هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
میشه یه راهنمایی در مورد ریجن ها بکنید
اینکه کدوم ریجن مناسب ایرانه ؟ هر ریجن فروشگاهش فرق میکنه محصولاتش و قیمتها ؟
اینا رو سخت افزار تعیین میکنه یا خود فرد میتونه در فروشگاه و واحد پولی انتخاب داشته باشه ؟
و اینکه چطور میشه فهمید دستگاهیی که داریم کدوم ریجنه !؟

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
میشه یه راهنمایی در مورد ریجن ها بکنید
اینکه کدوم ریجن مناسب ایرانه ؟ هر ریجن فروشگاهش فرق میکنه محصولاتش و قیمتها ؟
اینا رو سخت افزار تعیین میکنه یا خود فرد میتونه در فروشگاه و واحد پولی انتخاب داشته باشه ؟
و اینکه چطور میشه فهمید دستگاهیی که داریم کدوم ریجنه !؟

ریجن مناسب و غیر مناسب نداریم..همشون یکی هستن..شما ریجن 2 بگیر تولید 2015 به بعد کد شناسایی هم CUH-1116A هست که روی کارتن

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
کنسولها همه ساخت China هست. اون اوایله 2013 -2014 یه تعداده محدودی made in japan دیده شده بود. این قضیه رو هم بگم که این اثتباتی برای برتری گیفیت دستگاه نیست !
موفق باشید

تبدیلهایه HDMI به RGB - VGA هستش
منتهی اگر کیفیت tv پایینه توصیه میکنم شما که این همه هزینه 4 کردی یه LED مناسب هم بخر. به نظره من صرف نداره بازی کردن بدون یه tv خوب
موفق باشید.
کیفیت بیاد پایین عیبی نداره چون من بعدش چنماه بعد میخرم یه ال ای دی
داش این کابلها چه شکلیه یعنی باید بگم مخصوص ps4؟چجوریه استفادش کجاها میفروشن

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
خب يعني الان من چی کار کنم خود دستكاه made in japan است هم زيرش زده و هم روي جعبه.فروشنده هم كفت تاريخ ساختش ماله نيمه دومه 2014 است

مشکلی نداره....شما رو کنسول و جعبه رو نگاه کن ..روی کنسول پشتش پایین یه مستطیل هست قسمت پایین مستطیل تاریخ ساخت رو بصورت معمولی مثل july 2014 یا بصورت حروف مثل 4b نوشته .وووبعد ببین سریال روی کنسول و جعبه یکی هست یا نه اگه یکی بود مشکلی نیست.

کیفیت بیاد پایین عیبی نداره چون من بعدش چنماه بعد میخرم یه ال ای دی
داش این کابلها چه شکلیه یعنی باید بگم مخصوص ps4؟چجوریه استفادش کجاها میفروشن

اسم خاصی نداره فقط بگو تیدیل hdmi به RGB

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
ببخشید چطوری ps4 رو میشه به مانیتور DVI وصل کرد ؟ یا VGA
من از این تبدیل معمولی های HDMI به DVI گرفتم اما نشد

ممنون میشم کمک کنید
اگه دقیقا با لینکی از یه فروشگاه بگید یا ...
که مطمن مطمن باشم کار کنه

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
مشکلی نداره....شما رو کنسول و جعبه رو نگاه کن ..روی کنسول پشتش پایین یه مستطیل هست قسمت پایین مستطیل تاریخ ساخت رو بصورت معمولی مثل july 2014 یا بصورت حروف مثل 4b نوشته .وووبعد ببین سریال روی کنسول و جعبه یکی هست یا نه اگه یکی بود مشکلی نیست.

اسم خاصی نداره فقط بگو تیدیل hdmi به RGB
اها دمت گرم
بعد چجوریه یه جعبه مانندم داره که سیم ps4 رو به اون وصل کنم ؟بعد 3شاخه رنگی رو داره خودش؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اقا بازی TLOUS ریجن 2 و ال با هم فرقی داره تو فروش ؟ منظورم اینه که بهتر میخرن ال رو یا ارزونتره ریجن 2 یا کلا فرقی نداره

با اینکه هیچ فرقی با هم ندارن ، فقط و فقط به خاطر اینکه بیشتر کسایی که میخان آنلاین بازی کنن و میخان DLC بگیرن ، ریجن اکانتشونم 1 هست ، ریجن 1 حدود 10تومان گرونته و بهتره هم فروش میشه ولی در کل هیچ فرقی ندارن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب يعني الان من چی کار کنم خود دستكاه made in japan است هم زيرش زده و هم روي جعبه.فروشنده هم كفت تاريخ ساختش ماله نيمه دومه 2014 است
چیزه خیلی مهمی نیست راستش رو بخوای ! دستگاه سالم و Ok باشه در درجه اول اهمیتش از همه چیز مهمتر هست .

سلام
ببخشید چطوری ps4 رو میشه به مانیتور DVI وصل کرد ؟ یا VGA
من از این تبدیل معمولی های HDMI به DVI گرفتم اما نشد

ممنون میشم کمک کنید
اگه دقیقا با لینکی از یه فروشگاه بگید یا ...
که مطمن مطمن باشم کار کنه
ضمانی بر support اش نیست. یه سری از دوستان بودن تونستن وصل کنن ولی چندتا از بچه ها بودن که میگفتن تصویر نمیداده.

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
با اینکه هیچ فرقی با هم ندارن ، فقط و فقط به خاطر اینکه بیشتر کسایی که میخان آنلاین بازی کنن و میخان DLC بگیرن ، ریجن اکانتشونم 1 هست ، ریجن 1 حدود 10تومان گرونته و بهتره هم فروش میشه ولی در کل هیچ فرقی ندارن

اخه اگهی زدم ریجن ال رو 110 تومن یکی میگه با ریجن 2 تعویض میکنم 30 تومنم سر میدم :l گفتم کلاه سرم نره :D

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
اها دمت گرم
بعد چجوریه یه جعبه مانندم داره که سیم ps4 رو به اون وصل کنم ؟بعد 3شاخه رنگی رو داره خودش؟

اون مدلاش که یه باکس داره خیلی گرونن .
اگه مدل hdmi به rgb یکسره بود که شانس اوردی وگرنه مجبوری ازاینا بگیری.
یه سرچ تو گوگل کنی پیدا میشه ....من خودم یه مدت دنبال همچین چیزی بودم اما چون vga به hdmi بود نمیشد

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
اون مدلاش که یه باکس داره خیلی گرونن .
اگه مدل hdmi به rgb یکسره بود که شانس اوردی وگرنه مجبوری ازاینا بگیری.
یه سرچ تو گوگل کنی پیدا میشه ....من خودم یه مدت دنبال همچین چیزی بودم اما چون vga به hdmi بود نمیشد

تو گوگل همه سیمن اصن معلوم نیس چجوری وصل میشن به تلوزبون ها rgb
عکس داری خودت؟داش قطعیه دیگه؟؟؟منضورم اینه شدنیه دیگه ؟چون من پول led دیگه ندارم:(

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان بازی دیجیتالی ظرفیت ۲ قیمت ۷۵ تومن بنظرتون معقوله؟ من تا حال بازی ظرفیتی نگرفتم ۰ از کجا بفهمم که هکی نیست و باعث بن اکانت نمیشه?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر