هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
منبع تغذیه ps4 به صورت universal طراحی شده هرجای جهان کار می کنه پشت دستگاه هم زده 110~220
اره منم رو رجین یکا اینو دیده بودم که زده ۱۱۰ تا ۲۴۰ ولی من خودم کنسولم رجین ۴ روش زده ۲۲۰ تا ۲۴۰ اینطور که معلومه فقط یه نوشته مخصوص اون رجینه و همون ۱۱۰ تا ۲۴۰ چون دستگاهی هم که روش زده ۱۱۰ داره با ۲۲۰ کار میکنه.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
دوستان این کلیدهایه r1 و l1 دسته من بعضی وقتها که فشارشون میدم میره تو گیر میکنه!
راهی هست که نرمترشون کنم ؟؟؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان من دستگاهمو که روشن میکنم اون چراغه که مابین دو قسمت روی ps4 هست ابتدا آبی میشه و بعد چند ثانیه که دستگاه اومد بالا مهتابی میشه موردی نداره!؟؟
موقع خاموش کردن هم قبل از آبدیت های سری 2.00 سریع خاموش میشد اما الان چند ثانیه ای بیشتر طول میکشه این یکی هم بی خطرع مثه بالایی؟ یا ن هر دو مورد داره

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
دوستان من دستگاهمو که روشن میکنم اون چراغه که مابین دو قسمت روی ps4 هست ابتدا آبی میشه و بعد چند ثانیه که دستگاه اومد بالا مهتابی میشه موردی نداره!؟؟
موقع خاموش کردن هم قبل از آبدیت های سری 2.00 سریع خاموش میشد اما الان چند ثانیه ای بیشتر طول میکشه این یکی هم بی خطرع مثه بالایی؟ یا ن هر دو مورد داره
عادی مشکلی نداره

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام
دوستان این کلیدهایه r1 و l1 دسته من بعضی وقتها که فشارشون میدم میره تو گیر میکنه!
راهی هست که نرمترشون کنم ؟؟؟
احتمالا کثیف شده داخلشون مشکل ایجاد میکنه با باز کردن تمیز کردنش باید درست شه ولی اگه اون لاستیک بین دکمه و برد خراب شده باشه بازم مشکلی نیست به راحتی گیر میاد.

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
مشکلی نداره.....

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
دوستان من بعد از آپدیت 2 با یکی از دوستام چه در پارتی چه در بازی صدا همو نداریم !! نت تایپ من 3 هست ایشون 2 هستند ولی جالبه که خیلی از دوستام که نت تایپ 2 هستند صدا همو داریم ! نمیدونم راه حلی میشه پیدا کرد یا نه !!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام...

من PSN رو ساختم...ولی مراحل آخرش که همش میخواد OK بزنیم...نفهمیدم چی شد خارج شد.
ولی وقتی جهت پایین رو میزنم و ایمیل و پسوردی که برای PSN داده بودم رو وارد میکنم وارد میشه و PSN ID من رو هم مینویسه...

این شرایط یعنی PSN ساخته شده و هیچ مشکلی نداره دیگه درسته ؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام...

من PSN رو ساختم...ولی مراحل آخرش که همش میخواد OK بزنیم...نفهمیدم چی شد خارج شد.
ولی وقتی جهت پایین رو میزنم و ایمیل و پسوردی که برای PSN داده بودم رو وارد میکنم وارد میشه و PSN ID من رو هم مینویسه...

این شرایط یعنی PSN ساخته شده و هیچ مشکلی نداره دیگه درسته ؟؟
چه زبانی داری استفاده میکنی ؟
جهت پایین منظورت Sign In هست ؟

در هر صورت وقتی وارد صفحه منو میشه و id شما نمیاش داده میشه یعنی تکمیل شده !

دوستان من بعد از آپدیت 2 با یکی از دوستام چه در پارتی چه در بازی صدا همو نداریم !! نت تایپ من 3 هست ایشون 2 هستند ولی جالبه که خیلی از دوستام که نت تایپ 2 هستند صدا همو داریم ! نمیدونم راه حلی میشه پیدا کرد یا نه !!
احتمالا به خاطره نت تایپ 3 دوستتون هست. 2 اصولا نباید مشکلی داشته باشه . به هر حال روش اینکه nat type 2 بشه این هست که setting مربوط به روتر یا مودم توی browser باز بشه و UPNP رو تیک بزنین و مودم رو ریست کنید. احتماله بالا باید حل بشه !

سلام ps4 رو میشه بصورت wifi به tv وصل کرد؟
و اینکه اگر من یک بازی رو بصورت دیجیتال بخرم و روی هارد نصب کنم و هارد عوض کنم مشکلی برای اون بازی پیش نمیاد؟ میتونم دوباره هارد اول رو نصب کنم؟

فضای هارد رپ میتونم مثلا تا دو ترابایت افزایش بدم؟
اگر میخوای در اینده هارد عوض کنی باید بازیها رو دوباره دانلود کنی در اصل . ولی برای اینکه این مشکل درگیرت نکنه از این استفاده کن
http://forum.bazicenter.com/thread91578/
دانلودها رو توی pc نگه دار تا هارد رو عوض کنی. یا از همون ابتدای کار عوض کن بره D:

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام ..میخاستم بدونم رجیون 3 همون امارات دیگه یعنی بخام اکانتمو شارژ کنم باید psn کارت امارات بگیرم اخه بازی که گرفتم پشتش زده رجیون 3 تازه به عربی هم نوشته میخام بدونم بعدا بخام dlcبگیرم باید اکانت امارات بسازم ممنون میشم جواب بدید

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
سلام من دیشب یه ps4 خریدم ولی اصلا با کنترلر اش حال نمیکنم قبلا 360 داشتم اون واقعا محشر بود نمیشه کنترلر Xbox one رو با دستگاه ps4 راه اندازی کرد؟

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام من دیشب یه ps4 خریدم ولی اصلا با کنترلر اش حال نمیکنم قبلا 360 داشتم اون واقعا محشر بود نمیشه کنترلر Xbox one رو با دستگاه ps4 راه اندازی کرد؟
سلام .
با xo كه نه نميشه .
منم كلا با دسته ps3 حال نمى كردم واقعا نسبت به دسته 360 جالب نبود .
ولى از حق نگذريم دسته ps4 خيلى عالى طراحى شده يكم باهاش كار كنيد ايشا... كه بهش عادت مى كنيد .
يادم رفت مبارك باشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر