هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان عکس خودمو(نه آواتار پیش فرض) چطوری بذارم رو پروفایلم؟گشتم پیدا نکردم همچین چیزی

برو از بازار برنامه رسمی PlayStation رو بگیر و روی گوشیت نصب کن ، بعدش با گوشیت ساین این کن اکانتتو ، از داخل برنامه هر عکسی دوسداریو انتخاب کن بزار پروفایلت

بعد توی PS4 قسمت تنظیمات عکس پروفایل ، 3 تا گزینه میاد که شما باید وسطی و انتخاب کنی که نوشته Use PlayStation (دقیقا یادم نیست چی نوشته :d )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این تروفی ها به چه درد میخوره؟ مثلا من "د لست آو آس" رو که تمام کردم، بهم تروفی داد...؟
بیشتر به منظور رقابت بین community خوده psn هست .
trophy ها هرکدوم توضیحاته خودشون رو دارن که نشوته چطوری باید بگیریشون . تو قسمت Trophy بری هر بازی پوشه خودش و تروفیایه خودش رو داره . که هر تروفی هم توضیحاته خودش رو داره به جز hidden ها . اون کار رو انجام بدی تروفی ازاد میشه.

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
دوستان سلام، یه سوال دارم. من هر بازی PS4 رو که میگیرم حدودا 40 گیگ روی هارد نصب میکنه. کلا هارد PS4 ظرفیتش 500 گیگه و الان هاردم تقریبا پر شده. راه حلی وجود نداره؟ آیا میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سلام، یه سوال دارم. من هر بازی PS4 رو که میگیرم حدودا 40 گیگ روی هارد نصب میکنه. کلا هارد PS4 ظرفیتش 500 گیگه و الان هاردم تقریبا پر شده. راه حلی وجود نداره؟ آیا میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد؟
امکان استفاده از External به منظور نصب بازی وجود نداره
تنها راهش اپگرید کردن به 1 یا 2 ترا هست D:

sad pisces

کاربر سایت
Oct 9, 2013
42
اقا من یه دی وی دی فیلم کپی گذاشتم واسه پلی کردن ولی یه الرت داد که واسه اولین بار باید یه اپدیت بشه بعد
حالا سوال اینه اگه دی وی دی کپی باشه دستگاه بن نمیشه؟؟

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
اقا من یه دی وی دی فیلم کپی گذاشتم واسه پلی کردن ولی یه الرت داد که واسه اولین بار باید یه اپدیت بشه بعد
حالا سوال اینه اگه دی وی دی کپی باشه دستگاه بن نمیشه؟؟
من فیلم گزاشتم روش الانم دارم نگاه میکنم مشکلی نیس

pedram92

کاربر سایت
Aug 13, 2015
18
نام
پدرام
سلام دوستان روزتون به خیر
من تا آخر مرداد می خوام ps4 بگیرم و تصمیم دارم ریجن 1 هم بخرم
اما چون نت خوبی ندارم مجبورم آفلاین بازی کنم
حالا از شما می خوام که بازی که استوری مودش طولانیه و مثلا 1 یا 2 ماه طول بکشه تموم شه رو بهم معرفی کنین
بین این بازی ها کدوم استوری مودش خوبه؟ witcher / last of us / gta v / bloodborn / god of war
من اندازه 3 تا بازی بودجه دارم
اگه بازی دیگه هم سراغ دارین با این شرایط بگین
ممنون از کمکتون:bighug::-bd

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام دوستان روزتون به خیر
من تا آخر مرداد می خوام ps4 بگیرم و تصمیم دارم ریجن 1 هم بخرم
اما چون نت خوبی ندارم مجبورم آفلاین بازی کنم
حالا از شما می خوام که بازی که استوری مودش طولانیه و مثلا 1 یا 2 ماه طول بکشه تموم شه رو بهم معرفی کنین
بین این بازی ها کدوم استوری مودش خوبه؟ witcher / last of us / gta v / bloodborn / god of war
من اندازه 3 تا بازی بودجه دارم
اگه بازی دیگه هم سراغ دارین با این شرایط بگین
ممنون از کمکتون:bighug::-bd

بین این بازی هایی که شما گفتی استوری مود the last of us و the witcher 3 و gta v فوق العادس. این 3 تا بازی جزو بازی هایی هستند که هرکس حتما باید تجربه کنه. در ضمن witcher خیلی طولانیه و بیش از 200 ساعت گیم پلی داره.

در ضمن اگه بودجتون به چهار تا بازی رسید Batman Arkham Knight هم توصیه میکنم بگیرید. داستان و گیم پلی قشنگی داره ولی به نظرم اون سه تا که گفتم در اولویتتون باشه.

یک نکته دیگه اگه انگلیسیتون خوب باشه بازی witcher لذت بخش تر میشه.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با PS Camera چه بازیهایی میشه انجام داد؟ لیست بازیهای PS Camera رو بهم بگید لطفا.
به جز Just Dance چیزه خاصی به ذهنم نمیرسه
برنامه ای مثل skype هم که نداره
کلا ارزشه خرید نداره اصلا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر