هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سوالم اینه که چرا رو ای دی psn من هیچ تروفی و چیزی نمایش داده نمیشه و فقط همون کادر اب هست با اسم ID ؟؟؟!!!! الان رو psn id که پایین اواتارم هست کلیک کنید متوجه منظورم میشید/ میشه دوستان راهنمایی کنن؟

شوالیه

کاربر سایت
Apr 19, 2012
25
نام
ابولفضل
سلام داخل همون اکانت بازی خریداری شده از داخل کنسولتون؟نباید مشکلی پیش بیاد شما یکبار ریستور لایسنس رو بزنید بعد دوباره به دوستتون بدید پرایمری کنه 99.9 درصد درست میشه
موفق باشید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
سلام دوست عزیز انجام دادم نشد میگم این مشکل فقط برایه خودمه یعنی دوستم مشکلی نداره لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه ممنون

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده من چند روز پیش یک اکانت حاوی شصت دلار خریدم وبا اون فیفا پانزده خریدم و اون اکانتو به دوستمم دادم اون پریمی اکتیو کرد حالا که من میخوام از بازی تواکانت خودم استفاده کنم نمیشه وقفله از اون کسی که این اکانتو ساخته پرسیدم گفت که اون این اکانتو تو کامپیوتر ساخته حالا میخواستم بدونم مشکل کجاست لطفا راهنمایی کنید ممنون

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام به همه دوستان
من psn idرو deactivateکرده بودم و رو ps4دوستمactive کردم.تا اینجا هیچ مشکلی ندارم.مشکل من این هست که الان که میخام psn idرو activeکنمerrorمیده میگه این idرو یه سیستم دیگه active هست.با اینکه psn idرو از ps4دوستم deatctivateکردم.راه حلی هست که بتونم psn id رو deatctivateکنم که وقتی خواستم activeکنم دیگه به اون errorبر نخورم؟؟

- - -ویرایش - - -

باید اکانت دوستت رو روی ps4خودت active کنی تا 2تایی بتونید بازی کنید

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان
من psn idرو deactivateکرده بودم و رو ps4دوستمactive کردم.تا اینجا هیچ مشکلی ندارم.مشکل من این هست که الان که میخام psn idرو activeکنمerrorمیده میگه این idرو یه سیستم دیگه active هست.با اینکه psn idرو از ps4دوستم deatctivateکردم.راه حلی هست که بتونم psn id رو deatctivateکنم که وقتی خواستم activeکنم دیگه به اون errorبر نخورم؟؟

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
سلام

دوستان برای آنلاین بازی کردن ریجن 1 خوبه یا ریجن 2 ؟؟

ریجن 1 بازیهارو سانسور نمیکنه آیا برای آنلاین خوبه ؟؟ شنیدم ریجن 2 برای آنلاین باید از قند شکن استفاده کرد ؟؟

کلاً کدوم مدل و ریجن رو پیشنهاد می کنید ؟؟

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
سلام به همه من تازه کنسولم رو به 1.76 اپدیت کردم می خواستم ببینم چرا موقع خاموش شدن 2 تا بوق می زنه ؟؟؟ ایا طبیعیه؟؟؟
ممنون

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام

دوستان برای آنلاین بازی کردن ریجن 1 خوبه یا ریجن 2 ؟؟

ریجن 1 بازیهارو سانسور نمیکنه آیا برای آنلاین خوبه ؟؟ شنیدم ریجن 2 برای آنلاین باید از قند شکن استفاده کرد ؟؟

کلاً کدوم مدل و ریجن رو پیشنهاد می کنید ؟؟

سلام

اگه منظورتون ریجن کنسول هست که کلا فرقی نداره چه ریجنی بخرید. حتما مدل 2014 بخرید چون مدل های 2013 خرابی بیشتری داشتند.
اکانت هم ریجن 1 بسازید بهتره چون تو بازار ایران دلار از یورو ارزونتره و پلاس و ... ارزون تر درمیاد. ( هیچکدوم هم نیازی به قند شکن ندارن )
سانسور هم من بجز بازی TLOU ریجن 2 ( توی بخش آنلاین قطع شدن عضو بدن نداشت ) چیز دیگه ای ندیدم تا حالا.

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
دوستان من یک سری داشتم بازی می کردم ، به یکباره یک صدای بلند از کنسول اومد ، من اصلا ترسیدم گفتم بلوری تو کنسول ترکید ، نمی دونم داستان اش چیه !

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
سلام دوستان 1 سوال :d

یک سری از بازی های پلمپ مثل این بازی که دوستمون گذاشته یا خودمم هر وقت میخریدم دارای آرم PS4 روی کیسه پلمپ بازیه، جایی که از اونجا راحت باز میشه و خط داره :d

الان جدیدا روی خیلی از بازی های جدید که توی بازاره مثل DESTINY ، FIFA15 یا DIABLO و... این رو مشاهده نمیکنم:| دلیل خاصی داره؟ یا جاش تغییر کرده؟

مثل اینا یا خیلی های دیگه:

آیا ریجن های خاصی جدیدا این آرم رو روی کیسه پلمپشون دارن یا همه باید همیشه داشته باشن...؟

آخه به قول دلال ها یه کیسه پرسی کشیدن روی قاب بازی های کارکرده نه کاری داره نه هزینه زیادی :|

- - -ویرایش - - -

يك چيز خيلي عجيب: من حتي زماني كه دستگاه خاموشه و سيم اش هم از برق جداست از داخل دستگاه صدا مي شنوم!

برای منم همین طوره یه صدای خش خش و سوت خیلی ریز و بدجور ضعیفی همیشه از کنسول میاد، البته خیلی خیلی کمه و اگه فقط از نزدیک گوشتون رو توی محیطی خیلی ساکت به پشتش نزدیک کنید شنیده میشه
کلا انگار تمام دستگاه های PS4 حتی در حالت خاموشی و وقتی فقط سیم به برق وصله همچین صداهای ریزی ازش شنیده میشه و این یعنی داره برق مصرف میکنه پاورش و سوییچ روشن خاموش کنسول نزدیک پاور :|:|

hamedoveysi

کاربر سایت
Aug 21, 2014
105

یک سری از بازی های پلمپ مثل این بازی که دوستمون گذاشته یا خودمم هر وقت میخریدم دارای آرم PS4 روی کیسه پلمپ بازیه، جایی که از اونجا راحت باز میشه و خط داره :d

الان جدیدا روی خیلی از بازی های جدید که توی بازاره مثل DESTINY ، FIFA15 یا DIABLO و... این رو مشاهده نمیکنم:| دلیل خاصی داره؟ یا جاش تغییر کرده؟

آیا ریجن های خاصی جدیدا این آرم رو روی کیسه پلمپشون دارن یا همه باید همیشه داشته باشن...؟

آخه به قول دلال ها یه کیسه پرسی کشیدن روی قاب بازی های کارکرده نه کاری داره نه هزینه زیادی :|

- - -ویرایش - - -

برای منم همین طوره یه صدای خش خش و سوت خیلی ریز و بدجور ضعیفی همیشه از کنسول میاد، البته خیلی خیلی کمه و اگه فقط از نزدیک گوشتون رو توی محیطی خیلی ساکت به پشتش نزدیک کنید شنیده میشه
کلا انگار تمام دستگاه های PS4 حتی در حالت خاموشی و وقتی فقط سیم به برق وصله همچین صداهای ریزی ازش شنیده میشه و این یعنی داره برق مصرف میکنه پاورش و سوییچ روشن خاموش کنسول نزدیک پاور :|:|

اما من حتي سيم برق رو هم مي كشم اين صدا رو ميشنوم!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

بازی ها Region 2 دور پلمپ بازی هاش PS4 داره . منم برای اولین بار FIFA 15 رو که گرفتم ، این آرم ها رو مشاهده کردم و تعجب کردم چون قبلا اینجوری نبود اما بعدش فهمیدم که Region 2ها دارای این نوع پلمپ هستن .

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
آقا سلام علیکم
من هر جا این سوال پرسیدم شوتم کردن اینجا

شرمنده میدونم مربوط به اینجا نیست ولی اگه کمک کنید ممنون میشم

راستش نید فور یا فیفا که میخوام آنلاین بزنم میگه اکنت اورجین باید داشته باشی

رفتم ساختم و فعالش کردم

حالا وقتی تو پلی 4 ایمیل یا همون یوزر اکنت اورجین با پسورد وارد میکنم تو نید فور یا فیفا همینطوری همون صفحه میمونه و ادامه پیدا نمیکنه که اکنت اورجینم متصل بشه

چه کنم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام خدمت دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده من چند روز پیش یک اکانت حاوی شصت دلار خریدم وبا اون فیفا پانزده خریدم و اون اکانتو به دوستمم دادم اون پریمی اکتیو کرد حالا که من میخوام از بازی تواکانت خودم استفاده کنم نمیشه وقفله از اون کسی که این اکانتو ساخته پرسیدم گفت که اون این اکانتو تو کامپیوتر ساخته حالا میخواستم بدونم مشکل کجاست لطفا راهنمایی کنید ممنون
سلام عزیز
بله نمیتونید.... تنها کسی که اکانتی که بازی باهاش خریداری شده رو primary کنه میتونه اون بازی رو روی دیگر اکانتهاش بازی کنی . این یه مزیت مربوط به امکانه primary هست. هر اکانت هم فقط یک بار یک کنسول رو به عنوانه primary میشناسه .
برای بازی کردن در اکانته خودتون باید به دوستتون بگید اکانت رو de-active کنه و شما به عنوانه primary فعال کنید.

سلام به همه دوستان
سلام به همه دوستان
primary فقط یک بار میشه.
موفق باشید.
اگر کلا نمیزاره اکانت رو روی دستگاه وارد کنی که احتمالا این 3 ومین بار هست اکانت داره فعال میشه. برای فعال سازی دوباره کلا از طریقه وب همه رو device ها رو de-active کنید و دوباره امتحان کنید.

سلام به همه من تازه کنسولم رو به 1.76 اپدیت کردم می خواستم ببینم چرا موقع خاموش شدن 2 تا بوق می زنه ؟؟؟ ایا طبیعیه؟؟؟
ممنون
2 بوق موقعی هست که وقتی کنسول در حال کار کردن هست و یک راست turn off کنید .

درود
چطوری باید خروجی تصویر ps4 رو تنظیم کرد روی تلوزیون و از روی پیش فرض خارجش کرد تلوزیون من سونی هستش...
قسمت تنظیمات مربوط به تصویر داخله setting هستن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر