هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان یه سوال داشتم.من حدودا ده ساله که دارم با pc بازی میکنم.حالا قصد خرید ps4 رو دارم . تا حالا هم غیر از آتاری کنسول دیگه ای نداشتم.
بنظرتون کار کردن با دسته ps4 راحت هست یا نه؟.تو بازی های شوتر با موس راحت تره نشونه گیری یا دسته ps4 ?
در ضمن میشه موس و کیبرد رو واسه بازی کردن به ps4 وصل کرد؟ممنون میشم جوابمو بدید.
با تشکر.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال داشتم.من حدودا ده ساله که دارم با pc بازی میکنم.حالا قصد خرید ps4 رو دارم . تا حالا هم غیر از آتاری کنسول دیگه ای نداشتم.
بنظرتون کار کردن با دسته ps4 راحت هست یا نه؟.تو بازی های شوتر با موس راحت تره نشونه گیری یا دسته ps4 ?
در ضمن میشه موس و کیبرد رو واسه بازی کردن به ps4 وصل کرد؟ممنون میشم جوابمو بدید.
با تشکر.
عادت میکنی. چیزه خاصی نیست. یکم اولش سخته اگر تا حالا بازی نکردی . یه چند ساعتی بازی کنی دستت میاد
خیر وصل نمیشه چون دیگه برای Player هایه دیگه fair نیست تو انلاین - تو محیط فک کنم میشه keyboard وصل کرد برای chat.
موفق باشی.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با تشکر.​
بازی با دسته اوایلش شاید کمی سخت و گیج کننده به نظر برسه ولی به مرور عادت میکنی و اتفاقا بازی با دسته خیلی راحتتر و ساده تر و جالبتر هست
در مورد بازیهای شوتر هم بیشتر بازیها نشونه گیری اتوماتیک هست مثلا در بازی GTA نشونه گیری افراد خیلی راحته
فکر کنم در بازیهای دیگر هم همین منوال باشه

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلام
بحث این بازیهایی که به صورت دیجیتالی روی دستگاه میریزن چیه مثلا با قیمت 90 تومن جدیدترین بازی رو میریزن با قابلیت آنلاین .
آیا کد میحرند ؟ قیمت ها که خیلی باید بالاتر باشه پس چطور با این قیمت این کار رو انجام میدن ؟

پ.ن : یه فروشگاه میگفت بتمن رو با 90 میریزم با تضمین آنلاین و یه نمونه دیگه هست بتمن فقط 40 تومن ولی آنلاین نیست ... این قضیش چیه ؟

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
سلام
بحث این بازیهایی که به صورت دیجیتالی روی دستگاه میریزن چیه مثلا با قیمت 90 تومن جدیدترین بازی رو میریزن با قابلیت آنلاین .
آیا کد میحرند ؟ قیمت ها که خیلی باید بالاتر باشه پس چطور با این قیمت این کار رو انجام میدن ؟

پ.ن : یه فروشگاه میگفت بتمن رو با 90 میریزم با تضمین آنلاین و یه نمونه دیگه هست بتمن فقط 40 تومن ولی آنلاین نیست ... این قضیش چیه ؟

برای خرید این بازی ها آنلاین باید کنسول رو ببریم ؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
بله درسته مثلا الان خیلا بت من رو گرفتن و دارن بازی می کنن ولی هنوز دیسکش توی بازار نیست

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز در حال حاضر سایتی هست که اینجوری بازی ها رو بفروشه یا فقط باید خودمون از فروشنده ها حضوری بگیریم؟

گروه های خرید و فروش همین فروم عضو بشید توی واتس اپ هست
فروشنده های بازار هم دارن

- - -ویرایش - - -

سلام

خیر شرینگ هست کد نمیخرن
مثلا همین بتمن ۶۰ دلار هست میشه تقریبا ۱۸۰ بین سه نفر تقسیمش میکنن
یک نفر میتونی روی اکانت شخصی خودش بازی کنه فیمت همون ۹۰ هست
یک نفر توی اکانتی که فروشنده میده بازی میکنی و برای بازی کردن باید حتما نت داشته باشه و گر نه داخل بازی نمیره قیمتش هم بین ۶۰ تا ۵۰ دیدم
یک نفر هم فقط میتونه افلاین بازی کنه و اگر انلاین بشه بازیش قفل میشه قیمت هم ۳۰
من خودم همیشه همینجوری میخرم خیلی هم عالی هست
بعد از بازی کردن هم مینونی بفروشی نهایت ۱۰ تومن ازش کم میکنند
من تاحالا نزدیک ۶ تا بازی با ۳۰ هزار تومن بازی کردم!!!!!!
بازی های جدید هم بودن

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
میشه یکم بیشتر توضیح بدید که اساس این کار چیه ؟ چون الان دو نفر دارن آنلاین میشن با یه بازی .
اولش که باید یه بازی رو دیجیتالی بخرن تا بشه این کارو کرد دیگه ؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سیو بازی ها رو چطوری می تونم بردارم؟
آخه میخوام کنسول رو آپدیت کنم میترسم سیو بازیهام بپره
ممنون میشم راهنماییم کنین
Save بازیا با اپدیت از بین نمیره
بخش setting قسمت Save management هست که گزینه copy to usb داره

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
میشه یکم بیشتر توضیح بدید که اساس این کار چیه ؟ چون الان دو نفر دارن آنلاین میشن با یه بازی .
اولش که باید یه بازی رو دیجیتالی بخرن تا بشه این کارو کرد دیگه ؟؟؟
دو نفر از یک لایسنس استفاده میکنن ولی با یک اکانت انلاین نمیشن
بله اول باید یک بازی دیجیتالی رو بخری و ادامه ماجرا

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
قیمت هر کشور بسته به اقتصاد خودش هست
استفاده از اکانت باعث بن شدن نمیشه
آخه دلار کانادا حدود 2700 بعدش هر بازی هم 70 دلار هست یعنی همون حدود 200 تومن
اونوقت اکانت اکبند 70 دلاری رو حدود 115 تومن میفروشن؟!!!

Amber Pachagh

کاربر سایت
May 20, 2011
145
نام
ابوالفضل
آخه دلار کانادا حدود 2700 بعدش هر بازی هم 70 دلار هست یعنی همون حدود 200 تومن
اونوقت اکانت اکبند 70 دلاری رو حدود 115 تومن میفروشن؟!!!

سلام
داداش اونا با کردیت کارتهای هک شده و دزدی خریداری شدن واسه همین قیمتشون جوریه که آدم شاخ در میاره. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر