هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
DLC رو پاک کن دوباره بزن دان شه ؟ به نظرم مودمت رو یه ریست بده #_#
نمیدونم چرا اینطوری شده . میخوای یه بازی که رو دستگاهته بازی نمیکنی رو پاک کن ببین فضایه بیشترکمکی میکنه یا نه؟
آره یه چیزایی که پاک کردم شد ولی هنوز نمیدونم مشکل از کجاست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان يك سوال داشتم اگه كنسولو اپديت كنم احتمال داره چيزايي كه تو ليست دانلودمه بپره؟
نه فک نکنم
من همینطوری اپدیت DC رو گذاشتم رو pause ! دستگاهم جدیدا اپدیت کردم همچنان رو pause بود !!

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان
من بخوام هارد کنسول بیشتر کنم یه یه ترا بندازم روش چه هاردی بگیرم خوبه قیمتش تقریبا چه قدره؟
امکانش هست سونی در آینده هارد اکسترنال پوشش بده یا نه ؟
سر ps3 از همون اول ساپورت می کرد یا بعدا پوشش داد ؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام:d

میگم دوستان من چندتا بازی دارم که با این اکانت های شیرینگ هست..من ظرفیت دو هستم دسترسی هم به ایمیل و پسورد ظرفیت یک ندارم از کار نیفتاده بازی هام..حالا سوال اینه که بخوام بکاپ بگیرم این بازی ها از کار میفته؟چون شنیده بودم لایسنسش از کار میفته.میگم باز من ظرفیت دوم هستم

m64m64

کاربر سایت
Apr 20, 2010
31
نام
Mills
بچه ها امروز بعد از آپدیت فریم ویر دستگاه به ۲.۵۷ وقتی که میرم توی setting و theme رو انتخاب می کنم انگار که سیستم عامل قاطی می کنه و جزییات هیچ صفحه ای رو نشون نمیده تا دستگاه ری استارت کنم. مشکل از چی میتونه باشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها امروز بعد از آپدیت فریم ویر دستگاه به ۲.۵۷ وقتی که میرم توی setting و theme رو انتخاب می کنم انگار که سیستم عامل قاطی می کنه و جزییات هیچ صفحه ای رو نشون نمیده تا دستگاه ری استارت کنم. مشکل از چی میتونه باشه؟
rebuild database انجام بده احتمالا درست میشه
delete هم میتونی بکنی و دوباره دانلود کنی

سلام دوستان
من بخوام هارد کنسول بیشتر کنم یه یه ترا بندازم روش چه هاردی بگیرم خوبه قیمتش تقریبا چه قدره؟
امکانش هست سونی در آینده هارد اکسترنال پوشش بده یا نه ؟
سر ps3 از همون اول ساپورت می کرد یا بعدا پوشش داد ؟
بده هم نمیشه رو external بازی نصب کرد.
دقیقا یاد ندارم D:

من از یکی شنیدم destiny رو میشه بدون plus آنلاین بازی کرد آیا درسته ؟ آیا؟ :)
destiny رو میشه بدون پلاس بازی کرد اما بخشهایه دیگش مثل pvp - crucible و ... اینا نیاز به پلاس داره. کلا توصیه میشه سره این بازی با پلاس و خرید expansion ها بری.

amirhossein853

کاربر سایت
Jan 26, 2015
23
نام
amirhossein
سلام من يه بازي دست دو خريدم از فروشندم پرسيدم گفت كدش استفاده نشده،از كجا مطمئن بشم كه نشده؟
در ضمن نميخوام كد استفاده بشه،فقط ميخوام بدونم داره يا نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من يه بازي دست دو خريدم از فروشندم پرسيدم گفت كدش استفاده نشده،از كجا مطمئن بشم كه نشده؟
کد رو میتونی تو استور بزنی . تا تاییدش نکنی هم استفاده نمیشه. میتونی cancel کنی قبل از اینکه confirm اش کنی.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
زمان پلی استیشن 3 یه بخشی تو سایت PSN بود که اعتبار سنجی ریدم کدها رو داشت الان نیست.شایدم جاش عوض شده منم ایکس باکسی شده بودم دیگه گمش کردم.
ولی ریدم کد رو میزدی مینوشت اولیبل هستش و مربوط به چیه ، مثلا مینوشت DLC کد یا گیفت کارت 20 دلاری یا...

matador5550

کاربر سایت
Oct 30, 2014
10
سلام دوستان نمیدونم اینجا جای این سوالم هست یا نه ولی نمیدونستم کجا بپرسم سوالم در مورد اجرا شدن بازی The Witcher - Wild Hunt هست ، توی PS4 دوستم که ریجن 2 هست به راحتی اجرا میشه ولی توی کنسول من که ریجن 3 هست اصلا توی محیط اصلی بازی نمیره، یعنی بازی میاد و انتخاب لول رو انجام میدم ، فیلماشم میاد ولی اونجایی که لود میشه و یه سری نوشته های آموزش میاد و یه خط پایین صفحه پر میشه، خطه همون اول گیر میکنه و جلو نمیره ونوشته های آموزشی همینجور میاد انگار تمومی نداره اولش فکر کردم باید منتظر بشم همه نوشته ها بره ولی دیدم تموم نمیشن و اصلا هم تکراری نیستن بعد که به دوستم گفتم گفت پیش اون درجا میره تو بازی، من همه لولهاشو هم چک کردم ، حتی Toutorial رو هم فعال یا غیر فعال کردم، به نت وصل و قطع شدم بازم فایده نداشت کسی میدونه مشکل از چیه؟ ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر