هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
مگه شما PS4 میگیری برای دوستات....؟؟!!

بگیر بازی کن حالشو ببر....به دوستاتم بگو PS4 بگیرن :d
بیشتر شون فور دارن و قرار گذاشتیم انلاین بترکونیم
اگه خدا بخواد می خرم سفیدشم می خرم:bighug::d
اینترنت10مگ مخابرات جواب میده برای پی اس فور؟؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

10 مگ :-o
والا من تو عمرم از اینترنت 1 مگ به بالا استفاده نکردم....همینم که دارم راحت FIFA15 بازی میکنم.

حالا چرا سفید ؟؟ فرقی خو نمیکنن....فقط به نظرم سفید گرونتر از سیاه هست.این تفاوت قیمتش رو بده یه بازی بگیر.

چه کاریه آخه...

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
والا من تو عمرم از اینترنت 1 مگ به بالا استفاده نکردم....همینم که دارم راحت FIFA15 بازی میکنم.

حالا چرا سفید ؟؟ فرقی خو نمیکنن....فقط به نظرم سفید گرونتر از سیاه هست.این تفاوت قیمتش رو بده یه بازی بگیر.

چه کاریه آخه...

10مگ زیاده؟خوب باشه 5میگیرم!خوبه؟
برای من سفید و سیاه فرقی نداره(چرا دروغ بگم مشکی رو بیشتر دوست دارم:d)
فقط یه چیزی دستگاه رو چجوری تست کنم که مشکلی نداشته باشه؟
مهلت تست بگیرم؟

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181

masiha422

کاربر سایت
Jul 5, 2014
65
دوستان عزیز من نه پلاس نه پ سی ان دارم.
الان تو سایت پلی استیشن داخل اکانتم هستم.
و هیچ فرندی هم ندارم.
چجوری سرچ کنم فرندای ایرانیرو.کجای سایت؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
10مگ زیاده؟خوب باشه 5میگیرم!خوبه؟
برای من سفید و سیاه فرقی نداره(چرا دروغ بگم مشکی رو بیشتر دوست دارم:d)
فقط یه چیزی دستگاه رو چجوری تست کنم که مشکلی نداشته باشه؟
مهلت تست بگیرم؟

نمیدونم چون نت م مخابرات نیصط :d

آره دیگه....مهلت تست بگیر.و اگه بازی نداری بگیر تا قبل اینکه دستگاه برسه دستت...و الا بهش بگو که بازی هنوز دستت نرسیده که دستگاه رو تست کنی و این مورد رو طرفی که داری دستگاه ازش میگیری در نظر داشته باشه.
من خودم پارسال آذر ماه از یکی از دوستانی که توی انجمن همسایه بود یه ریجن 2 گرفتم.چون شهرم جایی بود که نه تیباکس داشت نه اتوبوس مستقیم (سال 2015 هستیم ناسلامتی) خلاصه به یه صورت جالبی دستگاه رو خریدم 1585000 تومن + یک دسته اضافه.

بعدشم چون سفارش بازیم خورده بود به 5 شنبه و جمعه بهش جریان رو گفتم و ایشونم گفت هر وقت بازی رسید دستت 48 ساعت تست کن.منم همین کارو کردمو و خدارو شکر تا الانم همه چیز خوب بوده و موردی نبوده...خیلیم راضی هستم ازش.

کلا PS4 بگیری و بازی کنی بهتر از اینه که بری معتاد بشی... :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان عزیز من نه پلاس نه پ سی ان دارم.
الان تو سایت پلی استیشن داخل اکانتم هستم.
و هیچ فرندی هم ندارم.
چجوری سرچ کنم فرندای ایرانیرو.کجای سایت؟
psn داشتنی نیست . Psn به شبکه گفته میشه. PlayStation Network ...
برای اد کردن friend ها یا دیدن recommendation های friend ها باید از طریقه 4 این کارو رو انجام بدی
Search هم توی منوی friends هست

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
نمیدونم چون نت م مخابرات نیصط :d

آره دیگه....مهلت تست بگیر.و اگه بازی نداری بگیر تا قبل اینکه دستگاه برسه دستت...و الا بهش بگو که بازی هنوز دستت نرسیده که دستگاه رو تست کنی و این مورد رو طرفی که داری دستگاه ازش میگیری در نظر داشته باشه.
من خودم پارسال آذر ماه از یکی از دوستانی که توی انجمن همسایه بود یه ریجن 2 گرفتم.چون شهرم جایی بود که نه تیباکس داشت نه اتوبوس مستقیم (سال 2015 هستیم ناسلامتی) خلاصه به یه صورت جالبی دستگاه رو خریدم 1585000 تومن + یک دسته اضافه.

بعدشم چون سفارش بازیم خورده بود به 5 شنبه و جمعه بهش جریان رو گفتم و ایشونم گفت هر وقت بازی رسید دستت 48 ساعت تست کن.منم همین کارو کردمو و خدارو شکر تا الانم همه چیز خوب بوده و موردی نبوده...خیلیم راضی هستم ازش.

کلا PS4 بگیری و بازی کنی بهتر از اینه که بری معتاد بشی... :d
اون سایتی که من می خرم 7روز مهلت تست داره ولی اگر اون نداشت
مجبورم از جای دیگه بخرم:bighug:

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
اگر دوستان میدونن این سوال منو دقیق جواب بدن . خواهشا فقط دوستانی که تست کردن بگن شاید سوال خیلیهای دیگه هم باشه :
تا حالا رو دستگاه فیلم بلوری کپی امتحان کردید ؟ و موفق به پخش شدید یا نه ؟ مخصوصا سه بعدی . میخوام فیلم بگیرم بلوری میخوام مطمئن باشم رو دستگاه جواب میده یا نه ؟
ممنون

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,760
فعلآ تو رویا سیر کن که ایران فعلآ 2 ماهی میشه نمیشه آنلاین زد

- - -ویرایش - - -

چه کاریه آخه...
ایشون 10 مگ محدود مد نظرشونه تا اونجای که به ما گفتن هزینه سالانه 200 هزار تومن چه 10 گیگ چه 5 گیک تا 1/4 سال نرسیده حجم تموم میکنن با این آپدیتای که واسه کنسول و بازی میاد

mannanstar

کاربر سایت
May 1, 2015
42
نام
منان
دوستان با توجه به پایین اومدن قیمت ها بازم امکانش هست پایین تر بیاد؟یا ریسک نکنیم الان بخریم؟ البته میدونم اینجا جاش نی ولی خواستم نظرتون رو بدونم ممنون

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
دوستان با توجه به پایین اومدن قیمت ها بازم امکانش هست پایین تر بیاد؟یا ریسک نکنیم الان بخریم؟ البته میدونم اینجا جاش نی ولی خواستم نظرتون رو بدونم ممنون
فکر کنم تو تابستون به دلیل خرید کنسول دوباره رشد قیمت داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر