده دارم...

اینترنت وایرلس خوبیش اینه شما میتونی با هر شرکتی دلت خواست ثبت نام کنی،هر موقع دوست داشتی هر شرکتی که کیفیت بهتری داره (با آزمون و خطا پیداش کنی) و ازش استفاده کنی
دیگه نیاز نیست خط خالی بشه و دو روز طول بکشه و اینا! خیلی راحت آنتن رو بچرخون دکل مورد نظرت رو بگیر اینترنتش رو بخر یک ماه تست کن اگر خوب نبود برو یک جای دیگه.

برخی از شرکت ها اینترنت تست 1روزه میدن که عالیه میتونی تست کنی ببینی پینگش چطوره خوبه بده!

فقط لازمش اینه بگردی تو اینترنت و خدمات دهنده های اینترنت وایرلس تهران رو پیدا کنی،چنتاشون که قیمتاشون خوب هستن برو ثبت نام کن و User Pass بگیر.مودم رو خودت بخر نصب کن بالا.حله.هر جایی خواستی بگیر!!

خوبیه وایرلس رو دوباره تاکید می کنم » 1)اینکه میتونی هر شرکتی که دلت خواست رو در عرض چند ثانیه عوضش کنی (فقط لازمش اینه تو شرکت ثبت نام کنی و User Pass داشته باشی) 2) قیمتاش مثل ADSL هست. 3)سرعت های بالای 8مگابیت هم ساپورت می کنه (تا پهنای باند 52مگابیت رو که مثل آب خوردن بهت میده) 4)مودم هاش عُمری ان و بقولی خـَـر کارن! سعی کن مودم های PowerStation که شبیه به دیــش هستش تهیه کنی چون قدرت سیگنال بسیار قوی تری دارند تا مودم های station m ها!

و نکته آخر اینکه خطوط وایرلس بشکل سیم LAN میان پائین تو خونه،میتونی یک عدد Access Point به قیمت 70تومن تهیه کنی و این سیم LAN رو تبدیل کنی به امواج وایرلس 2.4گیگاهرتز معمولی برای موبایل و تبلت و لپ تاپ و غیره تو خونه و رمز بزاری رووش.وگرنه خود مودم نانو استیشن وایرلس 5 گیگاهرتزی هستش و نمیتونید با موبایل و فلان و بیسار بهش متصل بشید واسه استفاده از اینترنت.

موفق باشین :)

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
ps4

سلام دوستان من میخام ps4 بگیرم,راستش زیاد تو این چیزا حرفه ای نیستم,نظرات دوستان هم خوندم بیشتر گیج شدم,میشه ی کمک کلی برای خرید کنید

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان من میخام ps4 بگیرم,راستش زیاد تو این چیزا حرفه ای نیستم,نظرات دوستان هم خوندم بیشتر گیج شدم,میشه ی کمک کلی برای خرید کنید
کمک واسه انتخاب بین ps4 یا ایکس باکس یا پی سی میخوای
یا کمک برای چگونگی خرید ps4?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر