هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مستقیم با شهر برق که نه، اگه برق شهر مستقیم برسه به دسته میترکه :D
ولی اگه منظورت استفاده از شارژرهای موبایله، بله مشکلی نیست. ولتاژ خروجی ادپتورهای گوشیهای اندرویدی همون قدریه که برای شارژ دسته لازمه.
نه آقا مستقیم چیه :))
با همون کابل گوشی اندروییدی منظورم بود

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
دوستان ببخشید سوالی داشتم.....
میخواستم بدونم.... یک اکانت که با کردیت کارت هکی شارژ شده(که حتما بن میشه)
اگه اکانتو از ظرفیت دومش استفاده بشه آیا بعد از بن شدن اکانت بازی ها هنوزم قابل استفاده هس؟؟؟؟
ینی مثلا الان من اکانتو انداختم رو کنسولم...بازیا رو زدم واس دانلود...ریستور لایسنس زدمو ساین اوت کردم....حالا اکانت بن میشه....آیا بازیا هنوز قابل استفادس؟؟؟با توجه به اینکه من هنوز ساین این نکردم که کنسول بخواد متوجه شه

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
دوستان ببخشید سوالی داشتم.....
میخواستم بدونم.... یک اکانت که با کردیت کارت هکی شارژ شده(که حتما بن میشه)
اگه اکانتو از ظرفیت دومش استفاده بشه آیا بعد از بن شدن اکانت بازی ها هنوزم قابل استفاده هس؟؟؟؟
ینی مثلا الان من اکانتو انداختم رو کنسولم...بازیا رو زدم واس دانلود...ریستور لایسنس زدمو ساین اوت کردم....حالا اکانت بن میشه....آیا بازیا هنوز قابل استفادس؟؟؟با توجه به اینکه من هنوز ساین این نکردم که کنسول بخواد متوجه شه

من دقیقا همین سوال رو دارم ولی مثل اینکه اگه اکانت هکیه بن شه بازی رو اکانت خودت کار میکنه !

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
سلام من میخواستم ps4 بخرم یه سوال داشتم برنامه مشابه xbox fitness برای ps4 هم هست ؟
2 . الان شما برای انجام بازی fifa بصورت آنلاین مشکلی ندارید؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام من میخواستم ps4 بخرم یه سوال داشتم برنامه مشابه xbox fitness برای ps4 هم هست ؟
2 . الان شما برای انجام بازی fifa بصورت آنلاین مشکلی ندارید؟

نه مشکلی نیست
پیش نیازش فقط پینگ زیر 200 و داشتن پلاسه دیگه

mannanstar

کاربر سایت
May 1, 2015
42
نام
منان
سلام داداشا یه سوال داشتم من دیشب آپدیتی که برای بازیم اومده بود رو پاک کردم اما صبح بیدار شدم دیدم داره دان میکنه با اینکه دستگاه خاموش بود میشه بگین چطور کاری کنم که خودش اتوماتیک دان نکنه؟
یه سوال دیگه هم که داشتم این بود که من بازی فارکرای(دسته دوم) گرفتم توش پکش یک نوشته داشت که یه سری کد نوشته بود میخواستم بدونم اگه بخوام استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
بچه ها اگه میشه یه نگاه به این فیلم بندازید که اگه درست بود برم فایلو دانلود کنم https://www.youtube.com/watch?v=wPh9tRqmOZ8
زده جیلبریک ps4 در تاریخ 7/28/2015 با استفاده از سریال دستگاه ps4

سلام
فیک هست

- - -ویرایش - - -

سلام داداشا یه سوال داشتم من دیشب آپدیتی که برای بازیم اومده بود رو پاک کردم اما صبح بیدار شدم دیدم داره دان میکنه با اینکه دستگاه خاموش بود میشه بگین چطور کاری کنم که خودش اتوماتیک دان نکنه؟
یه سوال دیگه هم که داشتم این بود که من بازی فارکرای(دسته دوم) گرفتم توش پکش یک نوشته داشت که یه سری کد نوشته بود میخواستم بدونم اگه بخوام استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟

سلام داداش
برو تو ستینگ یه گزینه هست برای دانلود باید تیکش رو برداری وقتی دستگاه تو ریست مود هست دانلود نکنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
automatic updates رو میتونی از قسمت setting تیکش رو برداری اما بازیهایی که به صورت معمول بازی میکنی رو همیشه چک میکنه و اپدیشت رو میندازه تو download list . میتونی رو pause بزاری .
اگه کدش استفاده نشده باشه میتونی استفاده کنی . ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه برایه نصب dlc .

mannanstar

کاربر سایت
May 1, 2015
42
نام
منان
automatic updates رو میتونی از قسمت setting تیکش رو برداری اما بازیهایی که به صورت معمول بازی میکنی رو همیشه چک میکنه و اپدیشت رو میندازه تو download list . میتونی رو pause بزاری .
اگه کدش استفاده نشده باشه میتونی استفاده کنی . ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه برایه نصب dlc .

اگه استفاده شده باشه و من استفاده کنم دستگاه بن میشه؟

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
سلام کسی میتونه کمکم کنه تا ببینم تا کی ازpsn بن شدم این ارور میدهws-37338-4
WS-37338-4This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation Network.Please refer to this support article for more information on bans and suspensions.
دوست عزیز متاسفانه کنسول شما کلا بن شده . :-/ باز شما با ساپورت سونی حرف بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر