هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام دوستان

من یه سوالی دارم اونم مربوط به اکانت های ظرفیتی هست و اینکه مثلا یه اکانت ظرفیت 2 شامل 10 تا بازی که هر ده تاش اجرا شه و مشکلیم نباشه ( آپدیت و اینا ) قیمتش طرفای چنده ؟
اصلا چجوریه روالش ؟ یه توضیحی بدین ، بعد اصلا همچین روالی هست که یه اکانت شامل 10 بازی خریداری بشه ؟ یه توضیح کلی بدین لطفا !

ممنون
سلام معمولا حول و حوش 200 هست 20 تایی ولی پیشنهاد من اینه که نگیر چون همه ی این ها دزدی هستن یعنی با خریدش پول میدی به دزد اگر خودت با گیفت بگیری بهتره

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
سلام اگر dlc رو روی اکانت اصلی خودم بخرم میتونم فقط همون dlc رو با دوستم شیر کنم؟چون سونی یه 10 دلاری داده میخوام ازش استفاده کنم.
بعد اگه یه 10 دلاری کارت بخرم چند در میاد.اکانتمم آمریکا هست

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان

من یه سوالی دارم اونم مربوط به اکانت های ظرفیتی هست و اینکه مثلا یه اکانت ظرفیت 2 شامل 10 تا بازی که هر ده تاش اجرا شه و مشکلیم نباشه ( آپدیت و اینا ) قیمتش طرفای چنده ؟
اصلا چجوریه روالش ؟ یه توضیحی بدین ، بعد اصلا همچین روالی هست که یه اکانت شامل 10 بازی خریداری بشه ؟ یه توضیح کلی بدین لطفا !

ممنون
یکی توی خارج این بازی ها رو خریده یک هکر میاد هکش میکنه میفروشه ب شما (ظرفیت ۲ ش را)
منم خودم هیمن پریروز ۱۴۰ دادم هارد لاین بتل ۴ فال اوت سیندکیت ریوالز انچاردت لست رو خریدم
قبلا هم خریده بودم

- - -ویرایش - - -

سلام معمولا حول و حوش 200 هست 20 تایی ولی پیشنهاد من اینه که نگیر چون همه ی این ها دزدی هستن یعنی با خریدش پول میدی به دزد اگر خودت با گیفت بگیری بهتره
وقتی شما ویندوز کرکی ۵ تومنی هم میخری پول میدی ب دزد !
۲۰ تا ۶۰ دلاری بخواد بخره باید ۴ میلیون پول بده!!!!!!
خودم هم میخرم از این روش منم موافق این کار نیستم ولی قیمت بالای بازی ها توی ایران و دزد بود فروشنده ها ادم رو وادار میکنه

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
سلام دوستان

ممنون
بدترین نوع اکانت همین اکانت هاست که 10-20 تا بازی داره ,3 الی 4 روزه پسووردش عوض میشه در نتیجه بازی های داخلش قابلیت دانلود مجدد نداره ,قابل فروش نیست, بهترین حالت 6 ماه هم بیشتر روی کنسول اکتیو نمیمونه چون صاحب اکانت برش میگردونه,
اگر هم به سونی ریپورت سرقت اکانتش رو بده امکان شتاسایی و بن کتسول هم هست.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بدترین نوع اکانت همین اکانت هاست که 10-20 تا بازی داره ,3 الی 4 روزه پسووردش عوض میشه در نتیجه بازی های داخلش قابلیت دانلود مجدد نداره ,قابل فروش نیست, بهترین حالت 6 ماه هم بیشتر روی کنسول اکتیو نمیمونه چون صاحب اکانت برش میگردونه,
اگر هم به سونی ریپورت سرقت اکانتش رو بده امکان شتاسایی و بن کتسول هم هست.

کسی که میره این اکانتها مثلا ده تا بازی صد تومن میخره دیگه فکر فروختنش نیست که ... به نظرم برای کسانی که آنلاین بازی نمیکنن میصرفه یعنی بیان یکی از اینها رو بگیرن اکتیو پریماری کنن و بعد که دیتا رو ریختن اینترنت رو دیگه از کنسول قطع کنن و با خیال راحت بشینن آفلاین بازی کنن و تا وقتی هم بازیها رو تموم نکردن به نت وصل نشن . هرچند تا حالا گزارش نشده کنسول کسی بن بشه منتها من خودم از آخر عاقبتش میترسم و این اکانتها رو نمیخرم .

• Like
Reactions: saminshop

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
گزینه Rest Mode دقیقا چه کاری میتونه انجام بده ؟ و سوال دوم ایکه برای آپدیت معمولی بازیها باید اکانت پلاس بخرم ؟ یا پلاس نمیخواد ؟ سوال سوم اینکه من ریجن دستگاهم 2 هستش و ریجن بازی Tlou که خریدم 2 هست ولی اکانتم رو کشور آمریکا انتخاب کردم ! گویا به گفته دوستان دیگه نمیتونم آنلاین بزنم ! حالا سوالم اینه که از این به بعد باید بازی ریجن یک بخرم برای آنلاین زدن ؟؟

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
گزینه Rest Mode دقیقا چه کاری میتونه انجام بده ؟ و سوال دوم ایکه برای آپدیت معمولی بازیها باید اکانت پلاس بخرم ؟ یا پلاس نمیخواد ؟ سوال سوم اینکه من ریجن دستگاهم 2 هستش و ریجن بازی Tlou که خریدم 2 هست ولی اکانتم رو کشور آمریکا انتخاب کردم ! گویا به گفته دوستان دیگه نمیتونم آنلاین بزنم ! حالا سوالم اینه که از این به بعد باید بازی ریجن یک بخرم برای آنلاین زدن ؟؟
گزینه Rest Mode رو خودش زده موارد استفادش چیه ! ( اول اینکه در کمترین حالت استفاده از کنسول میره و برق کمتری استفاده میکنه دوم اینکه دسته رو میتونی شارژ کنی و دانلود قطع نمیشه یعنی در حال دانلود هم میمونه - فقط تو این حالت برق دستگاه رو قطع نکن چون ممکنه به اطلاعاتت اسیب برسه)
نه نیازی نیست پلاس برای این کار داشته باشی
نه ربطی نداره برای انلاین بازی کردن فقط شما به پلاس نیاز داری و رجین دستگاه کلا هیچ اهمیتی بجز فیلم بلو ری ارجینال نداره اکانت و رجین بازی مهمه اونم فقط برای وقتی که شما بخوای بصورت دیجیتالی برای بازیت دی ال سی بخری باید اکانتت با رجین بازیت یکی باشه! tlou یکی از بهترین مولتی ها رو داره حتما و حتما تست کنش

بازی tlou همرا با دی ال سیشه و دیگه باش دی ال سی نمیاد پس مهم نیس که بازی رو چه رجینی خریدی و اینکه اگه میخوای دی ال سی بخری فقط مهمه که بازیتو سعی کنی رجین 1 یا ال بخری

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
مرسی از دوستانی که جواب دادن !
الان خب من یه اکانت بخرم ، فروشنده میتونه کاری کنه که دیگه اکانت باز نشه ؟ یعنی بازیا بپره ؟ یا مثلا میشه اکانت خودمونو بدیم به فروشنده توش بازی بریزه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

کی گفته نمیتونی آنلاین بازی کنی؟؟ :|

یه اکانت ریجن 2 بساز،مپ های بازی رو با اون اکانت بزن دانلود شه، اکانت رو اکتیو کن، بعد با اکانت خودت راحت بشین بازی کن

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
کسی که میره این اکانتها مثلا ده تا بازی صد تومن میخره دیگه فکر فروختنش نیست که ... به نظرم برای کسانی که آنلاین بازی نمیکنن میصرفه یعنی بیان یکی از اینها رو بگیرن اکتیو پریماری کنن و بعد که دیتا رو ریختن اینترنت رو دیگه از کنسول قطع کنن و با خیال راحت بشینن آفلاین بازی کنن و تا وقتی هم بازیها رو تموم نکردن به نت وصل نشن . هرچند تا حالا گزارش نشده کنسول کسی بن بشه منتها من خودم از آخر عاقبتش میترسم و این اکانتها رو نمیخرم .
ربطی ی انلاین شدن ندارن ظرفیت ۲ هستند
من الان دارم با همین اکانت nfs میزنم

- - -ویرایش - - -

ربطی ی انلاین شدن ندارن ظرفیت ۲ هستند
من الان دارم با همین اکانت nfs میزنم

- - -ویرایش - - -

مرسی از دوستانی که جواب دادن !
الان خب من یه اکانت بخرم ، فروشنده میتونه کاری کنه که دیگه اکانت باز نشه ؟ یعنی بازیا بپره ؟ یا مثلا میشه اکانت خودمونو بدیم به فروشنده توش بازی بریزه ؟
اگر از این اکانت های هکی که بازی زیاد توش هست باشه خیر نمیتونه شما اکتیو کنی و ریستور لایسنس بزنی تا ۶ ماه کسی نمیتونه شما رو دی اکتیو کنه جز خودت از توی کنسول
این اکانتا رو نمیشه فروشنده ایرانی توش بازی بریزه
فقط اکانت های قانونی میشه با گیفت کارت

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان چطور میشه چیز شکن شیر کرد رو ps4 ?
با برنامه psx شما متصل بشی قند میاد رو پلی ۴

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
الان من میخوام مثلا یه اکانت ظرفیت 2 بخرم با 10 تا بازی
مشکلی در پاینده برا کنسول پیش میاد یا نه ؟ بعد 6 ماه صاحب اکانت یا فروشنده میتونه اکانت بپرونه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر