هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
شخصی بازی رو میخر اکانتش رو میده یه نفر دیگه. هر اکانت رو دو کنسول فعال میشه. اونی که primary داره میتونه راحت با off بودن بازی کنه رو همه اکانتها ولی نفره دومی که primary نیست باید Online و تو همون اکانت بازی کنه.
آخه مشکل اینجاست که تو همون تاپیک صحبتهای کاربران با هم در تناقض 180 درجه ای هست
برای مثال یکی از کاربران میگه دو نفر میتونن همزمان آنلاین بازی کنن ولی یک کاربر دیگه میگه نمیشه
یا در جایی دیگر یه کاربر میگه میشه بازی رو به چند نفر داد به شرطی که در هر لحظه فقط یکی پرایمری باشه ولی در سوی مقابل یک کاربر دیگه میگه بازی رو میشه فقط روی دو کنسول پرایمری کرد

یا در جایی دیگر یکی میگه همه تروفی ها میره تو جیب نفر اولی ولی یه نفر دیگه میگه تروفی های هر کسی جدا حساب میشه

به هر حال اگر امکانش هست شمایی که اطلاعات بیشتری دارید یه راهنمایی مفصل بکنید و در سایت بزارید و به روزش کنید تا دسترسی ما هم به اون راحتر بشه و دیگه شاهد چنین سوالات تکراری نباشیم
به هر حال اگر زحمتی نیست در مورد این سه بخشی که سوال کردم یه راهنمایی کنید

و در اخر اینکه فرق خرید دیجیتالی با این بازیهای دیجیتالی ظرفیت 2 و 3 چیه؟
منظورم اینه که ما خودمون هم میتونیم از استور مثلا بازی با ظرفیت 2 یا سه بخریم یا نه؟
البته نمیدونم تونستم سوالم رو درست مطرح کنم یا نه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آخه مشکل اینجاست که تو همون تاپیک صحبتهای کاربران با هم در تناقض 180 درجه ای هست
برای مثال یکی از کاربران میگه دو نفر میتونن همزمان آنلاین بازی کنن ولی یک کاربر دیگه میگه نمیشه
یا در جایی دیگر یه کاربر میگه میشه بازی رو به چند نفر داد به شرطی که در هر لحظه فقط یکی پرایمری باشه ولی در سوی مقابل یک کاربر دیگه میگه بازی رو میشه فقط روی دو کنسول پرایمری کرد

یا در جایی دیگر یکی میگه همه تروفی ها میره تو جیب نفر اولی ولی یه نفر دیگه میگه تروفی های هر کسی جدا حساب میشه

به هر حال اگر امکانش هست شمایی که اطلاعات بیشتری دارید یه راهنمایی مفصل بکنید و در سایت بزارید و به روزش کنید تا دسترسی ما هم به اون راحتر بشه و دیگه شاهد چنین سوالات تکراری نباشیم
به هر حال اگر زحمتی نیست در مورد این سه بخشی که سوال کردم یه راهنمایی کنید

و در اخر اینکه فرق خرید دیجیتالی با این بازیهای دیجیتالی ظرفیت 2 و 3 چیه؟
منظورم اینه که ما خودمون هم میتونیم از استور مثلا بازی با ظرفیت 2 یا سه بخریم یا نه؟
البته نمیدونم تونستم سوالم رو درست مطرح کنم یا نه

وقتی اینطوری شیر میکنی ، دو نفر همزمان میتونن آنلاین بازی کنن بزار یه مثال برات بزنم

شما روی اکانت خودت میری بازی FIFA میخری ، بعد برای اینکه دوست هم بتونه استفاده کنه ، Email و Pass اکانت خودت رو میدی به اون ، اون میره روی دستگاه خودش اکانت شما رو اکتیو میکنه ، و میتونید باهم بازی کنین . وقتی اینطوری شیر میکنید ، شما برای اینکه بتونی FIFA رو بازی کنی باید به اینترنت وصل شی تا لایسنس از طریق اینترنت چک شه ولی دوستتون که اکانت رو اکتیو کرده دیگه نیازی نیست حتما به اینترنت وصل باشه.ok؟ :d

این بازی هایی که با عنوان ظرفیت 2-3 میفروشن دقیقا همین کارو میکنن ، با یه اکانت جدید بازیهارو میخرن (معمولا به روش هک میخرن و واسه همینه قیمتاشون پایینه) ظرفیت 2 شما میتونی روی اکانت خودت بازی که خریدو بازی کنی ، ولی ظرفیت 3 فقط باید روی اون اکانت بازی کنی (تروفی ها واسه اون اکانت ثبت میشه) و نیاز داره به اینترنت وصل باشی

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان میخوام ی مودم وایرلس بگیرم چون ps4 رو گذاشتم توی هال فاصله مودم تا دستگاه حدود 7 8 متر نکته خاصی هست برای خرید مودم منظورم مدلش هست؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
دوستان میخوام ی مودم وایرلس بگیرم چون ps4 رو گذاشتم توی هال فاصله مودم تا دستگاه حدود 7 8 متر نکته خاصی هست برای خرید مودم منظورم مدلش هست؟
تجربه من اینه که با کابل وصلش کنی چون وایرلس پینگ رو میبره بالا و اگر انلاین بازی میکنی ب درد سر میافتی

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
تجربه من اینه که با کابل وصلش کنی چون وایرلس پینگ رو میبره بالا و اگر انلاین بازی میکنی ب درد سر میافتی

اره درست من ps3 رو با کابل وصل میکردم چون رو مانیتور وصل بود ولی این رو تلویزیون تو هال وصله!بخاطر همین سرعت و پینگ گفتم چی بگیرم ک شاید ی مدل خاصی باشه
ک این دردسرا رو نداشته باشه!

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
سلام دوستان دستگاهم بن شده.چند روزه بازی نکردم باهاش اصلا بازی اکانتیم 4 تا روش بوده الان روشن کردم بن شده خواهش میکنم بگید باید چیکار بکنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان دستگاهم بن شده.چند روزه بازی نکردم باهاش اصلا بازی اکانتیم 4 تا روش بوده الان روشن کردم بن شده خواهش میکنم بگید باید چیکار بکنم
چه اروری میده ؟
کنسول یا اکانت ؟
از این اکانتها که استفاده نکردی ؟

javad13

کاربر سایت
Jul 29, 2015
43
سلام دوستان ایا ps4 خیلی قویتراز one هسته ؟ بدون تعصب کدوم بهتره ؟ کیفت دسته و ... به ایکس باکس وان میرسه ؟ از لحاظ انلاین چطوره راحت میشه مولتی بازی کرد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خود دستگاه
نه بابا اکانتا قانونی بوده اصلا از کارت هکی هم استفاده نکردم واقعا نمیدونم چرا بن شده
بی دلیل بن نمیشه. به سونی ایمیل باید بزنی. اگر ریجن 1 هستی که از Live chat وارد بشون ببین چی میگن .

سلام دوستان ایا ps4 خیلی قویتراز one هسته ؟ بدون تعصب کدوم بهتره ؟ کیفت دسته و ... به ایکس باکس وان میرسه ؟ از لحاظ انلاین چطوره راحت میشه مولتی بازی کرد ؟
خیلی نه. تا حدودی - ولی چیزه مهمی نیست وقتی میخوای یه کنسول رو بخری. شما بیشتر به بازیهایه انحصاریشون نگاه کن ببین کدوم رو بیشتر دوست داری .

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان این برادرانی که این اکانت های آمریکا و خصوصا کانادا را میفروشن،چجوری به چنین روش فروشی دسترسی دارن؟ آخه تعداد کسایی هم که از این روش دارن بازی میفروشن خیلی زیادن و گفتم اگه بشه خودم مستقیم برای خودم بخرم.

راستی اگه سایتی که بازی‌های شیرینگ PS4 را با قیمت خوب میفروشه معرفی کنید ممنون میشم. چون اگه یه زمانی بن شدن حداقل بگم پول کمی براش دادم و کم تر دلم بسوزه. من الان دنبال ظرفیت دو اکانت‌ آمریکا هستم. خیلی برام واجبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر