هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.من 10 سالی میشه که با pc بازی میکنم ولی حالا زده به سرم کنسول بگیرم میخواستم بدونم به نظر شما ps4 بگیرم یا xbox one ? و اینکه با کدومش میشه راحت بازی کرد؟ من با xbox360 و ps4 کال آف بازی کردم ولی واقعا واسم عذاب آور بود با کیبورد خیلی راحت تره و اینکه میگن دستهxbox one خیلی باحاله
خرید و فورش بازیاش چجوریه؟شنیدم واسه ایکس باکس دردسره

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
سلام.من 10 سالی میشه که با pc بازی میکنم ولی حالا زده به سرم کنسول بگیرم میخواستم بدونم به نظر شما ps4 بگیرم یا xbox one ? و اینکه با کدومش میشه راحت بازی کرد؟ من با xbox360 و ps4 کال آف بازی کردم ولی واقعا واسم عذاب آور بود با کیبورد خیلی راحت تره و اینکه میگن دستهxbox one خیلی باحاله

یقیناٌ ps4

شما چون به کیبورد عادت داری اینطوریه

اگه یخورده بیشتر بازی کنی عادت میکنی به کنسول

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel

سلام
من جفتش دارم . Ps4 بگیر بهتره .
هم بازیهاش ارزونتره هم خرید فروش راحت تره . پلی فور میتونی از این ظرفیتهای 40-50 تومنی هم بگیری برات ارزونتر بیفته بازیها .
والا دسته سلیقه ایه من خودم قبلا 360 داشتم با دسته وان راحت ترم البته دسته پلی فور هم خیلی خوبه .
قدرت و رزولوشن پلی فور هم بالاتره .

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
یه مغازه هست تو جمهوری تهران میگه 10 تا بازی میریزه به صورت دیجیتالی 320 هزار تومن میگه فقط نباید دستگاه انلاین بشه این داستانش چیه ؟ اگه من این کار رو بکنم و به اینترنت وصل نشم کلا مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد ؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
یه مغازه هست تو جمهوری تهران میگه 10 تا بازی میریزه به صورت دیجیتالی 320 هزار تومن میگه فقط نباید دستگاه انلاین بشه این داستانش چیه ؟ اگه من این کار رو بکنم و به اینترنت وصل نشم کلا مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد ؟

اکانت ظرفیت یک هست که میخواد برات بزنی قیمتش هم بین 20 تا 30 تومنه . به محض اینکه به نت وصل بشی همه بازیهات قفل میشه و غیر قابل استفاده و هیچ راهی نداره .
برای دستگاه نه مشکلی پیش نمیاد .

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام

خوشحالم مشکلتون حل شده.

ما یه سرور ایران داریم روش تیم اسپیک و کانتر و جی تی ای و از این چیزا اوکی کردیم آنلاین میزنیم با بچه ها.

دیدم مشکل کمبود سرعت هست گفتم پ روکسی ایران هم اضافه کنم.

شما با فعال کردن این امکان در اصل به سرور ما متصل میشوید و از سرور ما به سونی وصل میشوید انگار با پینگه 20 دارید به سرور پینگ 200 با نت اصلی وصل میشید که سرعت فوق العاده میره بالا.

آها.ممنون

یه چیز تو مایه های ریموته؟
بعدش نگفتی این کار شما تا کی برقراره؟دائمیه یا بعید یه مدت جمع میکنین؟گفتم شاید برا تبلیغات این کارو یه مدت انجام بدین

faraz.vafa

کاربر سایت
Jun 15, 2011
3
سلام به همگی

یه سوال داشتم میخواستم ببینم ببینم که نمیشه سیو های بازی ها رو از یه اکانت رو یه ps4 روی یه اکانت دیگه بر روی همون ps4 اورد منظورم اینه دو تا اک دارم رو ps4 ولی نمیشه سو ها رو بیشون انتقال داد با فلش که نشد

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
آقا کمک کنید همینطور تند تند داره از حافظه هاردم کم میشه تو ده دیقه هاردم از 250 گیگ خالیی که داشت شد 20 گیگ و همینطور داره هی کم میشه دیگه هیچ بازیی نمیتونم نصب کنم همش میگه فضا کم است من چیکار کنم حالا

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام به همگی

یه سوال داشتم میخواستم ببینم ببینم که نمیشه سیو های بازی ها رو از یه اکانت رو یه ps4 روی یه اکانت دیگه بر روی همون ps4 اورد منظورم اینه دو تا اک دارم رو ps4 ولی نمیشه سو ها رو بیشون انتقال داد با فلش که نشد
سلام. ممکن نیست. سیو هر اکانت برای خودش هست.

آقا کمک کنید همینطور تند تند داره از حافظه هاردم کم میشه تو ده دیقه هاردم از 250 گیگ خالیی که داشت شد 20 گیگ و همینطور داره هی کم میشه دیگه هیچ بازیی نمیتونم نصب کنم همش میگه فضا کم است من چیکار کنم حالا
Rebuild Database رو تست کردی؟ کنسول رو خاموش کن. دکمه‌ی پاور رو هفت ثانیه نگه دار و وقتی که این صدای بیب دوم رو شنیدی ولش کن. کنترلر رو با کابل وصل کن و گزینه‌ی Rebuild Database رو بزن. چیزی هم پاک نمیشه از کنسول.

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
نوشته شده توسط .:[emoji14:
UИK::.;3902389]آقا یکی طرز قدم به قدم ریختن دیتا بازی از رو CD به PSX و از اونور PS4 میتونه بگه من که راهنما PSX ناه کردم نفهمیدم
همین چند دقیقه پیش با psx آپدیت دستنی رو ران کردم . خیلی راحته فقط باید برنامه رو با کنسول درست ست کنی. من از سایت consolefa.ir آموزشش رو دیدم. برا همون رو بخون حتما میتونی راش بندازی .

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

درود
یه سوال نوب مانند :|
من تا همین چند هفته پیش بازی رو بصورت فیزیکی میگرفتم ولی دیگه الان هم راحت نیستم هم ضرر میدم
حالا یه چند سوال در مورد این بازی های شرینگی دارم
کدوم ظرفیت از همه بهتره؟چون شنیدم ظرفیت 2 از همشون بهتره و اینکه بازیت قفل یا اکانت بن شه خیلی خیلی کمه درسته؟
بعدش اینکه قیمتا برای ظرفیت ها چند هستن به طور متوسط
و اینکه میشه بازی رو با ظرفیت 3 و ظرفیت 2 با هم داشته باشیم؟
و اینکه اگه بن شدیم کنیول بن میشه یا اکانت؟
شرمنده میپرسم ولی مگه مابهتفاوت قیمت چقدر هست که نمیخوای دیگه فیزیکی بگیری ... تا اونجایی که من دیدم با خرید لایسنس و دیتای بازی در آخر برات میوفته ۱۲۰-۱۳۰ درسته ؟ البته کف قیمت! خب فیزیکی هم که همین قیمته در میاد که..

Last edited by a moderator:

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
درود
یه سوال نوب مانند :|
من تا همین چند هفته پیش بازی رو بصورت فیزیکی میگرفتم ولی دیگه الان هم راحت نیستم هم ضرر میدم
حالا یه چند سوال در مورد این بازی های شرینگی دارم
کدوم ظرفیت از همه بهتره؟چون شنیدم ظرفیت 2 از همشون بهتره و اینکه بازیت قفل یا اکانت بن شه خیلی خیلی کمه درسته؟
بعدش اینکه قیمتا برای ظرفیت ها چند هستن به طور متوسط
و اینکه میشه بازی رو با ظرفیت 3 و ظرفیت 2 با هم داشته باشیم؟
و اینکه اگه بن شدیم کنیول بن میشه یا اکانت؟
اگر حاظری این ریسک رو به جوون بخری »

original

پس مشکلی نیست.این نقل قول رو هم داشته باش :
Your console has likely been banned permantly from accessing PSN, there is nothing you can do.
You should however receive an email from Sony within 72 hours (excluding weekends) of the ban going into effect, it will explain the reason & the length of the ban, although I must say that console bans are usually permanent
Permanent یعنی "همیشگی"

موفق باشی :d

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
شرمنده میپرسم ولی مگه مابهتفاوت قیمت چقدر هست که نمیخوای دیگه فیزیکی بگیری ... تا اونجایی که من دیدم با خرید لایسنس و دیتای بازی در آخر برات میوفته ۱۲۰-۱۳۰ درسته ؟ البته کف قیمت! خب فیزیکی هم که همین قیمته در میاد که..
قبلا با ضرر 60 تومن میگرفتمبد نبود اما الان خیلی مسخره گرونش کردن

اگر حاظری این ریسک رو به جوون بخری »

original

پس مشکلی نیست.این نقل قول رو هم داشته باش :

Permanent یعنی "همیشگی"

موفق باشی :d
there is nothing u can do with ps4 WTF!!!
:|
مگه چیکار کردی؟
اصلا می گفتن امکان نداره بن بشه کنسولت
تاریخ رو زده سال 2013 یعنی همون اوایل که کنسول اومده بود گرفتی؟

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد

دوست عزیز قیمت بازی های دیجیتالی نهایت نصف بازی های فیزیکی میشه و این خودش خیلی فرق حساب میشه دوما فیزکی بازی های جدید و بخری میتونی راحت بفروشی ولی بازی های یکم قدیمی تر دیگه خریدارش خیلی کم پیدا میشه و برای فروشش پدر ادم در میاد

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
there is nothing u can do with ps4 WTF!!!
:|
مگه چیکار کردی؟
اصلا می گفتن امکان نداره بن بشه کنسولت
تاریخ رو زده سال 2013 یعنی همون اوایل که کنسول اومده بود گرفتی؟
نه مال من نیست، مال یه بیچاره ای بود کپی کردم گذاشتم اینجا :d

ببین »
اگر از اکانتت مشکل مالی بوجود بیاری (قضیه ی بانکی و کردیت کارت) بن موقت کنسول میشی
اگر فحش بدی عکس بد بزاری کارای غیر اخلاقی کنی 1 هفته یا 1 ماه یا 6 ماه بن موقت میشی
اگر 1 هفته یا 1ماه یا 6ماه بن شدی، و سپس یکبار دیگه بن بشی، بطور کامل بن کنسول میشی
اگر کنسول رو دست کاری کرده باشی، بن کنسول همیشگی میشی
اگر اکانتت رو شیر کنی بین چند نفر و اون یکی از اعمال بالا رو با کنسول خودش انجام داده باشه، هر دو و کسیکه اکانت رو پرایمری کرده بن دائم کنسولی میشه.

این مسائل بن و غیره رو سونی ایمیل میزنه بهتون میگه ولی اگر کنسول بن شد، تقریبا غیر ممکنه از بن در بیاد.کلا شماره سریال کنسول از بیخ بن میشه.فقط وقتی هک شد و تونستین شماره سریال جنریت کنید میتونید از بن در بیاید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر