هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
علامت روشن شدن دستگاه رو میزنم هم روشن نمیشه.اینقدر باید بزنم تا روشن بشه.
بعد روشن شدنشم یه پیغام دوبل usb بقیش نمیدونم سریع خاموش میشه.
سیف مود کجاس؟
7 ثانیه دستت رو روی Power نگه دار بعده اینکه 2 تا بیپ زد ول کن دوباره نگه دار تا از safe mode بالا باید ( دسته باید با کابل وصل باشه تا کار کنه )
به نظرم فرمت کامل full کن بره ببین درست میشه یا نه
اگر نشد اگر بتونی یه عکسی چیزی از ارورش بگیری خوبه !
به هر حال بد نیست یه بار هارد رو در بیاری روشن کنی ببینی بالا میاد یا نه

masiha422

کاربر سایت
Jul 5, 2014
65
پاور دسته یا دستگاه رو؟
چطور فرمت میکنن.؟
بابا من اصلا این چیزارو بلد نیستم.
قبلا xbox داشتم حتی اگه دسته شارژ نداشت روشن میشد.
الان دسته رو دارم با شارژر ارجینال شارژ میکنم.
دو تا جا دیگه پشتش هست برای چیه؟

masiha422

کاربر سایت
Jul 5, 2014
65
داداش دستگاه از سیف مود اومده 7 تا گزینه اومده کدومو بزنم؟

- - -ویرایش - - -

آپدیت سیستمو بزنم یا ریستارد؟
چندتا دیگم هست.
دستگارو تازه خریدم

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان راهی نیست روی ایپد ریموت دکستاپ داشته باشیم؟؟
نرم افزاری چیزی نداره؟

سلام . از توی اپل استور برنامه PLAYSTATION APP رو دانلود و نصب بفرما

- - -ویرایش - - -

بچه این شایعه هک شدن سونی چی بود ؟:(
من یه ما دیگه میخوام بخرم یهو نخرم بعد هک شه بدبخت شیم:(

FAKE
فعلا خبری نیست

- - -ویرایش - - -

پاور دسته یا دستگاه رو؟
چطور فرمت میکنن.؟
بابا من اصلا این چیزارو بلد نیستم.
قبلا xbox داشتم حتی اگه دسته شارژ نداشت روشن میشد.
الان دسته رو دارم با شارژر ارجینال شارژ میکنم.
دو تا جا دیگه پشتش هست برای چیه؟

سلام . مشکلت رو خوندم همونطور که ارمان گفت طبیعی نیست . شاید مشکل داشته باشه دستگاه . برای روشن کردنش که خب اولین بار دکمه پاور دستگاه رو لمس کنی روشن میشه و میاد بالا برای تنظیمات و دسته رو هم باهاش سینک میکنی . از دفعات بعد دکمه وسط دسته رو بزنی روشن میشه . اگر میبینی کنسول روشن نمیشه و خاموش میشه و اینها شاید مشکل داشته باشه ولی قبل از کار های دیگ کنسول رو به یه پورت HDMI دیگ یا یه TV دیگ وصل کن ببین چطوره . وقتی کنسول داره کار میکنه و روشن میشه و میره توی دسکتاپ نوار روی کنسول سفید رنگ میشه . اگر اینطوری بود احتمال مشکل از TV یا پورت HDMI هست . اگر دیدی ابی رنگه و چشمک زنه و بعد خاموش میشه پس مشکل داره کنسول . اگر دیدی اینطوریه حتما ببر عوض کن یا هم فرمت بزن . برای فرمت دستت رو روی دکمه پاور نگه دار تا 2 تا بوق با فاصله بزنه و بره توی سیف مود . دسته رو با سیم وصل کن . یه مشت گزینه میاد . گزینه 6 INITIALIZE PS4 رو بزن تا کنسول رو کلا فرمت کنه . ولی از نظر من ببر و همونجا که خریدی بگو این مشکل داره .
دسته رو هم بزنی به PC میتونی شارژش کنی . با خود کنسولم که خب معلومه شارژ میشه . باید با سیم وصل کنی شارژ بشه .
2 تا جای چی ؟ پشت کنسول یه پورت HDMI هست یه پورت برق یه پورت LAN و پورت دوربین و اینا
پشت دسته هم یه سوراخ هست که دسته رو ریست میکنه . جلوش هم ورودی هدست و کیبورد و ایناس . پشتش هم کابل میخوره

- - -ویرایش - - -

دوستان من الان سوالم اینه از طریق اینترنت گوشی(3g)چطوری میتونم کنسول رو به نت وصل کنم

سلام . روشش رو نمیدونم فک کنم اموزشش رو قبلا توی همین فروم یکی گذاشته بود بگرد توی تاپیک ها پیدا میکنی ولی سرعت اونقدر پایینه اصلا فک نکنم بتونی کاری انجام بدی

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
باشه دمتون گرم:)
بچه ها من بین اینکه بازیایی طولانی مثل بتمنو فیفا کمبت رو فیزیکی بخرم بعد دست دوم بفروشم یا کلا دیجیتالی بخرم همیشه داتشه باشمش موندم
بنظتون کدوم راه بهتره؟
اخه فیزیکی دردسر داره یهو بازیت فروش نمیره یا سر قیمتش اعصاب خورد کنه بایدم قبلش اگهی بزنی
دیجیتالی یه جا هست ادم خوبیه خیلیا بش میدن قابل اطمینانه چیکار کنم بنظتون؟
یه سوال دیگم این که من به یارو گفتم اگه دیجیتالی برزیم باید به نت وصل باشم موقع بازی؟گفت اکه 80 بدی اره اگه 100 120 بدی نیمخواد:|
راست میگه؟
البته من کمبت رو کلا میخوام هردفعه با رفیقام بازی کنم شاید اصن نفروشمش ولی حالا شما تجربه دارید بنظرتون کدوم راه بهتره
(بقیه بازیارم کرایه میکنم)
شرمنده خیبی سوال میپرسم رو اعصابم ولی ذوق دارم یه ماه دیگه میخوام بخرم:d

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
بازی دخترونه پسرونه نداره واقعا D:
بازیا درجه بندی سنی دارن
توی استور رو نگاه کنی بازیهای زیادی هست که خلاصه به سلیقه و سنه هر کسی بخوره
مقداری سرچ و نگاه کردن gameplay آحتمالا یه چیزه خوب پیدا میکنی
recommendation اوله خودم Rayman Legends هست
بازیهای دیگه مثل
resogun - Flower - Skylanders- Sound shapes -
دقیقا منظورم همینه که برای سن کم و همینطور دخترو پسند باشن
ضمن اینکه بازی ریمن رو بر روی کامپیوتر بازی کردند و تقریبا خرید مجدد اون شاید جالب نباشه هر چند بازی بر روی کنسول لذت دیگری داره

در ضمن بازی Knack هم اینطور که دوستان میگن جالبه ولی فکر میکنم یه مقداری زد و خوردش زیاد هست

به هر حال اگر بازی دیگری هست ممنون میشم راهنمایی کنید

و اما در سوال اخر
ایا بازی خاصی هست که به صورت 3D باشه و بتونیم واقعا لذت سه بعدی بودن رو بر روی کنسول تجربه کنیم؟
با تشکر از کلیه دوستان گرامی

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
باشه دمتون گرم:)
بچه ها من بین اینکه بازیایی طولانی مثل بتمنو فیفا کمبت رو فیزیکی بخرم بعد دست دوم بفروشم یا کلا دیجیتالی بخرم همیشه داتشه باشمش موندم
بنظتون کدوم راه بهتره؟
اخه فیزیکی دردسر داره یهو بازیت فروش نمیره یا سر قیمتش اعصاب خورد کنه بایدم قبلش اگهی بزنی
دیجیتالی یه جا هست ادم خوبیه خیلیا بش میدن قابل اطمینانه چیکار کنم بنظتون؟
یه سوال دیگم این که من به یارو گفتم اگه دیجیتالی برزیم باید به نت وصل باشم موقع بازی؟گفت اکه 80 بدی اره اگه 100 120 بدی نیمخواد:|
راست میگه؟
البته من کمبت رو کلا میخوام هردفعه با رفیقام بازی کنم شاید اصن نفروشمش ولی حالا شما تجربه دارید بنظرتون کدوم راه بهتره
(بقیه بازیارم کرایه میکنم)
شرمنده خیبی سوال میپرسم رو اعصابم ولی ذوق دارم یه ماه دیگه میخوام بخرم:d

سلام عزیز . میل خودته . بی دردسر ترینش همون فیزیکی هست . فروش تعویضش هم با یوزر همینجا انجام بدی بازیت فروش میره البته نه بازی های قدیمی . بازی های قدیمی یکم سخت تره فروش رفتنش . بازی های جدید به راحتی فروش میره .
از نظر دیجیتالی هم من به هیچ عنوان هنوز که هنوزه شیرینگ رو قبول ندارم چون هیچ منبع قانونی و رسمی نیست که گفته باشه استفاده از یه یوزر و لایسنس بر روی 2 کنسول مختلف و 2 شخص مختلف قانونی هست . اما بازم مشکلی تا الان نداشته . برای اینده رو نمیدونم .

- - -ویرایش - - -

من میخوام قبلیتی که روی اکسپریا زد هست فعال بشه
یعنی منوی کنسول رو روی نمایشگر ببینم

دوست عزیز خودت داری میگی اکسپریا زد . ولی بازم همین برنامه PS APP فک کنم منوی کنسول رو هم نشون میده و میتونی کنترل کنی اما داخل بازی ها کاربرد نداره .

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,381
ضمن اینکه بازی ریمن رو بر روی کامپیوتر بازی کردند و تقریبا خرید مجدد اون شاید جالب نباشه هر چند بازی بر روی کنسول لذت دیگری داره

در ضمن بازی Knack هم اینطور که دوستان میگن جالبه ولی فکر میکنم یه مقداری زد و خوردش زیاد هست

و اما در سوال اخر
ایا بازی خاصی هست که به صورت 3D باشه و بتونیم واقعا لذت سه بعدی بودن رو بر روی کنسول تجربه کنیم؟

اینا هم هست :d

PLANTS VS ZOMBIES GARDEN WARFARE
The Last Tinker: City of Colors
litel big plant 3 این عالیه
rabbids invasion

LEGO ها هم خوبن

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
ضمن تشکر از دوستان بابت پاسخگویی

یک سوال در مورد دسته بازی در بازی فوتبال
هم در بازی فوتبال فیفا و هم کونامی بازی از طریق اون آنالوگها کنترل میشه
منظورم فقط جهت هاست

در کامپیوتر میشد از طریق اون کلیدهای جهت هم بازیکن رو کنترل کرد اما ظاهرا در کنسولها بازی و کنترل اون از طریق آنالوگ ها یا همون دکمه های R3 L3 هست
خواستم بدونم راهی وجود داره تنظیمات دسته رو طوری تنظیم کنیم که مثل دسته کامپیوتر بشه از جهتهای Left Right هم استفاده کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

و اما در سوال اخر
Knack ارزش خرید نداره . بازیه جالبی نیست ( از نظره gameplay )

یکی از بهترینها Trine هست توی 3d .

[
داداش دستگاه از سیف مود اومده 7 تا گزینه اومده کدومو بزنم؟

- - -ویرایش - - -

آپدیت سیستمو بزنم یا ریستارد؟
چندتا دیگم هست.
دستگارو تازه خریدم
اگر تازه خریدی امکانش هست عوض کن

Rebuild رو بزن ببین مشکلت حل میشه یا نه
اگر ادامه داشت Initia و Format و Full بزن. ممکنه طول بکشه ببین مشکلات حل میشه یا نه.

وقتی از safe mode میاد یعنی دستگاه مشکلی نداره. هر چیزی هست به هارد مربوط میشه.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام عزیز . میل خودته . بی دردسر ترینش همون فیزیکی هست . فروش تعویضش هم با یوزر همینجا انجام بدی بازیت فروش میره البته نه بازی های قدیمی . بازی های قدیمی یکم سخت تره فروش رفتنش . بازی های جدید به راحتی فروش میره .
از نظر دیجیتالی هم من به هیچ عنوان هنوز که هنوزه شیرینگ رو قبول ندارم چون هیچ منبع قانونی و رسمی نیست که گفته باشه استفاده از یه یوزر و لایسنس بر روی 2 کنسول مختلف و 2 شخص مختلف قانونی هست . اما بازم مشکلی تا الان نداشته . برای اینده رو نمیدونم .

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز خودت داری میگی اکسپریا زد . ولی بازم همین برنامه PS APP فک کنم منوی کنسول رو هم نشون میده و میتونی کنترل کنی اما داخل بازی ها کاربرد نداره .
نه داش من فروش با یوزرد رو بلد نیستم فقط در حده اگهی و فروش به همشهری میتونم بفروشم
بازم فیزیکی بخرم؟
یوزرد چجوریه؟
دیجیتالی برا چی در اینده دردسر میشه؟

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
من هر دیسکی که توی دستگاه میزارم خود به خود شروع میکنه که اپدیتش رو دانلود کنه.
میشه تنظیم کرد که خودش خود به خود دانلود رو شروع نکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر