هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
آقا بد موندم توش! :d :d :d
در این سن پیری و کهنسالی، هوس بازی کردن زده به سرم! :d
در گذشته بنده هم کنسول باز بودم و هم PC باز! :d الآن که فکر ارتقای سیستم برای اجرای بازی های روز زده به سرم، دیدم باید هزینه زیادی رو بپذیرم! :| چون پیشنهاد شده کلا کیس رو بندازم دور و برای اجرای بازی ها روز، از دَم سیستم رو بیل بزنم و عوض کنم!:-??
کارت گرافیکو، مادربوردو، سی پی سو و بگیر برو تا آخر... :-l
حالا من موندم، با این هزینه ای که قراره برای PC کنم، ارزشش رو داره یک عدد PS4 بگیرم یا نه؟ :-?
یک مزیتی که PC داره این هست که پولی برای بازی ها نمیدی! این یک واقعیته! :| دانلود میکنی می زنی تنگِ سیستم! حالا لذت بازی های شوتر در PC بماند...

ولی مشکل عدیده که بنده با PS4 دارم همین بازی هاست!
به نظر شمائی که PS4 دارید، با این وضعیت و توضیحات، آیا خریدن کنسول مناسب تره؟ :-? بازی ها در چه حدود قیمتی هستن؟ :-?
شما با خرید بازی ها مشکلی ندارید؟ در دراز مدت هزینه ها بالا نمی ره؟ :-?
شما همیشه در حال تعویض بازی ها هستید؟ :-?
یک توضیح در مورد زندگی کنسولی خودتون بدید بهم و یک پیشنهاد دوستانه در مورد شرایط بنده که دوست دارم گیمِ روز بزنم! :d
به علاوه بازی های شیرینگی با قیمت حدود 100 تومن هست که باید کار باهاش رو بلد بشی و همچنین باید از یه جای مطمئن بخری که برای کنسول و اکانت مشکلی پیش نیاد
من 7-8 بازی رو همینجوری خریدم و مشکلی پیش نیومده و بعدا هم فروختم(البته من از یه جای مطمئن میخرم)

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
داداش یعنی ارزش داره 300 تومن بدم براش؟
اگه میشه از صداش برام بگی زیاد ازش تعریف نمیکنن
بستگی داره، اگه زیاد بازی کنی و حلالش کنی یا خیلی گیر 300 تومنش نباشی میارزه
کلا 300 برای یه هدست وایرلس زیاد نیست، به جز گلد خیلی گزینه های دیگه ای هم نیستن
به نظر من با توجه به مچ بودن و بی دردسر بودن انتخاب خوبیه
ولی اگه یه هدفون میخوای،وایرلس بودنش برات مهم نیست و فقط بهترین کیفیت صدا رو در ازای پولی که میدی میخوای گزینه های بهتری هم هستن

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
یعنی چی؟
یعنی ما بریم بگردیم پیدا کنیم اون پستی که سوال پرسیدی بعد بگردیم دنبال جواب کمکت کنیم؟!
خب یه بار دیگه بگو یه راست کلیک کپی پیسته... والا

هیچ کاری فعلا نمیشه کرد.
من شخصا همه بازیامو آپدیت کردم و نمی دونم قبلن چجوری بود ولی قبلن هم این مشکل رو نداشتم شاید باگ اپدیته نمی دونم... دیگه باید سر کنی هی باید بری Pause بدی و کنسول رو Turn OFF کن نبرش روی Rest Mode چون توی Rest mode هم دانلود می کنه.
آره مشکل نرم افزاریه چون قبل از آپدیت 3.00 ایین مشکل رو نداشتم. حالا یه پست توی فروم پلی استیشن گذاشتم ( البته من نذاشتم ، یکی از اقوام نزدیکمون گذاشته ) حالا ببینم کسی جواب میده نمیده چی میشه بالاخره. اینم لینک پستم توی فروم پلی استیشن :
Automatic download problem - PlayStation® Forums

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
بستگی داره، اگه زیاد بازی کنی و حلالش کنی یا خیلی گیر 300 تومنش نباشی میارزه
کلا 300 برای یه هدست وایرلس زیاد نیست، به جز گلد خیلی گزینه های دیگه ای هم نیستن
به نظر من با توجه به مچ بودن و بی دردسر بودن انتخاب خوبیه
ولی اگه یه هدفون میخوای،وایرلس بودنش برات مهم نیست و فقط بهترین کیفیت صدا رو در ازای پولی که میدی میخوای گزینه های بهتری هم هستن
بنظرت از همین مونو هدست یا هندزفری های سامسونگ یا آیفون بهتر هستش(مثلا تفاوت زیاد)؟

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام.مشکلی برای کنسولم پیش اومده.الان وقتی خاموشش میکنم سه بار صدای بیپ میده.ولی قبلا این صدا رو نمیداد.
دوستن مشکلش چیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوستان من یه مشکل مسخره واسم به وجود اومده
من تا امروز بعد از ظهر به راحتی داشتم mgs رو دانلود می کردم 11 گیگشم گرفتم اما الان میزنم رو دانلود یه کم وای میسه بعدش ارور میده جالب اینجاست که بازی ها رو دانلود نمیکنه ولی آپدیتا رو دانلود میکنه مثلا الان application data رو نمیگیره ولی MGO online data رو میگیره مشکل چیه؟

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام اگه میشه یک نفر یک تعریف کامل از یک گیمر N00B برا ما بکنه
پیشاپیش ممنون

دوست عزیز به کسی میگن نوب که بازیش افتضاحه و میرینه به بازی به نوعی اما جای پیشرفت داره
اما گیمر نوب سگ هیچی بلد نیست و جای پیشرفت هم نداره کلا تعطیله

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام. من پروفایلی که باهاش بازی کردم پاک شد. ولی سیو هاش رو دارم. میشه رو یه پروفایل دیگه با اون سیو ها کار کرد؟؟؟؟؟؟
خیر نمیشه . سیو برایه پروفایل خودش هست

سلام دوستان من یه مشکل مسخره واسم به وجود اومده
من تا امروز بعد از ظهر به راحتی داشتم mgs رو دانلود می کردم 11 گیگشم گرفتم اما الان میزنم رو دانلود یه کم وای میسه بعدش ارور میده جالب اینجاست که بازی ها رو دانلود نمیکنه ولی آپدیتا رو دانلود میکنه مثلا الان application data رو نمیگیره ولی MGO online data رو میگیره مشکل چیه؟
به نظرم dns عوض کن ببین مشکل حل میشه یا نه ؟

سلام.مشکلی برای کنسولم پیش اومده.الان وقتی خاموشش میکنم سه بار صدای بیپ میده.ولی قبلا این صدا رو نمیداد.
دوستن مشکلش چیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
کنسول رو برایه 5 دقیقه کلا از کابل بکش و بعدش یه دور rebuild database انجام بده . احتمالا درست میشه.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
836
ممنون میشم پاسخ بدید
روی کنسول دانگل داره وصل میکنی به یو اس بی و تمام.روی پی سی هم یا با سیم وصل میکنی که در نتیجه به همه دستگاه های فیش 3.5 میخوره یا همون دانگل رو میزنی به پی سی و بی سیم استفاده میکنی.
اون گرم شدن و اذیت هم که گفتم برای این هست که کامل دور گوش رو نمیگیره و یه قسمتیش روی گوش قرار میگیره و برای من ازار دهنده هست اون فشارش.اگه خواستی بخری مغازه ای باز داشتش حتما برو تست کن بعد بخر

ashkanstar

کاربر سایت
Jul 14, 2014
15
نام
اشکان
سلام دوستان من تازه ps4 خریدم. خواستم ببینم چجوری میشه سرعت دانلود تو ps4 رو بیشترکرد نسبت به کامپیوتر خیلی کمه و اینکه چطوری از ف. ی. ل. ت. ر شکن رو کنسول استفاده کنم... ممنون میشم راهنمایی کنید.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان من تازه ps4 خریدم. خواستم ببینم چجوری میشه سرعت دانلود تو ps4 رو بیشترکرد نسبت به کامپیوتر خیلی کمه و اینکه چطوری از ف. ی. ل. ت. ر شکن رو کنسول استفاده کنم... ممنون میشم راهنمایی کنید.

روی کنسول با تک کانکشن دانلود میکنه برای همین سرعت کمه !! تنها راهی که هست میتونید با PSX دانلود کنید بعد بریزید روکنسول

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
در ادامه حرف دوستان راجع به PC و PS :

باید بگم هر دو مدل لذت خودش رو داره من الان بعد از سال ها گیم پای PC فقط یه بتل رو سیستمم دارم و یه civilization همین !

دیگه از وقتی PS (حدود 2 3 ماهه فک کنم) گرفتم سمت سیستمم نرفتم...اولش مثل فلج ها بودم و یه هدف ساده نمیتونستم بگیرم اما الان باز بهتر شده..

به نظرم جز استراتژیک که تو کنسول نمیتونه اجرا بشه و شوتر حرفه ای(آنلاین)...باقی بازی هاا ارزش نداره تو PC بشینی پاش...البته باز حرفه ای تر ها خیلی راحت هستن تو شوتر ولی باز امثال من موس و کیبرد رو ترجیح میدن

mohamedx6

کاربر سایت
Nov 24, 2012
66
یه دوستی چند صفحه قبل راجع به خرید ps4 مشاوره خواست دیگر بچه ها تا حدودی راهنماییش کردند اما من هم مثل این دوستمون هستم با این تفاوت که الان سیستم هم ندارم(لپ تاپ داشتم و فروختمش) و اصلا هم اهل آنلاین نیستم یعنی وقتش را ندارم
حالا به نظر شما خرید ps4 برای بنده معقول؟ یا یک سیستم ببندم؟ تا ۳ تومن هم کلا می تونم هزینه کنم
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر