هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام یه ادم نکته سنج به من بگه چطور تشخیص بدیم یه بازی ps4 اکبنده ؟ از روی پلمش چه چیز یا طرح خاصی داره ؟
پلمپش مثه این بیسکوییت هاست یه نوار داره روش نوشته ps4 اونو میکشی باز میشه اگه اون نوار وجود نداشته باشه طرف دسته 2 قالب کرده

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
البته من این مدت زیاد تو بازار پرس و جو کردم . چون خودم این هفته میخوام بخرم .
ریجن سه ها کلا پلمپ نداره . یعنی اون خط پلمپی که توی ریجن یک و دو هست ؛ تو سه نیست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
البته من این مدت زیاد تو بازار پرس و جو کردم . چون خودم این هفته میخوام بخرم .
ریجن سه ها کلا پلمپ نداره . یعنی اون خط پلمپی که توی ریجن یک و دو هست ؛ تو سه نیست
من روی ps4 تاحالا بازی ریجن 3 نخریدم ولی روی ps3 چرا اون یادمه پلمپ داشت یادمه رد دد رو ریجن 3 خریدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
این قضیه ریختن بازی روی ps4 توی توپ خونه چیه؟؟
میگن 70 میگریرن بازی رو کپی میکنن واست رو دستگاهت.روی دستگاه دوستم ریختن امروز بازی cal of duty رو!!هرچی میگم کپی خور نشده میگه واسه من دارن میریزن!!
کپی خور نشده روش sharing هست با یه اکانت 2 3 بار یه بازی رو روی 2 3 کنسول انتقال میدن

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
من روی ps4 تاحالا بازی ریجن 3 نخریدم ولی روی ps3 چرا اون یادمه پلمپ داشت یادمه رد دد رو ریجن 3 خریدم
البته من خود کنسول رو منظورم بود .
پست اول ایشون رو حواسم نبود که در مورد پلمپ بازی پرسیده بودند

Tyler-Durden

کاربر سایت
Nov 8, 2014
2
سلام.
میخواستم بپرسم بازی ای که از store میخرمو باید بذارم کامل دانلود شه که بتونم بازی کنم یا میشه از اواسط دانلود شروع به بازی کرد؟
با تشکر

Arvand

کاربر سایت
Jan 28, 2012
15
سلام.
میخواستم بپرسم بازی ای که از store میخرمو باید بذارم کامل دانلود شه که بتونم بازی کنم یا میشه از اواسط دانلود شروع به بازی کرد؟
با تشکر

با توجه به بازی زمانی که مقداری دانلود شه قابل بازی میشه برای بازی های مختلف متفاوته این حجمی که باس دانلود کنی

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان یه سوال این سرویس های کاهش دهنده ی پینگ که میفروشن ارزشش رو داره واقعا پینگ رو پایین میاره!؟ کسی تست کرده ؟ اگه خوبه بخریم8-|

Urch

کاربر سایت
Apr 11, 2014
50
نام
M A H D I
دوستان یه سوال این سرویس های کاهش دهنده ی پینگ که میفروشن ارزشش رو داره واقعا پینگ رو پایین میاره!؟ کسی تست کرده ؟ اگه خوبه بخریم8-|
من از سرویس کاهش پینگ استفاده میکنم ولی نه ازینا ک تبلیغش اینجاست . از ISP که سرویس اینترنت میگیری درخواست کنی واست رایگان انجام میدن .
پینگم هم واقعا پایین اومد .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
پينگتون با سرور هاي داخلي و سرور هاي خودشون پايين باشه بله مياره پايين.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این rebuild databse که میگی چه کار میکنه ؟؟

چطور باید انجامش بدم...؟؟
فقط Database دستگاه رو بازسازی میکنه ...
7 ثانه دستت رو روی power نگاه میداری بعد دو بیپ زد ول میکنی دوباره میزاری از safe mode میاد بالا . اینطوری ...
(خاموش)

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
فقط Database دستگاه رو بازسازی میکنه ...
7 ثانه دستت رو روی power نگاه میداری بعد دو بیپ زد ول میکنی دوباره میزاری از safe mode میاد بالا . اینطوری ...
(خاموش)

بعد توی safe mode روی rebuild databse کلیک کنم...؟؟

مراحلی دیگه ای هم داره یا همین هست فقط ؟؟

اگه ممکنه کامل بگو که من برم تو کارش و این مشکل کوچیک رو هم حل کنم که خیالم راحت بشه...

آخرین ویرایش:

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان
یه سوال
من 2 تا اکانت برا دستگاهم درست کردم با یکیش بازی های پلاس و چند تا تم دانلود کردم ولی تو اون یکی قابل استفاده نیست یه قفل روشه
جفت اکانتا هم پلاسن
چطور میشه تو 2 تا یوزر استفاده کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
یه سوال
من 2 تا اکانت برا دستگاهم درست کردم با یکیش بازی های پلاس و چند تا تم دانلود کردم ولی تو اون یکی قابل استفاده نیست یه قفل روشه
جفت اکانتا هم پلاسن
چطور میشه تو 2 تا یوزر استفاده کرد؟
Setting > PSN > Activate As Primary

بعد توی safe mode روی rebuild databse کلیک کنم...؟؟

مراحلی دیگه ای هم داره یا همین هست فقط ؟؟

اگه ممکنه کامل بگو که من برم تو کارش و این مشکل کوچیک رو هم حل کنم که خیالم راحت بشه...
کلیک میکنه خودش انجام میده ریست میشه ..
معمولا باگهای common سیستم رو برطرف میکنه .... البته 100% نیست همیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر