هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

triangels ممنونم ازت.کنسول رو اینبار که روشن کردم اتوماتیک یچیزی پر شد و صفحه باز شد که زبان انتخاب کردمو ساعت و...
ولی اکانتم بالا نیومد.psn هم فعلا قطع
خدارو شکر که اینبار از safe mode نیومد بالا.
همون کاریرو که گفتی کردم.از برق کشیدم.5 دقیقه بعد روشن کردم.

فریمور کنسول حذف میشه یعنی چی؟
من نمیخوام سیو بازی فیفام یا ان بی ای یا جی تی ای و پول هایی که تو این بازی ها خرید کردم(پوینت)
از دست بره؟
نصبشونم میپره؟
شرمنده مزاحمت شدم اینقد سوال.
هارد که فرمت کلی بشه همه چیز از بین میره
save و بازیهای دانلود شده هم همینطور.
اون بازیهای که خریدی همیشه برای خودت هست. اکانت رو دوباره از نو وارد میکنی و بازی رو دانلود میکنی . تروفیا هم با اکانتت میمونه و از بین نمیره.

دشمنت شرمنده عزیز.

دوستان یه صدایی جیز جیز ممتد اما ضعیف از سمت ر است کنسول قسمت فن ( ارم هک شده ps4 ) میاد. از فن نیست چون تستش کردم . البته از فاصله ی خیلی نزدیک شنیده میشه و به طور معمول صدایی نمیاد ....میخواستم بدونم طبیعیه ؟ اتصالی نداره از داخل ؟

جیر جیر میتونه از هاردش باشه

دوستان کنسول من ریجن 3 هست
میخواستم جای دایره و ضربدر رو عوض کنم میشه راهنمایی کنید؟
اینطور که دوستان میگن اگر عوض کنی جاش تو بازی برعکس میشه .
بهتره همینطوری بمونه.
به هر حال توی قسمت setting هست. قسمت accessibility و بخشه button assignemntes

درسته که دلار کانادا با امریکا فرق میکنه ولی یه بازی60 دلاری توی کانادا 70 دلار هست
خب به همین مقدار اختلاف داره دیگه . همین الان 60 دلار امریکا معادله حدوده 73-74 دلاره!

اینطور که دوستان میگن اگر عوض کنی جاش تو بازی برعکس میشه .
بهتره همینطوری بمونه.
به هر حال توی قسمت setting هست. قسمت accessibility و بخشه button assignemntes

خب به همین مقدار اختلاف داره دیگه . همین الان 60 دلار امریکا معادله حدوده 73-74 دلاره!
خوب پس چطور اکانت هاش ارزونتره

هدف اصلی از گرفتن پلاس مجانی همون مجانی بودنش هست فک کنم !

ولی وقتی اکانت primary میشه و بازیا در دسترس دیگر اکانتها هست ... هر اکانتی که بازی باهاش بشه و تروفی بگیره برای همون اکانت برای همیشه ثتب میشه و قابل انتقال نیست.
تمامه تروفی و Save ها هم فقط و فقط مربوط به همون اکانت میشن و بس. تروفیا قابل انتقال نیستن

شما میتونی همیشه از یه اکانت برای بازی کردن استفاده کنی و تروفیا اینا رو جمع کنی .
اصولا اکانت 14 روزه برای "امتحان" کردن پلاس ساخته شده نه استفاده اش به نحوه دیگه ای .

هر اکانتی که لاگین میکنی اطلاعاتش مربوط به خودش هست و بس .
برای سوییچ کردن بین اکانتها باید log out کنی و دوباره از اکانت دیگه log in کنی

این جواب بیشتر برای دوستی بود که در مورده استفاده از دسته دوم سوال کرده بودند .
همه صحبتهای شما درست
ولی یکی از دوستان گفته بود که میشه مدام اکانت پلاس رایگان گرفت و با پرایمری کردن اون سایر اکانتها هم استفاده کنن به عبارتی مثلا اکانت امریکا هم بشه ازش استفاده کرد و اینطوری بشه تروفی ها رو نگهداشت
پس با این حساب با ساختن اکانت 14 روزه دیگه نمیشه در اکانتهای دیگر ازش استفاده کرد ؟

نکته دیگر اینکه من امروز خواستم با یوزرم وارد اکانت ژاپنی که ساختم بشم ولی این پیغام اومد
cannot sign in using another players sign in - ID
ولی وقتی با یوزر دیگر کنسول وارد شدم مشکلی ایجاد نشد و وارد یوزر دیگر شد و اکانت پلاس فقط در همون یوزر جدید دیده میشه و یوزر اصلی من پلاس توش فعال نشده

ضمن اینکه من در اکانت ژاپن پرایمری رو غیر فعال کردم و مجدد در اکانت آمریکا پرایمری رو فعال کردم ولی باز هم در اکانت امریکام و همون یوزر اصلی کنسولم پلاس مشاهده نشد

سوال اصلی اینه که اگر همزمان دو اکانت در کنسول فعال باشن و روی هر دو پرایمری فعال باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟
در این مورد ممنون میشم بیشتر راهنمایی بکنید
با تشکر

آقا من چندتا سوال داشتم
میشه مثلآ بازی های پلاس که سونی رایگان میده دیتاشو خرید مثلآ مثه این ماه که MGS اومده
رو خود کنسول موقع خرید چند روزی TIME TRIAL میشه آنلاین زد یا از همون اول پلاس باید گرفت؟

همه صحبتهای شما درست
ولی یکی از دوستان گفته بود که میشه مدام اکانت پلاس رایگان گرفت و با پرایمری کردن اون سایر اکانتها هم استفاده کنن به عبارتی مثلا اکانت امریکا هم بشه ازش استفاده کرد و اینطوری بشه تروفی ها رو نگهداشت
پس با این حساب با ساختن اکانت 14 روزه دیگه نمیشه در اکانتهای دیگر ازش استفاده کرد ؟

نکته دیگر اینکه من امروز خواستم با یوزرم وارد اکانت ژاپنی که ساختم بشم ولی این پیغام اومد
cannot sign in using another players sign in - ID
ولی وقتی با یوزر دیگر کنسول وارد شدم مشکلی ایجاد نشد و وارد یوزر دیگر شد و اکانت پلاس فقط در همون یوزر جدید دیده میشه و یوزر اصلی من پلاس توش فعال نشده

ضمن اینکه من در اکانت ژاپن پرایمری رو غیر فعال کردم و مجدد در اکانت آمریکا پرایمری رو فعال کردم ولی باز هم در اکانت امریکام و همون یوزر اصلی کنسولم پلاس مشاهده نشد

سوال اصلی اینه که اگر همزمان دو اکانت در کنسول فعال باشن و روی هر دو پرایمری فعال باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟
در این مورد ممنون میشم بیشتر راهنمایی بکنید
با تشکر

دوست عزیز. شما ژاپن رو که میسازی، از استورش پلاس رو فعال میکنی و پرایمری میکنی. کلا با این اکانت کار نداری تا چهارده روزش تموم شه. اون موقع باید پاک کنیش و یه ژاپن جدید بسازی.
حالا این که میگی پلاس مشاهده نشد:
اگر لوگوی پلاس کنار اکانت ژاپن اومد و ژاپن پرایمری شد، میتونی بری و با اکانت امریکات بازی کنی.
قرار نیست لوگوی پلاس کنار اکانت امریکات بیاد. شما فقط و فقط میتونی از پلاس ژاپن تو سایر اکانت هات استفاده کنی...همین.
پس اگر میگی پلاس مشاهده نشد علتش همینه.
اکانت ژاپن هم باید پرایمری باشه. پرایمری بودن یا نبودن امریکا مهم نیست.

سلام
دوستان من بازی بلود برن و اوردر رو توی کنسول دارم از اکانتایی که خریده بودم دانلود کردم و اکانت رو الان فروختم . من اگه بخوام باز اکانت این بازیا رو بخرم بعدا
باید باز دانلود کنم ؟ یعنی اینا رو حذف کنم توی کنسول دیگه بدرد نمیخوره ؟ یا میشه وارد اکانت خریداری شده رفت و همینو اجرا کرد ؟؟؟

سلام
دوستان من بازی بلود برن و اوردر رو توی کنسول دارم از اکانتایی که خریده بودم دانلود کردم و اکانت رو الان فروختم . من اگه بخوام باز اکانت این بازیا رو بخرم بعدا
باید باز دانلود کنم ؟ یعنی اینا رو حذف کنم توی کنسول دیگه بدرد نمیخوره ؟ یا میشه وارد اکانت خریداری شده رفت و همینو اجرا کرد ؟؟؟
بستگی به ریجن که خریدی داره.
یعنی دیتا ریجن 1 به دو نمیخوره.

بستگی به ریجن که خریدی داره.
یعنی دیتا ریجن 1 به دو نمیخوره.
ریجن 1 هستن بازیا و احتمالا بعدا هم اکانت ریجن 1 میگیرم ... یعنی اینارو الان حذف نکنم میشه بعد استفاده کرد که دیگه نیاز به دانلودشون نباشه ؟
مرسی دادا

سلام
اگه اکانتی که قبلا خریدید امریکا یا کانادا یا جای دیگه باشه و اینی که دوباره میخوای بخریم همون باشه نه نیاز نیست.
البته اکثر اکانتا امریکا و کانادا هستن:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or