هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
ولا من یک hdmi-vga خردیم ۴۰ تومن مانیتورم ارور میده که فرکانس۶۹ هرتز هست ولی من ۶۰ هرتزم از این ۱۹ اینچی های مربعی هست (عریض نیست)
بنظرم بهتره مانتیور فعلیت رو بفروشی یک مانتیور hd بخری از ۵۰۰ شروع میشن
بلاخره تبدیل کار اخر عاقبتی نیست

آخه منم مشکلم بی پولیه
شما کابل HDMI-VGA امتحان کردی؟
در موردی DVi کسی اطلاعی داره؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوست عزیز حجت
اقا میشه خواهش کنم ساده تر توضیح یدی؟؟ دقیقا چه مراحلی رو انجام بدم که ببینم مشکلم حل میشه یا نه؟ ریبیلد دیتا بیس چجوری انجام میشه؟؟ آیا هاردمو فرمت کنم کل سیو بازیا نمیپره و مجبورم دوباره از اول برم؟؟؟ چجوری دوباره باید فریمور بریزم؟؟ ممنون میشپ ساده تر مرحله به مرحله توضیح بدی من انجام یدم و نتیجشو بگم شاید مشکلم حل بشه؟؟؟
وقتی کنسول خاموشه دسستو بزار رو پاور و ۷ ثانیه نگهش دار بعد از ۷ ثانیه بوق میرنه اونجا دستتو بردار میره توی ی منو خاص دسته رو با سیم وصل کن

ps4-safe-mode.jpg

شما گزینه ۵ رو انتخاب کن بعد از چند دقیقه کنسول میاد بالا اگر دیدی مشکلت حل نشده دو باره برو به همین منو و اینبار گزینه اخر رو بزن
دقت کن که از سیو بازی هات بک اپ بگیری ی فلش وصل کن برو توی setting یکی از منو هاش هست applicatin save data mangement روش برو بازیت رو انتخاب کن و گزینه copy to usb رو بزن

• Like
Reactions: saminshop

LEON 1

کاربر سایت
Nov 13, 2015
5
سلام
من یه بازی ریجن دو داشتم با ریجن یکش عوضش کردم.
میخواستم بینم میتونم سیوهایی که رو ریجن دو بازی داشتم رو این رجین یک هم بیارم؟
کلا اگه دیسک بازی ای که داشتی میرفتی رو عوض کنی با یه دیسک دیگه از همون بازی میتونی ادامه بازیت رو بری؟ باید ریجن های جفتشون یکی باشه حتما یا چیز دیگه ای هم هست؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام
من یه بازی ریجن دو داشتم با ریجن یکش عوضش کردم.
میخواستم بینم میتونم سیوهایی که رو ریجن دو بازی داشتم رو این رجین یک هم بیارم؟
کلا اگه دیسک بازی ای که داشتی میرفتی رو عوض کنی با یه دیسک دیگه از همون بازی میتونی ادامه بازیت رو بری؟ باید ریجن های جفتشون یکی باشه حتما یا چیز دیگه ای هم هست؟
سلام.
خیر نمیتونی استفاده کنی.باید حتمن رجیون بازی قبلیت با رجیون بازی جدیدت 1کی باشند تا بتونی از SAVE استفاده کنی.
در مورد DLC و آپدیت و دیتای بازی هم باید همین قضیه رجیون رو دقت کنی.
در مورد ترافی فکر نمیکنم چنین چیزی نیاز باشه و میشه در هر دو رجیون ترافی رو به پیش برد اگر اشتباه نکنم شخصن تست نکردم.

موفق باشین.

LEON 1

کاربر سایت
Nov 13, 2015
5
سلام.
خیر نمیتونی استفاده کنی.باید حتمن رجیون بازی قبلیت با رجیون بازی جدیدت 1کی باشند تا بتونی از SAVE استفاده کنی.
در مورد DLC و آپدیت و دیتای بازی هم باید همین قضیه رجیون رو دقت کنی.
در مورد ترافی فکر نمیکنم چنین چیزی نیاز باشه و میشه در هر دو رجیون ترافی رو به پیش برد اگر اشتباه نکنم شخصن تست نکردم.

موفق باشین.
ممنون از جوابتون
راجب همین DLC و آپدیت هم یه سوال داشتم.
اگه یه اکانت پریمری با ریجن جدید بسازم تا DLC بازی رو بتونم دانلود کنم بعد از این که DLC رو گرفتم میتونم برگردم تو اکانت اصلی خودم و DLC رو بازی کنم؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
ممنون از جوابتون
راجب همین DLC و آپدیت هم یه سوال داشتم.
اگه یه اکانت پریمری با ریجن جدید بسازم تا DLC بازی رو بتونم دانلود کنم بعد از این که DLC رو گرفتم میتونم برگردم تو اکانت اصلی خودم و DLC رو بازی کنم؟
آره.دقیقن من همین سوال رو از یکی از بچه ها پرسیدم گفتش که مثلا اگر اکانتت رجیون 1 هستش،بازیت رجیون2،میری اکانت رجیون 2 میسازی DLC میخری و فلان و بیسار،اکتیوش میکنی،DLC رو نصب که کردی.حالا با دکمه PS وارد اکانت رجیون 1 آمریکات میشی، بازی میکنی! بدون مشکل.

آره میشه.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
دوستان همونجور ک میدونید evil 2 برای ps4 در استور رایگان شده. میخواستم بدونم این بازی رو دانلود کنم میتونم رایگان اجرا کنم؟ واسه اینکه نوشته psn game !

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
دوستان همونجور ک میدونید evil 2 برای ps4 در استور رایگان شده. میخواستم بدونم این بازی رو دانلود کنم میتونم رایگان اجرا کنم؟ واسه اینکه نوشته psn game !
اره دیگه وقتی نوشته بازی هست یعنی میتونی اجرا کنی دیگه

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام
:bighug:
من يک مشکلي دارم البته خيلي مهم نيست

واسه صدا دارم از دسته صدا رو ميگيرم، به دسته يک هدفون خوب وصل کردم. اما صدا پرش داره و خراب ميشه يا نويز ميده. تو اينترنت چک کردم گفتن دسته رو ريست کن با دکمه پشتي حله!
اما اين طوري نشد !:|

1- راه حل داره؟
2- هدست بلو توس ميشه به دستگاه وصل کرد ، البته خود سايت سوني گفته ميشه ميخواتم بدونم چطوري؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
:bighug:
من يک مشکلي دارم البته خيلي مهم نيست

واسه صدا دارم از دسته صدا رو ميگيرم، به دسته يک هدفون خوب وصل کردم. اما صدا پرش داره و خراب ميشه يا نويز ميده. تو اينترنت چک کردم گفتن دسته رو ريست کن با دکمه پشتي حله!
اما اين طوري نشد !:|

1- راه حل داره؟
2- هدست بلو توس ميشه به دستگاه وصل کرد ، البته خود سايت سوني گفته ميشه ميخواتم بدونم چطوري؟
منم هدفون خفن مارک ریزرر دارم توی بعضی از بازی ها وقتی فاصلم زیاد میشه بعضی وقتا خراب میشه
فک کنم پهنا باندش کم میاره

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
دقیقا فرقش همین دکمشه و اگه باهاش مشکلی نداری بخر ... چون فرقی بین ساخت چین و ژاپن نیست...

چون سفیده می خام بخرم .میتونم روش اکانت امریکا بسازم تا بعدا به فنا نرم؟ چقد اختلاف قیمت بین مدل یک ترا با پونصد گیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر