هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

karimi71

کاربر سایت
May 11, 2015
18
خود اپدیت heist ماموریت های فوق العاده ای بدا مولتی میاره و اپدیت های دیگه شامل فیکس شدن باگ و یکی دوتا اسلحه و ماشین

دوست عزیز وقتی که باره اول دیسکو تو دسگاه قرار میدم قبل از بازی کردن بزاریم کامل آپدیت بشه بد بازی رو اجرا کنیم یا اینکه ایرادی نداره تغیرات خودش اعمال میشه در هنگام بازی کردن؟؟؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
در بین این 7 تا گزینه این هم هست بزنمش چی میشه؟
rebuild database

- - -ویرایش - - -

نمیدونم دستگام چشه.کمک کنید.
همش خودش از سیف مود میاد بالا.
یبار اینجور شد آپدیتش کردم درست شد.
یبار دیگم ریستارد زدم درست شد.
و الانم 7 تا گزینه پیش رومه که هر کدومو میزنم.و دوباره ریستارد میکنم.بازم از سیف مود میاد بالا
یه گزینه دیگم هست که فکر کنم بزنمش اکانتمو پاک کنه.
چکار کنم.؟
initialize

در بین این 7 تا گزینه این هم هست بزنمش چی میشه؟
rebuild database
connect the dualshock 4 using the usb cable and press the ps button

- - -ویرایش - - -

همه گزینه هارو زدم بازم دو تا بوق میزنه از سیف مود میاد بالا.
اما 3 تا دیگه هست که هنوز نزدم.
rebuild database
initialize ps4
initialize ps4 Reinstall System software
این بالایی ها چیه؟
restore default settings هم زدم.و ریست میکنم باز فرقی نمیکنه.

سلام . اخرین اپدیت که برای کنسول منتشر شده رو دوباره از توی قسمت SAFE MODE با فلش نصب کن .
اگر دیدی درست نشد کنسول رو فرمت که که خب باید INITIALIZE رو بزنی .
اگر باز هم درست نشد ممکنه هارد کنسول بر اثر نوسان برق یا ... اسیب دیده باشه .
قبل این ها هم میتونی یه بار کل کابل ها و ... از جدا کنی و برق رو کامل قطع کنی بعدش دوباره کابل هارو وصل کنی و کنسول رو روشن کنی .
انشاالله درست میشه .

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام عزیزان. فردا قصد دارم کنسول ps4 بخرم. باتوجه با برخی فروشندگان شیاد در شهر(اهواز) ما باید به چه نکاتی توجه کنم؟ اگه امکانش هست یک راهنمایی جامع و کلی در این مورد به من بگید.

متشکرم.

سلام
1- کارتن کنسول پلمپ باشه
2- سریال نامبر روی کارتن کنسول و و خود کنسول یکی باشه
3- مهلت تست بگیر

ریجن ها هم فرقی باهم در کارایی نداره
من خودم ریجن 1 دارم.(چون تو اون زمان از لحاظ قیمت مناسب بود این ریجن رو گرفتم.)
همونطور که گفتی حواست به فروشنده ها باشه
حرف زیاد میزنن اما توجه نکن
در ضمن تا به یه جا رسیدی نخر
اگه پاساژ یا مجتمع میری حتما بگرد قیمت بگیر و مقایسه کن

• Like
Reactions: rezagoli

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام عزیزان. فردا قصد دارم کنسول ps4 بخرم. باتوجه با برخی فروشندگان شیاد در شهر(اهواز) ما باید به چه نکاتی توجه کنم؟ اگه امکانش هست یک راهنمایی جامع و کلی در این مورد به من بگید.

متشکرم.

سلام . سعی کنید از جایی که مطمین هست خرید کنید ولی در کل این هارو میزارم که بقیه هم استفاده کنن . قبلا گذاشته بودم :

2. تاریخ ساخت کنسول تا جای ممکن بعد از سال 2014 یا دسامبر 2013 باشه تا مشکل خرابی به حداقل برسه .

3. سریال کنسول و سریال جعبه یکی باشه

4. روی قسمت براق کنسول خش و لک وجود نداشته باشه

5. لیبل های پشت دستگاه در کنار قسمت پورت ها دارای خراشیدگی یا هر گونه کنده شدن یا ... نباشه .

6. تا حد ممکن از فروشنده محلت تست دریافت بشه . بین 48 ساعت تا 7 روز یا بیشتر .

7. پول اضافی بابت گارانتی و اپدیت و ... پرداخت نکنید که همش الکیه .

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز وقتی که باره اول دیسکو تو دسگاه قرار میدم قبل از بازی کردن بزاریم کامل آپدیت بشه بد بازی رو اجرا کنیم یا اینکه ایرادی نداره تغیرات خودش اعمال میشه در هنگام بازی کردن؟؟؟

سلام نیازی نیست . میتونید بازی رو شروع کنید بدون اپدیت . وقتی اپدیت دانلود بشه خودش پیغام میده که برای نصب از بازی خارج بشید . داخل بازی که باشید اپدیت اعمال نمیشه .

آخرین ویرایش:

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام . سعی کنید از جایی که مطمین هست خرید کنید ولی در کل این هارو میزارم که بقیه هم استفاده کنن . قبلا گذاشته بودم :

2. تاریخ ساخت کنسول تا جای ممکن بعد از سال 2014 یا دسامبر 2013 باشه تا مشکل خرابی به حداقل برسه .

3. سریال کنسول و دستگاه یکی باشه

4. روی قسمت براق کنسول خش و لک وجود نداشته باشه

5. لیبل های پشت دستگاه در کنار قسمت پورت ها دارای خراشیدگی یا هر گونه کنده شدن یا ... نباشه .

6. تا حد ممکن از فروشنده محلت تست دریافت بشه . بین 48 ساعت تا 7 روز یا بیشتر .

7. پول اضافی بابت گارانتی و اپدیت و ... پرداخت نکنید که همش الکیه .

ممنون عزیز. این ها خیلی به من کمک میکنه.فقط تاریخ ساخت کنسول از کجا مشخصه؟ و یک سوال دیگه حجم آپدیت بازی ها ps4 حداکثر چقدره؟

karimi71

کاربر سایت
May 11, 2015
18
بله عزیز. ولی یه سری نکات هستش که باید بهشون توجه کرد. باید اون ها رو بدونم.

من حقیقتش دو هفته پیش ps4 رو از دیجی کالا خریدم به قول شما آدم های شیاد زیا هستن من دیجی کالا اعتماد داشتم چون قبلا هم خرید کرده بودم مال من ریجن 2 ژاپن هستش کاملا هم ازش راضی هستم.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
ممنون عزیز. این ها خیلی به من کمک میکنه.فقط تاریخ ساخت کنسول از کجا مشخصه؟ و یک سوال دیگه حجم آپدیت بازی ها ps4 حداکثر چقدره؟

تاریخ ساخت کنسول رو میتونی زیر کنسول ببینی . مثلا مینویسه 4D یعنی 3 ماه اخر 2014 .
در مورد اپدیت هم بستگی داره . به شخصه اپدیت 40 مگابایتی دیدم تا اپدیت 7-8 گیگابایتی !

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,760

من گزینه 2 رو نفهمیدم
بعد 2014 یا دسامبر 2013 باشه؟ مگه 2015 وارد بازار شده؟
یه نظر هم از بقیه بچه ها داشتم به نظرتون بازی batman و پیش خرید کنم یا نه وایسم دیسکش بیاد بعدآ بتونم بفروشمش (فرقش هم اینه که اون پیش خریدیها هارلی کویین داره )
تا چند روز بعد E3 وقت هست BATMAN و پیش خرید کرد؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
نوشته شده توسط .:[emoji14:
UИK::.;3746633]من گزینه 2 رو نفهمیدم
بعد 2014 یا دسامبر 2013 باشه؟ مگه 2015 وارد بازار شده؟
یه نظر هم از بقیه بچه ها داشتم به نظرتون بازی batman و پیش خرید کنم یا نه وایسم دیسکش بیاد بعدآ بتونم بفروشمش (فرقش هم اینه که اون پیش خریدیها هارلی کویین داره )
کنسول تولید 2014 باشه. 2013 نباشه. حالا سه ماهه اول یا بقیه ماهای 2014 باشه مهم نیست.

پشت کنسول درج شده. حجم اپدیت ها هم بستگی به بازی داره. از صد مگ هست تا هفت هشت گیگ واسه بازیایی مثه AC:Unity و Drive Club... این بازیا البته مشکل هم زیاد داشتن.

Last edited by a moderator:

masiha422

کاربر سایت
Jul 5, 2014
65
باشه دستت درد نکنه.
rebuild database
رو بزنم چی میشه؟

- - -ویرایش - - -

باشه دستت درد نکنه.
rebuild database
رو بزنم چی میشه؟
بعد اینکه فرمت کنم چه چیز هایی میپره؟
من 100 دلار دارم نمیپره؟
نصب بازی ها و سیو هاشون و dlc ها میپره یا نه؟
برای فرمت این رو بزنم initialize ps4 Reinstall System software
یا این initialize ps4

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
باشه دستت درد نکنه.
rebuild database
رو بزنم چی میشه؟

- - -ویرایش - - -

باشه دستت درد نکنه.
rebuild database
رو بزنم چی میشه؟
بعد اینکه فرمت کنم چه چیز هایی میپره؟
من 100 دلار دارم نمیپره؟
نصب بازی ها و سیو هاشون و dlc ها میپره یا نه؟
برای فرمت این رو بزنم initialize ps4 Reinstall System software
یا این initialize ps4

rebuild رو که بزنی دیتا های کنسول رو یه بازسازی میکنه . مثل REFRESH کردن میمونه و چیزه خوبی هم هست در کل . مثلا باگی چیزی تو عملکرد کنسول دیدی بزنی شاید برطرف بشه .
همه اطلاعات از جمله بازی و دیتا ها و .... پاک میشه
100 دلار ربطی به کنسول نداره و داخل اکانتت هست .
برای فرمت INITIALIZE رو باید بزنی .

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان یه صدایی جیز جیز ممتد اما ضعیف از سمت ر است کنسول قسمت فن ( ارم هک شده ps4 ) میاد. از فن نیست چون تستش کردم . البته از فاصله ی خیلی نزدیک شنیده میشه و به طور معمول صدایی نمیاد ....میخواستم بدونم طبیعیه ؟ اتصالی نداره از داخل ؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان یه صدایی جیز جیز ممتد اما ضعیف از سمت ر است کنسول قسمت فن ( ارم هک شده ps4 ) میاد. از فن نیست چون تستش کردم . البته از فاصله ی خیلی نزدیک شنیده میشه و به طور معمول صدایی نمیاد ....میخواستم بدونم طبیعیه ؟ اتصالی نداره از داخل ؟

نه عزیز اینا طبیعیه اینقدر حساس نباش . اتصالی داشته باشه که دود میکنه اصلا روشن نمیشه میسوزه

masiha422

کاربر سایت
Jul 5, 2014
65
قبلا یادمه وقتی آپدیت کردم کنسولو از داخل کنسول.به 150 مگ که رسید.
رفتم 5 دقیقه دیگه که اومدم دیدم آپدیت کامل شده و نصبش کردم.بگمونم کامل نصب نشده باید با فلش آپدیت میکردم.
الان برای اینکه آپدیت قبلی رو بپرونم باید اینو بزنم؟
initialize ps4 Reinstall System software

- - -ویرایش - - -

اول یبار اینو میزنم rebuild database اگه درست نشد 235 مگ رو اول رو فلش دانلود میکنم از طریق pc بعد میزنم به کنسول درسته؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,760
آقا سایتی و نمیشناسید جزئیات توی باندل ها رو بگه؟
نظر هم از بقیه بچه ها داشتم به نظرتون بازی batman و پیش خرید کنم یا نه وایسم دیسکش بیاد بعدآ بتونم بفروشمش (فرقش هم اینه که اون پیش خریدیها هارلی کویین داره )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر