هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
چطور پینک بگیرم

کلاً پینگ گرفتن از یه آی پی چیز خاصی رو مشخص نمیکنه. اما معمولاً اگه نت شما جوری باشه که 4.2.2.4 رو زیر 200 پینگ داشته باشید، جاهای دیگه هم پینگ خوبی دارید. شما باید آی پی آدرس سرورای بازیها رو گیر بیارید و پینگ بگیرید.

برای پینگ گرفتن cmd.exe رو از قسمت سرچ ویندوز پیدا کنید و اجرا کنید. دستور مقابل رو بدید:

ping 4.2.2.4 -t

اون دَش + t واسه اینه که دائم پینگ بگیره. چون ممکنه شما یه لحظه وضعیت خوبی داشته باشید، چند دقیقه بعد اوضاع خراب شه. چند دقیقه وضعیت پینگ رو مانیتور کنید تا ببینید اوضاع چطوره.

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
کلاً پینگ گرفتن از یه آی پی چیز خاصی رو مشخص نمیکنه. اما معمولاً اگه نت شما جوری باشه که 4.2.2.4 رو زیر 200 پینگ داشته باشید، جاهای دیگه هم پینگ خوبی دارید. شما باید آی پی آدرس سرورای بازیها رو گیر بیارید و پینگ بگیرید.

برای پینگ گرفتن cmd.exe رو از قسمت سرچ ویندوز پیدا کنید و اجرا کنید. دستور مقابل رو بدید:

ping 4.2.2.4 -t

اون دَش + t واسه اینه که دائم پینگ بگیره. چون ممکنه شما یه لحظه وضعیت خوبی داشته باشید، چند دقیقه بعد اوضاع خراب شه. چند دقیقه وضعیت پینگ رو مانیتور کنید تا ببینید اوضاع چطوره.
داداش ممنون الان بیت 32 هست دومی تایم هست بین 165 تا 168 هی میره میاد اخریم تی تی ال رویه 49 ثابت مونده

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
3 تا مدل از thrustmaster که براش معرفی شده با درایوکلاب
thrustmaster t100 هم با اینکه نگفتن ولی ساپورت میکنه (تو فروم های خارجی نوشته بود)
مشکل اینجاست پیدا نمیشن :|
کلا شما فرمون رو ول کن. خود دسته سنسور حرکتی داره و فکر کنم تو بعضی ماشین بازیای جدید کاربرد داشته باشه

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
imagejpeg

- - -ویرایش - - -

خیلیم درست میگن ایشون. دکمه تایید شما با چیه؟
دايره

شوالیه

کاربر سایت
Apr 19, 2012
25
نام
ابولفضل
با سلام اقا من یه سوال داشتم من اکانت اصلیم ریجن 1 هست حالا من بازی میدل ارت رو دارم بازی میکنم که ریجن 2 هست میخواستم dlc شو استفاده کنم نشد اگه رو یه اکانته دیگه که ریجن2 هست بزنم واون اکانت رو اکتیو کنم میتونم تو اکانت خودم ازش استفاده کنم با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام اقا من یه سوال داشتم من اکانت اصلیم ریجن 1 هست حالا من بازی میدل ارت رو دارم بازی میکنم که ریجن 2 هست میخواستم dlc شو استفاده کنم نشد اگه رو یه اکانته دیگه که ریجن2 هست بزنم واون اکانت رو اکتیو کنم میتونم تو اکانت خودم ازش استفاده کنم با تشکر
بله میشه مشکلی نداره
اکتیو به عنوانه primary

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان چند هفته پیش کنسول دیسک رو به صورت اتومانتیک وسط بازی داد بیرون.بعد با همون ترفندی که سونی گفت ( خاموش کردن دستگاه ) مشکل رو حل کردم ولی چند دقیقه بعدش دوباره همین شمکل رو داشت.دو سه بار همین کار رو کردم تا خوب شد

مشکلی نداشت تا دیروز که دوبار همین مشکل براش پیش اومد و باز هم با همون ترفند حلش کردم

حالا سوالم اینه این مشکل چقدر جدیه و قراره تا کی این مشکل پیش بیاد و تکرار بشه ؟ حتمال اینکه نرم افزاری باشه و با آپدیت حل بشه هست ؟

البته لازم به ذکر است دفعه اول کنسول رو جابجا کرده بودم و دیروز هم کمی کنسول رو جابجا کردم و این مشکلات پیش اومد ( هر دو باره هم کنسول خاموش بود ! )

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان چند هفته پیش کنسول دیسک رو به صورت اتومانتیک وسط بازی داد بیرون.بعد با همون ترفندی که سونی گفت ( خاموش کردن دستگاه ) مشکل رو حل کردم ولی چند دقیقه بعدش دوباره همین شمکل رو داشت.دو سه بار همین کار رو کردم تا خوب شد

مشکلی نداشت تا دیروز که دوبار همین مشکل براش پیش اومد و باز هم با همون ترفند حلش کردم

حالا سوالم اینه این مشکل چقدر جدیه و قراره تا کی این مشکل پیش بیاد و تکرار بشه ؟ حتمال اینکه نرم افزاری باشه و با آپدیت حل بشه هست ؟

البته لازم به ذکر است دفعه اول کنسول رو جابجا کرده بودم و دیروز هم کمی کنسول رو جابجا کردم و این مشکلات پیش اومد ( هر دو باره هم کنسول خاموش بود ! )

عزیز میشه بپرسم کنسولتون ریجن و تاریخ ساختش چیه؟ ببخشید

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
عزیز میشه بپرسم کنسولتون ریجن و تاریخ ساختش چیه؟ ببخشید

نوامبر 2013 ریجن 1

البته این مشکل در ریجن های دیگه هم مشاهده شده.مشکل ریجن 1 ها بلو پالس بود که خوشبختانه این مشکل رو ندارم.تو وبلاگ سونی هم خونده بودم این مشکل در هر ریجنی براشون گزارش شده بود

nn11

کاربر سایت
Apr 24, 2014
80
سلام دوستان
من یک بازی دیجیتالی خریدم.حالا هر موقع کنسول رو خاموش روشن میکنم تا به نت وصل نشم بهم اجازه بازی نمیده.چیکار کنم؟(ریستور لاینسس هم کردم ولی بعد از خاموش روشن شدن دوباره نت میخواست):-s

دوستان هر اکانت روی چند تا ps4 پرایمری میشه؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر