هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان یه سوال
می خواستم بدونم دسته ی ps4 اصل و غیر اصل داره اگه اره یه راهنمایی بکنید که چطوری دسته ی اصل رو تشخیص بدم؟
در ضمن دوعدد دسته گرفتم مدل باطریشون باهم فرق داره ایا ممکنه یکی از دستها اصلی نباشه؟

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
572
نام
Yashar
پس الان باید بجای آپدیت 1.07 7 گیگی ویچر آپدیت 1.08 4 گیگی رو دانلود کنم ؟

یعنی محتوای اون 7 گیگ توی 4 گیگ هست ؟
برای کسایی که قبلا اپدیت 1.07 رو نصب کردن 2.5 گیگه ولی واسه اونایی که ندارن همون 7 گیگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال
می خواستم بدونم دسته ی ps4 اصل و غیر اصل داره اگه اره یه راهنمایی بکنید که چطوری دسته ی اصل رو تشخیص بدم؟
در ضمن دوعدد دسته گرفتم مدل باطریشون باهم فرق داره ایا ممکنه یکی از دستها اصلی نباشه؟
فک نکنم مشکلی باشه

سلام دوستان میشه بگید این دوتا بازی The Last Of Us و The Evil Within میخوام بگیرم قشنگ هستن ارزش گرفتن دارن؟؟؟
TLOU که عالیه اصلا نباید ازش گذشت
TEW هم اگر احله Survival Horror اینا هستی خوبه !

در مورد هدست .. هر هدستي كه من تو بازي توي ويندوز استفاده ميكنم واسه پي اس فور كار ميكنه يا نه؟
لزوما نه !

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
سلام دوستان میشه بگید این دوتا بازی The Last Of Us و The Evil Within میخوام بگیرم قشنگ هستن ارزش گرفتن دارن؟؟؟

The Evil Within اصلا ارزش بازی نداره... من خودم عاشق این سبکم ولی با این بازی نمیتونم ارتباط برقرار کنم.

- - -ویرایش - - -

دوستان من بتلو دیجیتالی خریدم... اگه اکانتمو بیارم رو کنسلوش، اونم میتونه با اکانت خودش آنلاین شه باهم آنلاین بازی کنیم؟ یا فقط با اکانت من میتونه بیاد؟؟! چجوریه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
ببخشید نسخه ی پلاس lara croft and the temple of orisis رو با 14 روزه ی رایگان پلاس گرفتم اما بازم با اینکه زبان اکانت اصلیم انگیلیسی هست ولی بازی زبانش ژاپنی هست
چیکار کنم ؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
سلام من تازه كنسولو گرفتم و زياد سر در نميارم ازش

چطوري ميشه كنسولو در حالتي كه در حالت استند باي يا رست مود هست رو بشه يه گيميو دانلود كرد ؟ اول بايد گيمو اورد تو بخش دانلود چجوريه ؟ از اول بهم بگين به صورت مبتدي

و چطور ميشه كنسولو در حالت استندباي گذاشت،؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
ببخشید نسخه ی پلاس lara croft and the temple of orisis رو با 14 روزه ی رایگان پلاس گرفتم اما بازم با اینکه زبان اکانت اصلیم انگیلیسی هست ولی بازی زبانش ژاپنی هست
چیکار کنم ؟
در کل بعضی بازیایهایی استوره japan ممکنه اصلا English نداشته باشن
تو setting خوده بازی هم میتونی چک کنی D: متاسافنه من ندارمش که برم ببینم setting کدوم قسمت و ... اینا هست

سلام من تازه كنسولو گرفتم و زياد سر در نميارم ازش

چطوري ميشه كنسولو در حالتي كه در حالت استند باي يا رست مود هست رو بشه يه گيميو دانلود كرد ؟ اول بايد گيمو اورد تو بخش دانلود چجوريه ؟ از اول بهم بگين به صورت مبتدي

و چطور ميشه كنسولو در حالت استندباي گذاشت،؟
Setting > Power Saving > Set Functions > Enable internet connection باعث میشه هنگام stand by بودن به دانلود ادامه بده .
قسمت خاموش کردن گزینه Rest mode رو بزنی میشه Stand by
بازی رو که بخری از store گزینه download میاد. بزنی یه راست میره تو قسمت download list تو بخشه notli ها .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
الان اگر من بخوام یک اپدیت قدیمی از یک بازی رو دانلود کنم ، باید از PSX استفاده کنم ؟
این اپدیتی که دانلود میکنم باید با ریجن بازی یکی باشه یا ریجن اکانت ؟
-----
ویرایش : ظاهرا نمیشه هیچ کاریش کرد ! :-"

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان اگر من بخوام یک اپدیت قدیمی از یک بازی رو دانلود کنم ، باید از PSX استفاده کنم ؟
این اپدیتی که دانلود میکنم باید با ریجن بازی یکی باشه یا ریجن اکانت ؟
-----
ویرایش : ظاهرا نمیشه هیچ کاریش کرد ! :-"
اره فک نکنم بشه
مگر اینکه از قدیم data اون update رو داشته باشی :(

سلام خسته نباشید

اموزش دسته ps4 رو کسی داره؟
بازش کردین ؟
هم تو Utube هست هم اینکه پیچها رو باز میکنی بعد دو قسمت دسته رو از هم جدا میکنی . اولش یه صدایه تقی میده که نگرانش نباش D: بعد میشه بازش کرد راحت.

nimaraul

کاربر سایت
Aug 4, 2015
26
کسی میدونه 6.5 گیگ فایل آپدیت برای بازی assassin,s creed unity دقیقا چه تغییراتی ایجاد میکنه؟ و آیا به صرفه هست که آپدیتش کنم؟
شرمنده جای دیگه ای واسه این سوال پیدا نکردم :-(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی میدونه 6.5 گیگ فایل آپدیت برای بازی assassin,s creed unity دقیقا چه تغییراتی ایجاد میکنه؟ و آیا به صرفه هست که آپدیتش کنم؟
شرمنده جای دیگه ای واسه این سوال پیدا نکردم :-(
unity رو اگر اپدیت نکردی واقعا با اون همه باگ و افت فریم اینا قابله بازی نیست D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر