هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
تو گوگل همه سیمن اصن معلوم نیس چجوری وصل میشن به تلوزبون ها rgb
عکس داری خودت؟داش قطعیه دیگه؟؟؟منضورم اینه شدنیه دیگه ؟چون من پول led دیگه ندارم:(

داداش معذرت...اصلا حواسم نبود....RGB یا همون فیش سه سر آبی و زرد و قرمز همون component هست . اینی که میخوای تبدیل کنی یجورایی نمیشه....خودت فرض کن "تبدیل آخرین تکنولوژی انتقال صدا و تصویر به اولین نوع" .
یه باکس هایی هست اما قیمتشون بالاست.
مثل اینکه طرف یه هفته برای برگشت هم محلت میده. اما قبل خریدن با خود فروشنده هم صحبت کن.
برات میفرستم لینکشو

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
دوستان PS4 هم مثل XBOX ONE باید برای بازی کردن به اینترنت وصل بشه یا نه؟ من زیاد وارد نیستم با خوندن این مقالات و کشمکشهای طرفدارانشون حسابی یج شدم کدوم رو بخرم! یه راهنمایی بکنید دوستان.ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان PS4 هم مثل XBOX ONE باید برای بازی کردن به اینترنت وصل بشه یا نه؟ من زیاد وارد نیستم با خوندن این مقالات و کشمکشهای طرفدارانشون حسابی یج شدم کدوم رو بخرم! یه راهنمایی بکنید دوستان.ممنون.
هیچ کدوم نیاز به اتصال به نت برایه بازی کردن ندارن .

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان بازی دیجیتالی ظرفیت ۲ قیمت ۷۵ تومن بنظرتون معقوله؟ من تا حال بازی ظرفیتی نگرفتم ۰ از کجا بفهمم که هکی نیست و باعث بن اکانت نمیشه?
من میدم به فروشنده یکی هست 70میگیره کارشم درسته تو خودت میخری؟سخت نیس؟
اگه اکانت بن شه چی میشه مگه؟؟؟

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
دوستان بازی دیجیتالی ظرفیت ۲ قیمت ۷۵ تومن بنظرتون معقوله؟ من تا حال بازی ظرفیتی نگرفتم ۰ از کجا بفهمم که هکی نیست و باعث بن اکانت نمیشه?

داداش بازیش تو استور الان چنده؟اکانت دسته دوم داره بهت میده؟

_____________________________________________________________________________________________________________________

نه فقط واسه آنلاین
باید ببینی از انحصاری های کدوم بیشتر خوشت میاد این مهمترین نکته برای خرید

__________________________________________________________________________________________________________

می شه من رو راهنمایی کنین ؟

سونی این اجازه رو قبلا می داد که یه بازی تا حداکثر بین سه نفر شیر کنی که هر کدوم مزایا و معایب خودش داره فکر کنم ظرفیت یک روی اکانت خودت میتونی بازی کنی ظرفیت دو توی اکانتی که بهت میدن باید بازی کنی و باید آنلاین باشی چون هر نیم ساعت سونی چکت می کنه برای لایسنس و ظرفیت سه که از همه ارزون تر نباید کنسول به نت وصل باشه چون بازی قفل میشه ولی بازم جزئیات دقیق ظرفیت ها رو از سایت های شیرینگ نگاه کن
اونی که الان شما میگی اگه اشتباه نکنم ظرفیت سه هست که دیگه سونی ساپورتش نمی کنه و اگه کنسولت آپدیت باشه اصلا اجرا نمیشه انگار بازیای جدیدم که دیگه اصلا ظرفیت سه ندارن
من تا حالا امتحان نکردم ولی یه چیزی تو این مایه ها
راستی مراقب باشه که اکانت هکی بهت نندازن که اگه سونی بفهمه پولت پریده

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
ببین طبق قوانین سونی اگر تو یه اکانت داشته باشی و توش یه بازی دیجیتالی باشه و یکی از اعضای خانوادت هم کنسول PS4(بقیه ی کنسول های دیگه ی سونی رو نمیدونم)داشته باشه
تو میتونی اون اکانت رو به اعضای خانوادت بدی تا اون اکانت رو توی PS4 خودش وارد کنه و پرایمری کنه تا اون هم بتونه از بازی که تو خریدی بدون پرداخت دوباره بازی ،بازی کنه(قضیه ی شیرینگ
شیرینگ برای ایکس باکس وان هم هست ولی روشش با ps4 فرق میکنه و تو ایران هم میفروشن.
اول میشد بازی رو تو 3 کنسول فعال کرد ولی چون یه باگ از طرف سونی بود تو اپدیت های بعدی جلوش رو گرفت و اگه اون کنسول به اینترنت وصل بشه بازی قفل میشه(ظرفیت 1)ظرفیت 1 فقط افلاین میشه بازی کرد
اکانتی که روی ps4 پرایمری بشه و میشه افلاین وانلاین بازی کرد و امکان بازی تو اکانت خودت هست(ظرفیت 2)
ظرفیت 3 اکانتیه که پرایمری نمیشه و باری بازی باید به اینترنت وصل باشی تا لایسنس چک بشه و هر نیم ساعت تقریبا لایسنس چک میکنه(لایسنسش یه فایل 1 کیلوبایت هست)
تو سایتی که من میشناسم میشه بازی ها رو بعد از بازی کردن بفروشی یا بازیای بقیه ی کاربران رو بخری
ممکنه بعضی نکات رو نگفته باشم یا اشتباه باشه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من میدم به فروشنده یکی هست 70میگیره کارشم درسته تو خودت میخری؟سخت نیس؟
اگه اکانت بن شه چی میشه مگه؟؟؟

من که خودم نخریدم ۰۰۰۰ می خوام بدم برام بریزند

در مورد بن هم اگه اکانت هکی باشه ممکنه دستگاه رو کلا بن کنن۰
[MENTION=110035]pouria_k[/MENTION]
اون بازی که ۶۰ دلار تو استور۰۰۰۰ اینم داره ظرفیت ۲ میده بهم

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام
میگم تاپیک بخش تروفی بازی ها داره خاک میخوره یه نفر بره تروفی های بازی بتمن ارکام نایت و ویچر3 رو بزاره

الان چنتا از بچه های بازی سنتر رفتن سایت "پی اس تروفی" رو درست کردن
اون جا تروفی ها رو میذارن

Amrol_Sh

کاربر سایت
Sep 13, 2013
42
سلام
میخواستم بدونم بازی هایی که هر ماه از طرف SONY رایگان میشه برا دانلود ، باید از کجا بگیرم
تو خود PSN سرچ میکنم برا دنلود پول میخواد تو قسمت free هم که یه سری بازی دیگه هستش نه اینایی که خود سونی الام کرده
(مثلا برا این ماه limbo رو مجانی کرده)
ممنون

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام
میخواستم بدونم بازی هایی که هر ماه از طرف SONY رایگان میشه برا دانلود ، باید از کجا بگیرم
تو خود PSN سرچ میکنم برا دنلود پول میخواد تو قسمت free هم که یه سری بازی دیگه هستش نه اینایی که خود سونی الام کرده
(مثلا برا این ماه limbo رو مجانی کرده)
ممنون

سلام شما بايد عضو سرويس PlayStation Plus باشين كه بتونين از بازي هاي ماهيانه مجاني و بازي كردن به صورت انلاين بهره ببريد.

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
هیچ کدوم نیاز به اتصال به نت برایه بازی کردن ندارن .

نه فقط واسه آنلاین
باید ببینی از انحصاری های کدوم بیشتر خوشت میاد این مهمترین نکته برای خرید

__________________________________________________________________________________________________________
[/QUOTE]

ممنون. ولی یه جا خوندم ایکس باکس وان احتیاج داره همون ابتدا به اینترنت وصل بشه آپدیت کنه..بعد از اون هم هر روز باید برای آپدیت گاهی اوقت به اینترنت وصل بشه..چون کنسول رو میخوام بررای برادر زاده ام بگیرم و اونها هم اصلن اینترنت ندارن و از این چیزا سر در نمیارن..یه کنسولی که بتونه فقط بازی کنه و بازیهاشم نسبتن بیشتر تبادل بشه...فکر کنم پس اس 4 بیشتر بازیها تبادل میشه تا ایکس باکس وان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر