هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
^^
حالا چطور دور میزنن این مسئله رو ؟
الان مشکلی نداره که بخوای دور بزنی
ساخته اکانت امریکا و اینا ازاد هست ! میسازی . کارت psn هم برای این کشورها گیر میاد. اکثریت بازیا هم ریجن 1-2 هستن ...

اکثر سایت ها و فروشگاهها همین pulse و gold رو دارند و متاسفانه بنده هم اطلاعی ندارم که از برندهای دیگه چی تو بازار هست!!
Gold و Elite Pulse برای "بازی کردن " کاملا مناسب هستن :)

morii2731

کاربر سایت
Dec 17, 2014
20
نام
Morteza
از پشت کنسول مشخصه...توجه کنید پشت کنسول نه پشت جعبه....
فقط ریجن 3 بدون تاریخ هست که با دیدن فریمور اولیه قابله فهمه...اگر زیره 1.76 بود 2013 هست اگر بالاتر از 1.76 یا خوده 1.76 بود 2014 هستن...

سلام دوسته عزیز ممنون از جوابتون
من دستگارو 3روز پیش خریدم دستگا ریجن 2 اروپا هست ولی الان ک فریمور دستگارو نگا میکنم میبینم زده 1.72
با اینکه من چندجا خونده بودم میگفتن برچسب پلمپ دستگا اگه شیشه ای باشه دستگا 2014 هست دستگاهی ک خریدم برچسب اون شیشه ای بود
حالا واقعا دستگا 2013 هست؟
اگه دستگا 2013 باشه چ مشکلاتی واسش پیش میاد چون من فقط آفلاین بازی میکنم
در ضمن پشته دستگا هم تاریخی نزده بود
ممنون میشم جوابه منو بدین

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلام دوسته عزیز ممنون از جوابتون
من دستگارو 3روز پیش خریدم دستگا ریجن 2 اروپا هست ولی الان ک فریمور دستگارو نگا میکنم میبینم زده 1.72
با اینکه من چندجا خونده بودم میگفتن برچسب پلمپ دستگا اگه شیشه ای باشه دستگا 2014 هست دستگاهی ک خریدم برچسب اون شیشه ای بود
حالا واقعا دستگا 2013 هست؟
اگه دستگا 2013 باشه چ مشکلاتی واسش پیش میاد چون من فقط آفلاین بازی میکنم
در ضمن پشته دستگا هم تاریخی نزده بود
ممنون میشم جوابه منو بدین
نه عزیز خیالت راحت کی گفته همچین چیزی!!! اپدیت ۱.۶۰ به بعد تو ۲۰۱۴ بوده چه برسه ۱.۷۲

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,275
نام
Mansour
حالا من بعد از مدت ها یه بازی ریجن سه خریدم،ممکنه تفاوتی داشته باشه در کل نسبت به بازی ریجن یک یا دو؟
داداش زیاد سخت نگیر
نه تفاوتی نداره ولی اگه بخای DLC دانلود کنی همینطور که آقا آرمان گفتن باید رجیون اکانت شما با رجیون بازی هم خوانی داشته باشه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
حالا من بعد از مدت ها یه بازی ریجن سه خریدم،ممکنه تفاوتی داشته باشه در کل نسبت به بازی ریجن یک یا دو؟
بازی ریجن سه کم گیر میاد... ریجن دو کلا بیشتره... کلا واسه دی ال سی باید بازی و اکانت هم ریجن باشن... البته روش پرایمری کردن اکانت هم جواب میده بعضا...
نگران نباش کلا

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
من یه هدست برا pc دارم میشه به ps4وصل کرد؟؟محتویات جعبه ps4 چیه؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

آره من خودم همین کارو کردم وصل می کنم به دسته بازی می کنم

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من یه مشکلی دارم.

اونم این که من هر موقع میخوام لیست تروفی های بازیهام و پروفایلمو در حالت آفلاین ببینم، میگه حتما باید آنلاین بشی تا بتونی مثلا لیست تروفی هاتو ببینی.

در حالی که من یه پروفایل همینجوری ساختم ولی تو این پروفایل میزاره در حالت آفلاین هم لیست تروفی‌های بازی ها را ببینم.

الان مشکل دقیقا از کجا هستش؟ فقط اینکه من پروفایل اصلیمو کلا برای اولین در حالت آنلاین ساختمش. راهی وجود نداره بشه این مشکلو حل کرد؟

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلام دوستان
برای آنلاین زدن باید ریجن بازیت با ریجن اکانتت یکی باشه حتما؟نمیشه با اکانت ریجن 1 بازی ریجن3 رو آنلاین زد؟؟
میشه انلاین زد اما برای دانلود dlc باید رجین بازی و اکانت یکسان باشه

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
نه عزیز خیالت راحت کی گفته همچین چیزی!!! اپدیت ۱.۶۰ به بعد تو ۲۰۱۴ بوده چه برسه ۱.۷۲
تاریخ ریلیز و عرضه کنسولها متفاوته....ریجن 3 دیرتر ریلیز میشه و فریمور عقبتر از بقیه ریجن هاست....
بدون اطلاع, اطلاع رسانی نکنید...
موفق باشید

- - -ویرایش - - -

من یه هدست برا pc دارم میشه به ps4وصل کرد؟؟محتویات جعبه ps4 چیه؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

آره من خودم همین کارو کردم وصل می کنم به دسته بازی می کنم
هر هدستی که فیش اون به این شکل بود و تک فیش بود به طوره کامل از پلی 4 پشتیبانی میکنه باید 4 قسمت باشه سره فیش :
60376

در مورد محتویات جعبه:
1.کنسول
2.یک عدد دسته
3.هدزفری پلی 4
4.کابل شارژر دسته + کابل اچ دی ام آی + کابل برق
5.دفترچه

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام بچه ها!!!
آقا این اپ پلی استیشن رو گوشی من یه بار نصب شد و کار می کرد ولی از بعد از آپدیت 2 دستگاه دیگه کار نکرد! چند بارم پاک کردم بازم نشد! میزنه به سرور نمیتونه وصل شه! الان چه کنم؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها!!!
آقا این اپ پلی استیشن رو گوشی من یه بار نصب شد و کار می کرد ولی از بعد از آپدیت 2 دستگاه دیگه کار نکرد! چند بارم پاک کردم بازم نشد! میزنه به سرور نمیتونه وصل شه! الان چه کنم؟!
نسخه اخریش رو دانلود کردی دیگه ؟
لینکش کردی با اکانتت ؟
امتحان کردی از یه نت یا wifi دیگه وصل شی ببینی فرقی میکنه یا نه؟

دوستان من یه مشکلی دارم.

اونم این که من هر موقع میخوام لیست تروفی های بازیهام و پروفایلمو در حالت آفلاین ببینم، میگه حتما باید آنلاین بشی تا بتونی مثلا لیست تروفی هاتو ببینی.

در حالی که من یه پروفایل همینجوری ساختم ولی تو این پروفایل میزاره در حالت آفلاین هم لیست تروفی‌های بازی ها را ببینم.

الان مشکل دقیقا از کجا هستش؟ فقط اینکه من پروفایل اصلیمو کلا برای اولین در حالت آنلاین ساختمش. راهی وجود نداره بشه این مشکلو حل کرد؟
تا جایی که من میدونم لیسته تروفیا رو نمیشه به صورت افلاین اصلا نگاه کرد ... فقط به صورت انلاین نمایش میده ...
اطمینان داری روی Ps4 با یکی از پروفایلات میتونی به صورت افلاین لیسته تروفی رو ببینی ؟
چون منم 3 تا اکانت دارم روی دستگام ولی هر سه تاش به صورت online فقط تروفی رو اجازه میده ببینم

gold3n

کاربر سایت
Jan 9, 2015
16
سلام خدمت دوستان:
میخواستم بدونم تفاوت قیمت پلی 4 در دوبی با ایران حدودا چقدره؟
و اینکه آیا ارزششو داره بگم یکی از دوستام از دوبی خرید کنه؟
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر