هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
پس فرقشون چیه?? کدوم ریجن رو بگیرم بهتره?

همشون یکی هستن. ریجن کنسول در بازی کردن شما هیچ تاثیری نداره. فقط و فقط برای فیلم های بلوری که دارای قفل ریجن هستن اهمیت پیدا میکنه.
همه بازیها، هر ریجنی که باشن، روی هر کنسولی با هر ریجنی اجرا میشن، آپدیت میشن و DLCـهاشون هم قابل خرید و دانلود هستن. فقط برای دانلود DLC باید ریجن اکانت (دقت کنید ریجن اکانت) با ریجن بازی یکی باشه.

حتی اگه ریجن بازی با ریجن اکانتتون یکی نباشه هم راه حل وجود داره، فرضاً شما یه بازی ریجن 2 میخری، اما اکانتت ریجن 1ـه، میای یه اکانت ریجن 2 توی کنسولت میسازی، بازی رو با این اکانت لانچ میکنی و DLC رو دانلود میکنی. PS4 رو برای این اکانت ریجن 2 پرایمری میکنی و DLC که دانلود کردی بین باقی اکانتا هم شیر میشه و میتونی با همون اکانت اصلیت که ریجن 1 هست بازی کنی.

خلاصه اگه هدفت فقط بازی کردن هست، هیچ توجهی به ریجن کنسول نکن و هر ریجنی که ارزون تر بود رو بخر.

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
نه... این فقط یه دوربینه ولی اون سنسورهای دیگم داره. ولی تو 360 من که ندیدم از امکانات کینکت درست استفاده بشه و بازیهاش یا فقط از دوربینش استفاده میکنن مثل dance central یا غیر از چند تا بازی خود ماکرو مثل اسپورتها که نسبتا خوب کار شده ولی خسته کننده میشه. کلا کینکت بدرد سرگمی واسه مهمون میخوره.
دوربین سونی هم توانایه تشخیصش بد نیست... من دیدم بازی براش نیست فروشندها هم که از رو جعبه ها بر میدارن رو دستشون مونده ... تونستم 115 بخرم در صورتی که جهانیش گرونتره! پلی روم واسه سرگرمی مهمون خوبه و فکر کنم چیزای جالبی برای دوربینش بیاد و مثل اینکه مورفیوس بود چی بود .... به دوربین احتیاج داره... پس گرفتم دیگه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
چرا اطلاع اشتباه میدید :|
ps eye هم مثل کینکت هست از نظر کارایی
و میشه همونکارا رو باهاش کرد منتهی kinect 2 که برای xone هست پیشرفته تر هست

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
دوستان عناوین free هر ماه رو فقط افرادی که عضو پلاس هستن میتونند دریافت کنند یا اونایی که پلاس ندارند هم میتونند دانلود کنن؟!!
بعد عنواینی که رایگان میشن رایگان بودنشون دائمی هست یا اینکه از حالت رایگان خارج میشن و پولی میشن؟!!!

یه سوال دیگه هم داشتم اونایی که خیلی وقته کنسول دارن پاسخ بدن ممنون میشم آقا آرمان هم پاسخ بدن :d
خیلی وقت پیش یادمه تو همین تاپیک خیلی ها میومدن اعلام میکردن که آنالوگ های دسته خیلی زود خراب میشه !!!گفتم بپرسم اگر چنین چیزی صحتش حتمیه به فکر خرید روکش واسه آنالوگ های دسته باشم.واقعا درسته این حرف؟:d

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خلاصه اگه هدفت فقط بازی کردن هست، هیچ توجهی به ریجن کنسول نکن و هر ریجنی که ارزون تر بود رو بخر.
ممنون بابت توضیح.
اما بازم یه چیز برام سواله: آیا اینجوریه که ریجن اکانت حکم می‌کنه که با چه واحد پولی باید از PSN خرید کرد؟ و برای خرید، آیا لازمه از *** مربوط به همون ریجن استفاده کرد؟

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
ممنون بابت توضیح.
اما بازم یه چیز برام سواله: آیا اینجوریه که ریجن اکانت حکم می‌کنه که با چه واحد پولی باید از PSN خرید کرد؟ و برای خرید، آیا لازمه از *** مربوط به همون ریجن استفاده کرد؟

نه اون ربطی به ریجن کنسول نداره. به ریجن اکانت PSN ربط داره. شما کشور اکانتت رو آمریکا بزنی باید از استور آمریکا و با دلار آمریکا خرید کنی. انگلیس بزنی از استور انگلیس و پوند.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان عناوین free هر ماه رو فقط افرادی که عضو پلاس هستن میتونند دریافت کنند یا اونایی که پلاس ندارند هم میتونند دانلود کنن؟!!
بعد عنواینی که رایگان میشن رایگان بودنشون دائمی هست یا اینکه از حالت رایگان خارج میشن و پولی میشن؟!!!

یه سوال دیگه هم داشتم اونایی که خیلی وقته کنسول دارن پاسخ بدن ممنون میشم آقا آرمان هم پاسخ بدن :d
خیلی وقت پیش یادمه تو همین تاپیک خیلی ها میومدن اعلام میکردن که آنالوگ های دسته خیلی زود خراب میشه !!!گفتم بپرسم اگر چنین چیزی صحتش حتمیه به فکر خرید روکش واسه آنالوگ های دسته باشم.واقعا درسته این حرف؟:d
سلام !
بازی های رایگان فقط برای کاربرای پلاس قابل دانلوده !
! همه بازی های رایگان به مدت 1 ماه قابل دانلودن اگه گرفتی گرفتی :D نگرفتی دیگه از دست رفته !
من خیلی وقته استفاده میکنم اگه خوب استفاده کنی نه مشکلی ندارن ( با ناخن و اینا ... ) ولی اگه فکر میکنی نمیشه حتما یدونه بگیر !

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37

آقا این قضیه آنالوگ از سری آپریل به اینور متنفیه . من آپریل گرفنم هیچ محافظی هم نداره هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده(تجربه شخصی)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

عناوینه پلاس تا زمانی برات قابله بازی هست که پلاس رو داشته باشی . پس از پایانه پلاس همه قفل میشه البته این شامله بازیهای تخفیف خورده برای پلاس که خریداری شده نمیشه.
انالوگه من مشکلی براش پیش نیومده .
کلا اینکه به نظرم یا اینکه بیش از حده لازمه بهش فشار میاد یا ناخنی چیزی میخوره.

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
من خیلی دوست دارم آنلاین بازی کنم ، اما مرده شور شون رو ببرند ، لامصب وقتی کنسول رجین 2 ، اکانت رجین 1 ، بازی رجین 2 ، خب من چیکار کنم ،‌ یا باید کنسولم رو با رجین 1 تعویض کنم ، بهترین راه اینه که اکانت دیگه ای رجین 2 بسازم ، حالا این پلاس دیگه چه فیلمی بود ؟ من بخوام پلاس 12 ماهه از پشت شهرداری بگیرم سرم رو کلاه میذارن ، لطفا هر کی پلاس 12 ماهه خریده راهنمایی کنه ، یعنی من دوست دارم فقط آنلاین بازی کنم ، به خاطر همین یک هفته است ناراحتم و آفلاین نمی تونم بازی کنم :( - دوستانی که آنلاین بازی می کنید خوشبحال تون ، اصلا افسردگی مضمن گرفتم :( خراب شه این پی اس 4 ، قدر پی اس 3 رو ندونستیم ، رزیزتنسه 2 رو آنلاین می زدیم انگار تو فضا بودیم

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
من خیلی دوست دارم آنلاین بازی کنم ، اما مرده شور شون رو ببرند ، لامصب وقتی کنسول رجین 2 ، اکانت رجین 1 ، بازی رجین 2 ، خب من چیکار کنم ،‌ یا باید کنسولم رو با رجین 1 تعویض کنم ، بهترین راه اینه که اکانت دیگه ای رجین 2 بسازم ، حالا این پلاس دیگه چه فیلمی بود ؟ من بخوام پلاس 12 ماهه از پشت شهرداری بگیرم سرم رو کلاه میذارن ، لطفا هر کی پلاس 12 ماهه خریده راهنمایی کنه ، یعنی من دوست دارم فقط آنلاین بازی کنم ، به خاطر همین یک هفته است ناراحتم و آفلاین نمی تونم بازی کنم :( - دوستانی که آنلاین بازی می کنید خوشبحال تون ، اصلا افسردگی مضمن گرفتم :( خراب شه این پی اس 4 ، قدر پی اس 3 رو ندونستیم ، رزیزتنسه 2 رو آنلاین می زدیم انگار تو فضا بودیم

الان مشکل شما چیه دوست عزیز من متوجه نشدم؟!!!
چرا بیخودی لعنت میفرستید بر PS4 , شما مشکل دارید با PS4 دلیل نمیشه که کنسول بد باشه :d
فکر میکنم اطلاعاتتون غلطه , نیازی نیست کنسول شما با ریجن و یا بازی شما یکی باشه , ریجن هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه جز دانلود DLC ,خوب شما پلاس واسه اکانتتون که ریجن 1 هست خریداری کنید بعد یک اکانت ریجن 2 هم بسازید واسه دانلود DLC ها , خیلی ها الان همین کارو میکنند اینکه اسمش مشکل نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر