هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ezr4eel

کاربر سایت
Mar 17, 2014
110
سلام اکانت primary هست ؟؟؟ از داخله همون اکانتی که بازی نصب شده برو استور ببین میتونی بخری یا نه .
اگر primary نیست نفره اول که میتونه ؟ ببین میتونه خودش بخر بعد نمیدونم توی download list یا همون Library اضافه میشه یا نه
کسی که اکانت primary نداره باید از همون اکانت استفاده کنی

یه مورد دیگم اینکه یکی از بچه ها گفته بود این تیپ چیزا فقط روی یه اکانت کار میده مثل season pass و premium شدن یا مثلا استفاده از کده پوله gta online هم فقط یک بار روی همون اکانت بود .
اره اکانت اصلی هست ! با اکانت دوستم خریدیم تو دستگام sign in شدم اکنیو کردم بازی رو به لیست دانلود اضافه کردم با اکانت خودم نصب کردم ولی نمیشه !

iman m

کاربر سایت
May 23, 2015
12
نام
ایمان
سلام من قصد دارم که برای تابستون یه ps4 بگیرم فقط چند تا سوال داشتم که ذهنمو مشغول کرده
یه بازی ps4 رو میشه رو چند تا کنسول اجرا کرد یا نه؟ مثلا با یکی از دوستام اشتراکی یه بازی بخریم چون قیمتش خیلی بلاست و نمیتونم از پس هزینش بر بیام
من میتونم آنلاین بازی کنم مثلا با چند نفر دیگه آنلاین call of duty بازی کنم؟
هزینه ماهانه داره ؟ چقدر ؟
اصن کلا چجوری؟
اینترنت من 2 مگ مخابرات این سرعت واسه آنلاین بازی کردن خویه
و چون اینترنت محدوده موقع آنلاین بازی کردن چقدر حجم کم میشه؟
ممنون

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
سلام

با دوستم بتلفیلد 4 پریمیوم رو گرفتیم اکانتو داد به من اکتیو کردم بعد نصب پریمیوم نوشته ولی نمیتونم dlc ها رو دانلود کنم میگه باید بخری ! در صورتی که اسم پریمیوم هست ولی نمیتونم دانلود کنم ! فایل پریمیوم که 1.1 مگه رو نصب کردم ! چیکار باید بکنم ؟

داداش همه ی dlc هارو رایگان نمیده ها

4 تا فقط رایگان

منم 2 روز پیش گرفتم دیدم فقط 4 تاش رایگان بود

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام من قصد دارم که برای تابستون یه ps4 بگیرم فقط چند تا سوال داشتم که ذهنمو مشغول کرده
یه بازی ps4 رو میشه رو چند تا کنسول اجرا کرد یا نه؟ مثلا با یکی از دوستام اشتراکی یه بازی بخریم چون قیمتش خیلی بلاست و نمیتونم از پس هزینش بر بیام
من میتونم آنلاین بازی کنم مثلا با چند نفر دیگه آنلاین call of duty بازی کنم؟
هزینه ماهانه داره ؟ چقدر ؟
اصن کلا چجوری؟
اینترنت من 2 مگ مخابرات این سرعت واسه آنلاین بازی کردن خویه
و چون اینترنت محدوده موقع آنلاین بازی کردن چقدر حجم کم میشه؟
ممنون

بله..یک بازی رو میشه رو هر چند تا کنسولی که مبخواین نصب کنید ولی برای اجرای اون بازی به دیسکش نیازه... برای آنلاین بازی کردن هم باید اشتراک پلاس تهیه کنید که قیمت 3ماهش حدود 70هزار تومن در میاد...البته میتونید از روش هایی برای دور زدن سونی و استفاده از پلاس دو هفته ای ژاپن استفاده کنید... برای بازی هم برای اینکه بتونید راحت بازی کنید باید پینگتون زیر 150وحداکثر 200باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره اکانت اصلی هست ! با اکانت دوستم خریدیم تو دستگام sign in شدم اکنیو کردم بازی رو به لیست دانلود اضافه کردم با اکانت خودم نصب کردم ولی نمیشه !
یعنی همه dlc ها بسته هست ؟ برای خودش هم همینطوری ؟
همه شون ؟
اگر اینطوریه برای سونی email بزنین. نباید اینطوری بشه.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام دوستان
میخواستم بدونم شما دلیلتون چیه که میگید بازی دیجتالی خراب درمیاد؟لگه میخواید بگید اکانت تقلبی و هک شده یا ظرفیت سوم همش خرابه خب چرا میگید کلا خرابه؟
من چندتا از رفیقام نصف بازیاشون دیجیتالی هست فقط ظرفیت دو و یک میگیرن و الان بعضی از بازی هاشون نزدیک 1 سال هست دارن بازی میکنن اصلا بن و این چیزا توش نیست:| رفیقم دستگاشو داده بود به یه فروشنده قابل اعتماد بش گفت ظرفیت دو براش فیفا 15 بریز (تقریا وقتی اومده بود بازی) الان هیچ مشکلی نداره
کمبت هم چندوقت پیش ریخت هیچ مشکلی نداره:|
اگه یه نفر خاطره بد داره یا طرفیت سه ریخته یا اکانت هک شده گرفته بعد بن شده خواهشن نیاد الکی بگه هیچکس نخره خرابه خب بعضی ها هم وضع مالیشون خوب نیست نباید اینجوری بشون گفت:| مثلا چند وقت پیش یکی گفت من داشنجو هستم میخوام دیجیتالی بریزم صد نفر ریختن جوابشو دادن که فقط فیزیکی بخر:|خب معلومه این بنده خدا دیگه پشیمون میشه اصن پی اس 4 بخره:)
دوستان یه سوال دیگه میخواستم بدونم راسته میگن بازی های دیجیتالی رو 4 ساعت در روز میشه بازی کرد؟؟ مثلا بتمن رو اگه دیجیتالی یکی بگیره 4 ساعت در روز میشه بازی کنه اره؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام دوستان
دوستان یه سوال دیگه میخواستم بدونم راسته میگن بازی های دیجیتالی رو 4 ساعت در روز میشه بازی کرد؟؟ مثلا بتمن رو اگه دیجیتالی یکی بگیره 4 ساعت در روز میشه بازی کنه اره؟
خیر صحت نداره . هیچ محدودیتی توی مدت زمان بازی کردن نیست . چه دیجیتالی چه فیزیکی !!

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
بچه ها من یه هفته ایه هیچی اپدیت نمیکنه. هی خط بار تا نصفه پر میشه چند گیگ دانلود میکنه دوباره از اول رفته رو اعصابم.کسی میدونه چشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من یه هفته ایه هیچی اپدیت نمیکنه. هی خط بار تا نصفه پر میشه چند گیگ دانلود میکنه دوباره از اول رفته رو اعصابم.کسی میدونه چشه؟
چه اپدیتی مشکل پیدا کردی ؟؟؟
rebuild database امتحان کن و مودمم ریست کن
از psx هم میتونی استفاده کنی.

Babak.T

کاربر سایت
May 12, 2012
25
سلام خدمت دوستان گل...میخواستم ps4 بگیرم...چند تا سوال داشتم:
کدی که همراه بازی های اکبند هست برای چیه؟برای انلاین بازی کردنه؟ بازی های دسته دوم رو هم میشه انلاین بازی کرد؟

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
یک چند وقتی بود تو بازی سنتر نیموده بودم دلم تنگ شده بود(2 ماه). دوستان شنیدید ps4 هک شدش. دروغ هم نیست تو برزیل هست این کنسولا. سونی هم واکنش نشون داده به این خبر. هر بازی که میخواهید 15 دلار هست. اینم برا دوستان که میخوان بیشتر بخونن : کلیک نکن تا نبینی :d:d

mannanstar

کاربر سایت
May 1, 2015
42
نام
منان
یک چند وقتی بود تو بازی سنتر نیموده بودم دلم تنگ شده بود(2 ماه). دوستان شنیدید ps4 هک شدش. دروغ هم نیست تو برزیل هست این کنسولا. سونی هم واکنش نشون داده به این خبر. هر بازی که میخواهید 15 دلار هست. اینم برا دوستان که میخوان بیشتر بخونن : کلیک نکن تا نبینی :d:d

دوستان ایشون خبرشون درسته؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
آقا امروز رفتم هارد واسه کنسول بخرم یارو (طرف هم خیلی باهاش خرید و فروش کردم 1-2 سال پیش )گفت 128 ش نزدیک 150 ـه 1 تراش باید حول 600 -700 باشه باید برات بپرسم بعد اینجا تو این سایت زده با گارانتی 335
HddCaddy | SSHD Seagate Hybrid Hard drive 1TB MLC/8GB 64MB 2.5Inch
الان به نظرتون دلیلش چیه؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
نوشته شده توسط .:[emoji14:
UИK::.;3745689]آقا امروز رفتم هارد واسه کنسول بخرم یارو (طرف هم خیلی باهاش خرید و فروش کردم 1-2 سال پیش )گفت 128 ش نزدیک 150 ـه 1 تراش باید حول 600 -700 باشه باید برات بپرسم بعد اینجا تو این سایت زده با گارانتی 335
HddCaddy | SSHD Seagate Hybrid Hard drive 1TB MLC/8GB 64MB 2.5Inch
الان به نظرتون دلیلش چیه؟
میتونی از هارد لپتابی هم استفاده کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر